0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Здравейте, искам да попитам дали отговарям на изискванията за дарената от Владимиров процедура - по принцип съм с АМХ <0,1, последните ми няколко изследвания на ФСХ са (по спомен) 20, 17 и 11,99 като следното (11,99) е от миналия месец. Доколкото разбрах не отговарям като кандидат за инициативата Коледно желание защото мога да кандидатствам за финансиране от Фонда заради ФСХ. Съответно би трябвало да отговарям на критериите за процедурата дарена от Владимиров?
« Последна редакция: Ноември 25, 2015, 16:28:09 pm от lilibell »


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
lilibel, твоят казус е много граничен.

по принцип, ако имаш актуален и валиден документ за изследван ФСХ със стойност под 12,5 mIU/ml - отговаряш на критериите за финансиране по фонд, съответно - можеш да участваш и в жребия за дарената процедура от СБАЛАГРМ "София".

въпросът, обаче, е в това, че тази процедура не включва донорски яйцеклетки. ако с твоето АМХ от 0,1 имаш показание от лекарите за донорска процедура, то дарението на СБАЛАГРМ "София" не е подходящо за теб. вероятно е най-добре да кандидатстваш за ваучера от 1800 лв за подпомагане на донорска процедура, който обявихме съвсем скоро на сайта.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
ами не сме говорили за донорски яйцеклетки защото все още правя фоликули и миналия месец извадихме хубава яйцеклетка - т.е. още пробвам със свои.За коя инициатива да кандидатствам или на никоя не отговарям  :)


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Lilibel,

Щом сте със свои и фсх под 12.5 - значи сте подходящи за дарението на СБАЛАГРМ "София".
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
ок,благодаря за информацията jam


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Пожелавам успех на всички спечелили от благотворителната инициатива.
Пожелавам на всички от форума, а и не само, много деца!
Включвам се и аз в инициативата с парично дарение.
Още веднъж успех на всички!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Даренията за инициативата "Коледно желание" се увеличават!

- Още един частен дарител, пожелал да остане анонимен, дарява един ваучер на стойност 500 лв за финансово подпомагане на диагностика и лечение на стерилитет в Център по репродуктивно здраве "Д-р В.Даскалов", гр.Пловдив (http://www.invitro-plovdiv.com). Могат да кандидатстват всички пациенти, нуждаещи се от помощ при диагностиката и лечението си. Няма специални изисквания. За този ваучер ще се тегли отделен жребий. Кандидатите да посочат изрично в своя формуляр, ако желаят да участват и в жребия за този ваучер. Ако вече сте изпратили своя формуляр, изпратете ни имейл и посочете желанието си да бъдете включени и в жребия за това дарение.

Сдружение "Зачатие" благодари от сърце на дарителя за хуманния жест и съпричастността към хората с репродуктивни проблеми!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Успех и от мен на всички двойки, които участват в кампанията!
Включих се в инициативата с малко дарение и се моля за всички, които се борят!
*
*
Управителният съвет на сдружение "Зачатие" обявява приключването на тазгодишното издание на традиционната благотворителна инициатива "Коледно желание". Изключително развълнувани, радостни и благодарни сме да обобщим отличните резултати от дарителската кампания: 6,197.79 лв по сметката на сдружението с основание "Дарение за Коледно желание"!

Този резултат ще ни позволи да добавим още 4 ваучера от по 1500 лв всеки към дарените от "Зачатие" първоначално обявени 3 ваучера по 1500 лв всеки - или общо ще раздадем 7 ваучера х 1500 лв! Остатъкът от дарената сума в размер на 197,79 лв ще се прехвърли към фонда за следващата ни дарителска кампания.

Тегленето на жребия за определяне на онези семейства, които ще получат помощ от кампанията, ще се извърши публично на 12.12.2015 г. в рамките на Коледното тържество на "Зачатие". Пожелаваме късмет на всички участници!

Пълен отчет за дарените средства за кампанията
Не мога да повярвам, че печеля една от спермограмите  8) Много, много благодаря и се надявам тази печалба да ни е на късмет! Пожелавам успех на всички спечелили! Сега отивам да чета как, къде и кога 8)
Много късмет на спечелилите!
*
Благодаря на дарителите и на момичетата от Зачатие, че ни оказват такава голяма подкрепа в борбата и ни дават шанс поне малко да се доближим до мечтаната цел. Желая късмет на всички спечелили и на себе си  :crossfingers:


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
*
момичета, аз ще се свържа по телефона с всяка една от вас и ще ви обясня как процедираме с даренията  :) Няма да ви притеснявам в неделя, от утре ще звъня  :wink:

Честито на всички и искрено се надявам дарението да ви донесе късмет!  :D
*
Не съм се и съмнявала, но след като вече се запознах лично с това голямо и благородно "Семейство" и след като с очите си видях как тези толкова невинни и чисти детски сърца със звънки гласчета съобщаваха един след друг изтеглените изпод малките им ръчички, вече знаех че няма начин да не доведат Щастието в домовете на спечелилите. Вярвам, че ще успеете момичета. От сърце желая мирисът на бебе скоро да изпълни домовете ви. Пожелавам го и на себе си. Късмет!
 :bighug:
« Последна редакция: Декември 13, 2015, 12:59:35 pm от Zlateto ♡ »
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
Честито на всички спечелили  :P
Много се радвам, че виждам познати потребители сред тях  :P
И да се отчетете после тук с положителните тестчета  :bfp1:
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Пожелавам късметът на спечелилите да не ги напуска.
Пожелавам на останалите да не се отчайват, че не са сред печелившите и да знаят, че Зачатие няма да ги изостави и ще продължава да ги подкрепя.
Специални благодарности на всички дарители. Сърдечно благодаря на онези дарители, които пожелаха техните средства да се оползотворят при нас с д-р Даскалов - тази оценка е особено важна за нашата работа.

Съжалявам, че не можах лично да присъствам на тържеството, но в мислите си бях с вас. :)


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Благодаря на Зачатие и на всички включили се с дарение.
Дано в повече домове да се сбъдне Коледното желание.
Успех на всички  :bighug:
Основните елементи на щастието са: нещо да правиш, нещо да обичаш и нещо, за което да се надяваш
*
Късмет на спечелилите! С много радост и усмивки да се напълнят домовете и сърцата ви! :)