0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #860 -: Октомври 27, 2016, 16:25:08 pm »
petqst стискам палци всичко да се развие както трябва

tuti20 честито.Ще чакаме новини и от теб
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #861 -: Октомври 27, 2016, 17:45:14 pm »
Здравейте настоящи и бъдещи мами!
Мога и аз да се похваля с две чертички с три положителни теста вече:)
Опитваме от началото на годината щастието ни споходи, а си имаме  и един прекрасен 11 годишен пубертет вече!В понеделник съм при чичо Док и се надявам за в бъдеще всичко да е наред все пак съм на 41 вече:))))Не че се чувствам на толкова но.. трябва да сме внимателни!!!Пожелайте ми късмет и ще пиша в понеделник!Хубав петък и слънчев уикенд на всички


Късмет, много късмет :)Да си видиш точицата в понеделник и да минеш на отчет после 🤗 osi_9
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #862 -: Октомври 27, 2016, 18:04:04 pm »
Момичета,

Да знаете колко много се радвам, че темичката се оживи, а още повече се радвам, че хубавите новини наистина започнаха да валят тук! На тези, които вече са видели мечтаните две чертички - честито и лека бременност! На тези, които все още очакват своето чудо много стиснати палци и пожелавам късмет! Тръпнем в очакване и се вълнуваме заедно с вас!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #863 -: Октомври 27, 2016, 18:20:16 pm »
 Имам -редовен цикъл 28/29 дни (през септември имах 5 дни закъснение. .По незнайни причини)   Получавам си типичните ПМС-та като болки и тежест в гърдите започват 7/10 дни преди датата на МЦ. Този месец е по -различен. .. гърдите започнаха да ме наболяват преди  ову  на 21.10  (по календарче  тя се падаше на 23.10) Та от 21.10 до днес болката при допир си я имам. Вчера на 26 .10 със ставане от леглото ми се повдигна , замаяно ми беше почти 3 часа ...от 8:00 до 11:00 правих опити са стана и все същото. Нормално ли е това което ми се случва ? Да заветната дата имам 10 дни 🙄  Толкова го искам това бебче, :bori_002: че май откачам 8O
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #864 -: Октомври 27, 2016, 19:11:38 pm »
tuti20 радвам се много.честито,лека бременност и усмихнато бебче на финала
 :bighug:
Mirracles,благодаря за пожеланията,ти добре ли си?
Esenia,мисля, че е рано за бременни симптоми, нека се включат мамите, те знаят Ще стискаме палци да се е получило бебчето :crossfingers: :pleasantry:
Аз днес бях на първия си преглед в репродуктивна клиника.Девети ден от цикъла, имам фоликули 15 и 17 см,обаче маи лигавицата ми е тънка(не че сам наясно де)6мм.Лекарката каза че иска да я проследи,колко ще порасне.След седмица съм пак при нея.Каза да бъркаме кекс през ден,всеки ден НЕ :D
Овулацията предстои,тия дни ще нападам ММ :lol:
А дано....
« Последна редакция: Октомври 27, 2016, 19:18:10 pm от Елица84 »
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #865 -: Октомври 27, 2016, 21:00:38 pm »
tuti20 радвам се много.честито,лека бременност и усмихнато бебче на финала
 :bighug:
Mirracles,благодаря за пожеланията,ти добре ли си?
Esenia,мисля, че е рано за бременни симптоми, нека се включат мамите, те знаят Ще стискаме палци да се е получило бебчето :crossfingers: :pleasantry:
Аз днес бях на първия си преглед в репродуктивна клиника.Девети ден от цикъла, имам фоликули 15 и 17 см,обаче маи лигавицата ми е тънка(не че сам наясно де)6мм.Лекарката каза че иска да я проследи,колко ще порасне.След седмица съм пак при нея.Каза да бъркаме кекс през ден,всеки ден НЕ :D
Овулацията предстои,тия дни ще нападам ММ :lol:
А дано....


Факт, че е рано за каквито и да е било симптоми, но тов ви се случва за първи път.  8O Ще стане ясно :)  Ако сме хванали яйцето  :00001754:  то най -вероятно е някъде по тръбите  osi_19  . А  през ден .. :bed: И аз така си казах , че ще правим, но понякога. ...имаме прегрешения :)  Стискам палци скоро да сме възнаградени  preggo
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #866 -: Октомври 27, 2016, 22:57:12 pm »
Много се радвам, че се раздвижи тази хубава тема, в която можем да споделяме и да се подкрепяме  :). Успех, милички!

tuti20, лека и спокойна бременност ти желая!  :)
Вярвам че всичко ще бъде наред  :), пиши след прегледа!

Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #867 -: Октомври 28, 2016, 08:25:46 am »
tuti20, честито! Пожелавам ти успешна бременност!

Петя, стискам палци и на теб за положителен резултат.

Есениа, и аз мисля, че е рано за симптоми още, но ти пожелавам да се е случило чудото :)


*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #868 -: Октомври 28, 2016, 10:10:06 am »
Хоп, отново аз :)
Обадиха ми се от клиниката - всичко върви по план и утре, живот и здраве в 7.30 ме очакват за трансфер :)
Благодаря ви, отново че ме мислите :) :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #869 -: Октомври 28, 2016, 11:34:53 am »
 :crossfingers: Стискам палци на всички !  Празниците наближават, ще бъде хубаво да получим по едно бебче  :babyflips:  като подарък !!! Някое от мамчета няма ли да ръсне малко заразен  бебешорски прашец  :balk_50:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #870 -: Октомври 28, 2016, 12:35:30 pm »
 :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:

От мен, макар че не съм още за никъде  :lol:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #871 -: Октомври 28, 2016, 13:14:00 pm »
Момичета при главоболие какво освен парацетамол или панадол може да се взема в краен случай в самото начало както съм аз сега
Хубав уикенд на всички, че от три дни ставам и лягам с адско главоболие и не се търпи вече
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #872 -: Октомври 28, 2016, 13:21:03 pm »
Петя, мислим те и още как.Много се радвам на развоя.

Тути, не знам сега какво може да се взима, много ранна бременност, още жълто тяло ли е?Идея нямам.Съжалявам

Честито на всички с положителни тестове.На всички новодошли скорошно виждане на двете чертички.

Аз се тръшнах от ентеровирус и тия дни бях ужасно зле.Сега се възстановявам и захранвам.


*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #873 -: Октомври 28, 2016, 13:49:35 pm »
Tuti, аз до ден днешен не взимам нищо в случай на главоболие. На мен от бременността даже ми се разреди мигрената, но в случаите, в които съм имала проблем, съм се справяла главно с масажи и студени компреси. Масажирам слепоочията и т.нар. "червена точка" между очите (но не все едно ги галя, а с малко повече натиск). Мокря постоянно челото и горната част на черепа със студена вода (директно в корените на косата). Хубаво е да излизаш често и на чист въздух - дори да не е навън, балкон или тераса вършат работа. И пий много вода - не просто течности (сок, чай и т.н.), а чиста вода. Мерила ли си кръвно? През бременността главоболието може да е предизвикано и от него (ниско, високо).

Маги, бързичко да се закрепваш. Не минаха ли тези ентеровируси вече, тази година е някакъв кошмар... :(
« Последна редакция: Октомври 28, 2016, 13:51:33 pm от Zlateto ♡ »
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #874 -: Октомври 28, 2016, 13:58:44 pm »
:pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:

От мен, макар че не съм още за никъде  :lol:


Събирам си многоооо   :balk_46:
Благодаря  :sbabygirl: :babyboy:
В коя седмица си , леко бременеене  :goodluck:
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #875 -: Октомври 28, 2016, 16:26:02 pm »
:pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:

От мен, макар че не съм още за никъде  :lol:
Цоп,цоп и аз в прашеца,че нали тия дни ще ми е нужно  :)
Петя,айде утре да мине всичко по план и да си прибереш точицата на топло вкъщи
 :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #876 -: Октомври 28, 2016, 19:32:06 pm »
Не съм бременна аз, имам хиляди други неща на глава си и съм далеч още от бременната тема  :?
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #877 -: Октомври 28, 2016, 19:50:27 pm »
Петя силно стиснати палчета от мен ,много много късмет ти желая :bighug:

Честито на всички похвалили се с хубавата вест ,дай боже на всички ни  такава радост :balk_81:

Не съм писала в тази темичка от  около 4 години  :)  ,когато започнахме опитите с  надежда да се случи от самосебе си...По стечение на обстоятелствата чак сега се обърнахме към репродуктивна клиника   :( ,а годинките ми напредват...лошо нещо е това с егн-то след като минеш 30 направо хвърчи това време...
И така до тук направихме основните изследвания при които лекарите казват ,че всичко е ок ..днес ми направиха и цветна снимка ,която показа лява тръба запушена ,дясна функционира идеално..така казаха.

При мен проблема е че в момента живеем в Германия (от скоро) и не знаем още езика..И затова не знам с подробности и какво точно мерят при прегледи ,но може и по добре да е така  :D ,но за сега проблеми няма ,освен една запушена тръба...И така важно е резултата ,да спре да ми идва тази  лелка за 9 месеца ,а през това  време може  и да науча немския  :D

На 07.11 сме при нашия доктор и ще чуем какво е решил по нашия случай ,как ще процедираме ,нямам търпение да започнем опит ....

Това  от мен ,извинявам  се за дългия пост ,дано не съм ви отегчила  :bighug:
Късмет на всички ни !!!!
« Последна редакция: Октомври 28, 2016, 20:25:08 pm от silvi_1980 »
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #878 -: Октомври 28, 2016, 20:44:07 pm »
Виждам, че има "завръщане" :)
Е, аз не съм излизала от темата, така или иначе, но все пак ще се отчета. :)
От последните изследвани се оказа, че АМХ (0,75) ми е нисичък, но имам доста хубав брой атрални и ФСХ ми е в 4-6 всеки път като съм го изследвала.
И големият пробив в изследванията, които правим от толкова време е- негативен посткоитален тест. Колкото и странно да е, чак съм щастлива, че е негативен. Поне има причина. Чакам да ме одобри касата и ноември ще правим инсеминация. По план 3 със стимулация, а ако и след тях няма резултат- инвитро.
От всичко, което изчетох за АМХ ми стана ясно, че той не отговаря за качество, а за количество и отговор на стимулацията. А моята лекарка ми говори за съмнително качество на яйцеклетките. Малко ми е странно. НО тук нямам голям избор на лекар и клиника. Поне според класациите, клиниката, в която ходя се оказа 15та във Франция, но има малък процент успеваемост- 24-26% обща, а 38-42% в моята възрастова група. Не е ли малко?

Късмет на всички!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #879 -: Октомври 28, 2016, 21:36:33 pm »
Не съм бременна аз, имам хиляди други неща на глава си и съм далеч още от бременната тема  :?

Хахахахахаххах  osi_6 osi_6 osi_6  какво ръсиш тогава ?  osi_2  :D

Продължаваме да си просим пръшец  :thankyousign: