0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #200 -: Февруари 04, 2016, 18:49:22 pm »
Здравей моко, да ти кажа, тука всички всеки месец имаме странни усещания, че този път е станало бебето, щото сме направили всичко, каквото зависи от нас.  Овулацията ти на 30-ти доказана ли е? Симптоми не търси, рано е още ( не за друго, ами който търси намира и после..) Най-добре изчакай датата, на която трябва да ти дойде и направи тест. Вероятността да сте успели е също толкова голяма, колкото и да не сте!
Все пак ти желая успех и дано е това, което желаете! Чудеса се случват всеки ден, ако вярваме в тях...
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #201 -: Февруари 04, 2016, 19:49:30 pm »
Благодаря, момичета!

Мира, много се радвам, че всичко е ок и стартирате :) Да отгледате хубави яйчица от всичките фоликули!

Вили, честито ви сърчице :) много хубава новина!

Евелина, и аз мисля като Маки и Кали. Стискам палци да се похвалиш тези дни  :crossfingers:


*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #202 -: Февруари 05, 2016, 09:21:34 am »
Здравейте. Искам да попитам колко време след закъснението на М мога да си направя тест и да е колкото се може по-точен.
От време на време с приятеля ми правим опити за бебе, но до сега нищо. М ми е редовна, но сега ми закъснява с 8 дена, но приятелят ми
казва че е рано за тест. Аз си направих и излезе отрицателен. До сега не съм си мерила БТ, но от любопитство вчера и днес я измерих вагинално.
Вчера беше 36,8, а днес е 37.00. Предимно мога да ям по 1-2 пъти на ден, сега огладнявам през 6 часа и се събуждам адски гладна,
ставам нощно време до wc, имам едно странни леки болки в яйчниците, гърдите са ми чувствителни и сутрин зърната са големи. До сега не били чувствителни дори преди М. ПМС ми е само болки в яйчниците.
Но вчерашния тест ми излезе отрицателен, а за кръвен нещо не ми се занимава сега с него или ако реша да си направи то ще е другата седмица.
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #203 -: Февруари 05, 2016, 09:28:28 am »
Добро утро!
Благодаря за подкрепата, мацки, ама днес сутринта си цъфнах като казанлъшка роза (каквато съм).
Явно и спирането на цигарите и спорта не помагат особено много (знам че е рано да се каже, ама аз съм "седмак" ;) ).
Сис88, мисля че на 8 - ми ден закъснение трябва да отчете, ако има нещо...
Но все пак се надявам да е това, което желаеш ;)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #204 -: Февруари 05, 2016, 10:46:41 am »
Нищо не отчита. Днес мисля да си направя още един тест и до понеделник евентуално още един. И ако до понеделник няма М ще трябва да отида да лекар, че взех да се притеснявам нещо да не би причината да е друга.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #205 -: Февруари 08, 2016, 08:31:19 am »
Евелина:happy_birthday_1:
Да си много здрава, щастлива и обичана, и разбира се, скоро скоро да видиш двете чертички и да гушнеш сладко бебче!


Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #206 -: Февруари 08, 2016, 09:36:03 am »
Много благодаря Росс, дано  :)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #207 -: Февруари 08, 2016, 09:53:56 am »
Честит празник, evelinapa  :)
желая ти здраве, обич и сбъдване на съкровените мечти!

Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #208 -: Февруари 08, 2016, 09:59:45 am »
 :happy_birthday_1: :bighug:

ЧРД, Евелина!

Желая ти от сърце много здраве, късмет, много любов и прекрасни мигове с любимите хора и скорошно сбъдване на мечтата за бебе!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #209 -: Февруари 08, 2016, 10:09:21 am »
Ева, честито! Пожелавам ти да сбъднеш своята съкровена мечта в най-скоро време!


Всеки миг е още един шанс...
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #210 -: Февруари 08, 2016, 10:21:32 am »
Ехааааа, къде блея аз?
Марси, Мира, Росс, Синеочка, благодаря!!!
Най - хубавите пожелания идват от тази малка групичка в живота ми, с която споделяме общи болки и мечти ;)

Заповядайте малко виртуални таблетки "щастие" ;)
« Последна редакция: Февруари 08, 2016, 10:35:57 am от evelinapa »
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #211 -: Февруари 08, 2016, 10:49:28 am »
Евелина, честит рожден ден! Пожелавам ти догодина да посрещате рождения ден в увеличен състав! Бъди здрава и щастлива!


Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #212 -: Февруари 08, 2016, 11:12:08 am »
Благодаря, DreamOn!
 :bighug:
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #213 -: Февруари 08, 2016, 13:42:09 pm »
Три дни преди менструация бях на преглед и се видя жълто тяло на десен яйчник 6.08 мм, нормално ли е?
Но изследванията на ФСХ не са добри във фоликулярна фаза стойноста е 12.51.
Предстои ми фоликуметрия при д-р Даскалов и изледване на Антимюлеров хормон и Инхибин Б.
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #214 -: Февруари 08, 2016, 19:22:08 pm »
Здравейте,досега четох първите симптоми на бременност и странно,но аз също изпитвам болки като при ПМС ниско долу в корема,но гърдите не ме болят.Възможно ли е да усещам симптоми на бременност 1 седмица след опита ни(тъй като бебеправим  с приятеля ми).Имам час за д-р ,но той е чак за март   тъй като очаквам М на 22 .02.Благодаря ви предварително
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #215 -: Февруари 08, 2016, 20:30:05 pm »
Здравейте,досега четох първите симптоми на бременност и странно,но аз също изпитвам болки като при ПМС ниско долу в корема,но гърдите не ме болят.Възможно ли е да усещам симптоми на бременност 1 седмица след опита ни(тъй като бебеправим  с приятеля ми).Имам час за д-р ,но той е чак за март   тъй като очаквам М на 22 .02.Благодаря ви предварително
Здравей Цветенце!
Според мен не е възможно да са симптоми на бременност, въпреки, че искрено ти го пожелавам.
По-скоро в момента си в овулация, както коментираха момичетата в другата тема преди няколко дни. Марси беше обяснила много хубаво как се случват нещата в един цикъл.
Ако този месец не сте успели, дано да сте!, ти препоръчвам да си купиш 2 опаковки с тестове за овулация и да ги започнеш веднага след като ти спре кървенето, така ще си сигурна дали овулацията ти настъпва след кървенето или е на 13-14ден от започването на цикъла.
Успех!
Три дни преди менструация бях на преглед и се видя жълто тяло на десен яйчник 6.08 мм, нормално ли е?
Но изследванията на ФСХ не са добри във фоликулярна фаза стойноста е 12.51.
Предстои ми фоликуметрия при д-р Даскалов и изледване на Антимюлеров хормон и Инхибин Б.
Таити, нормално е, жълтото тяло показва, че е имало овулация.
Успех и на теб!
« Последна редакция: Февруари 08, 2016, 20:42:55 pm от rosss »


*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #216 -: Февруари 08, 2016, 23:20:17 pm »
Здравейте,досега четох първите симптоми на бременност и странно,но аз също изпитвам болки като при ПМС ниско долу в корема,но гърдите не ме болят.Възможно ли е да усещам симптоми на бременност 1 седмица след опита ни(тъй като бебеправим  с приятеля ми).Имам час за д-р ,но той е чак за март   тъй като очаквам М на 22 .02.Благодаря ви предварително
Не може! Бил този опит и в деня на О, а при очакван МЦ на 22 е много по-вероятно да си в О, отколкото да си бременна.


Всеки миг е още един шанс...
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #217 -: Февруари 11, 2016, 08:50:32 am »
Добро утро!

Тук пак има затишие - бебеправите усилено, надявам се :)

Аз ще разбутам темата с въпрос дали на някого му се е случвало нещо подобно. Тази сутрин се събудих цялата в кръв, а цикъла ми свърши в неделя. Дойде ми точно на датата (3 февруари) - никакво закъснение, нищо. Всичко беше съвсем обичайно и като количество, и като продължителност, че и на цвят (ще ме извините за цветущото описание). На 7 февруари ми беше последния ден (пак нормално) и тази сутрин ставам - кръв. Много кръв, ярко червена на цвят. Болки няма. Това беше в 6:30, към момента няма кървене, спряло е. Моята докторка е отпуска и ще може да ме види чак във вторник и след малко ще звъня да опитам да се вредя при някой друг да ме погледне, но реших да питам и тук дали на някого му се е случвало и изобщо - идеи какво може да го причинява.


Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #218 -: Февруари 11, 2016, 09:15:36 am »
На мен ми се случват подобни неща. Уж спряло пък на 6-ти 7-ми ден пак теква за малко.
Но, аз си имам 2 миоми и го отдавам на т'ва. Нямам идея какво може да е твоето. Най добре на лекар...
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #219 -: Февруари 11, 2016, 12:10:04 pm »
Евелина, мерси. Аз успях да се вредя на лекар - нищо не видя. Ни-щич-ко. Освен, че е кървило. То вече спря, де. Във вторник имам час при моята си лекарка; дотогава сигурно никакви следи няма да са останали, но все пак ще отида да ме види и да чуя какво мисли.