0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

КЛИНИКА ДИМИТРОВ
« -: Декември 14, 2015, 17:56:51 pm »
Скъпи,бъдещи майки искам да споделя нещо с вас.Бях пациентка на клиника Щерев в София-имахме проблем с мъжки фактор.Една година ме въртяха с ненужни изследвания,въпреки,че съм майка на 5 годишен син и все ми казваха опитайте трябва да стане с морфология около 35%.Опитвахме и нищо не ставаше.Един ден прочетох за д-р Йосив Димитров и неговата клиника и реших да отида на консултация при него.Още същия цикъл направихме Вътрематочн инсеминация,всичко перфектно изчислено.Направиха ми я с току що колабирал фоликул(спукан или както се нарича) и съм бременна от 1 опит....малко карам тежко отначало, но си струва.Ако имате въпроси ще помогна на всеки с инфо:)
Re: КЛИНИКА ДИМИТРОВ
« Отговор #1 -: Февруари 03, 2016, 17:58:38 pm »
Здравейте!
Аз съм съвсем нова тук, след дълго време, опити, изследвания и  един неуспешен опит инвитро ( ембриончето не се размрази), искам да сменя клиниката в която сме. Почти няма отрицателни коментари за д-р Йосиф Димитров и за сега съм се насочила към него :D
Искаме да опитаме инвитро на ЕЦ.  Искам да ви попитам, призна ли ви изследвания от други клиники или повтаряхте всичко и при тях?

Благодаря :)
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: КЛИНИКА ДИМИТРОВ
« Отговор #2 -: Февруари 06, 2016, 22:22:40 pm »
Добре дошла, sunshine1981!   

Съжалявам за неуспешният първи опит,  често се случва при опит със замразени ембриони процедурата да се прекъсне поради различни причини.

В Асистирани репродуктивни методи (инсеминация, ин витро) момичетата споделят опита си в различните клиники.

http://www.zachatie.org/forum/index.php?board=40.0

Има тема за Инвитро/ИКСИ- текуща тема за споделяне - http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=51230.0

Можеш да споделиш и зададеш там въпроси, които те вълнуват на всеки етап. :-)

Пожелавам успех!  :sunshine:
« Последна редакция: Февруари 06, 2016, 23:15:14 pm от Елфи »

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*
Re: КЛИНИКА ДИМИТРОВ
« Отговор #3 -: Февруари 08, 2016, 10:46:39 am »
Привет, sunshine1981  :)
Аз съм една от успелите пациентки на д-р Димитров (два пъти  :wink:).
За всичко, което те интересува за лекаря и клиниката, можеш да ме питаш на ЛС.
Колкото до изследванията - мисля, че няма да имаш проблеми, ако все още са в давност. Аз отидох в клиниката с готови изсл. от друго място - цветна снимка, лапароскопия, имунологични и генетични. Нищо не са ме карали да повтарям.
Дори по време на самата процедура не държаха да пускам хормоните при тях - просто не ми беше удобно  :wink:
Успех!



Re: КЛИНИКА ДИМИТРОВ
« Отговор #4 -: Март 26, 2016, 12:27:17 pm »
Не е вярно, че почти няма отрицателни коментари за Йосиф Димитров. Има, вземи и се разрови в нета или питай потърпевши. Бях пациентка при него два пъти, никакъв успех с опити ин витро, отделно от това работи грубо, а след като се върнах и му казах, че опитите са неуспешни, не отговори нищо. Питах и три мои познати за него, не искат и да чуят за д_р Димитров. Вниманието му е да вземе парите на хората и после хич не се интересува за пациентите. Това го разбираш впоследствие. Няма да се върна при него. За емоционалната
болка не искам да говоря. Сега съм избрала клиника "Надежда".
Re: КЛИНИКА ДИМИТРОВ
« Отговор #5 -: Март 26, 2016, 21:38:13 pm »
Тази тема ми изглежда МНОГО рекламна!
И аз не съм чувала хубави неща за тази клиника. По едно време се чудех дали да не ида но се отказах. Реших да ида в по-реномирана клиника.
Йоан 19.09.2017г.
Матей 22.10.2018г.
*
Re: КЛИНИКА ДИМИТРОВ
« Отговор #6 -: Март 26, 2016, 21:45:03 pm »
Защо пък да е "рекламна" темата? Нима във форума няма теми, в които се възхваляват други клиники и лекари, та чак се прекалява? Пациентите на клиниката са споделили впечатления, това е.