0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Късмет на всички спечелили!
*
Благодаря на Зачатие и на всички дарители!
Благодаря и на малката Ники, която ме е изтеглила  :P
Надявам се, че във всеки дом в най-скоро време ще грейнат поне по още две щастливи очички :)
Съжалявам, че не успяхме да дойдем на партито тази година! :( Но мислено бяхме с Вас, дори снощи като взех Стаси от ДГ ме попита - "Мамо, то помниш ли, че една година ходихме на банкет с деца в София? " Помни моето дете - от преди две години :) Явно телепатия има :)
Обичам ВИ!
Вие сте моето второ семейство :*
« Последна редакция: Декември 13, 2015, 18:37:15 pm от petqst »
Пожелавам успех на спечелилите!
*
Успех на всички спечелили! Благодарности на всички дарители! Поклон на всички, които стоят зад името Зачатие!
     
*
Благодаря на всички дарители! И желая много късмет на всички спечелили, както и на останалите, които мечтаят за бебе!

Зачатие, благодаря от  :heartbeat:!
На всички дарители - големи благодарности!
Късмет на спечелилите и на тези, които не са.
Нека следващата Коледа е огласена с повече детски смях.
 

*
Честито на всички спечелили и кураж на тези, които не успяха този път!
Искрено съжалявам, че и тази година не успях да присъствам на това прекрасно събитие, организирано от неуморните момичета от Зачатие, но се надявам все някога да успея 😜
Дано всяка следваща година да стават все повече дарителите, за да има подкрепа за повече двойки.
На всички спечелили желая от сърце, късмета да бъде с тях до постигане на мечтания резултат.  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17


Благодаря на Зачатие, и на всички дарители. Успех на всички, които се борят за бебе. Весели празници!
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Благодаря от сърце на Зачатие и всички дарители! Аз не мога още да повярвам, че ние също сме сред избраните!  :D


*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Честито на   спечелилите .Много късмет  и догодина резултат!!!!


*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
На всички спечелили пожелавам много късмет  yahoo_17 :heartbeat: yahoo_17 :heartbeat: yahoo_17 :heartbeat:
Децата нямаха търпение да теглят и се бяха наредили в редичка и чакаха един след друг!
Толкова беше вълнуващо да гледаш потропващи крачета и усмивки , които ще дадат шанс да се случат още от невероятните деца на Зачатие! И ще бъде, аз вярвам!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Успех на всички спечелили от инициативата Коледно желание, нека се сбъднат съкровените ви мечти!  yahoo_17  :D
Сърдечни благодарности на дарителите  :D
 :bighug:
« Последна редакция: Декември 15, 2015, 12:32:48 pm от marsi »

*
Момичета, много ви благодаря за всичко, което правите. Огромна признателност и за хората, които са дарили средства за постигане на нашата мечта. Не мога да ви опиша колко навременна е тази ваша помощ. Преди 1 седмица изгубих последната си надежда, че ще имам още едно дете. А вие ми я върнахте. Благодаря ви :bighug:
*
Искам да пожелая успех на всички!И на мен Зачатие ми връщаше всеки път надеждата и хората тук ми даваха сили да продължа!

Успех момичета!

Успех на всички спечелили!
Чакаме с трепет да се похвалите с така желания резултат.
*
Здравейте,момичета  :bighug:
Искам да благодаря от сърце на всички,които стоят зад тази прекрасна благотворителна инициатива "Коледно желание 2015" Благодаря на всички дарители,благодаря на всички от Сдружение "Зачатие" ,благодаря и на всички дечица ,които са изтеглили нас печелившите  :grouphug:
 Не мога да повярвам ,че съм сред късметлиите,но явно след всички неприятности,които преминах и на нашата улица ще изгрее слънчице  :D
 Сега ми предстои възстановяване след тежка операция на матката и на есен,живот и здраве, ще очаквам с нетърпение успешния опит подпомогнат от тази прекрасна инициатива  :)
 Отново голям поклон пред всички  :balk_81: и огромно БЛАГОДАРЯ !!!
*
Успех и от мен на всички!
Додо, твоето име го изтегли Константин, големият ми син :). Дано да ти е на късмет!



*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Благодаря на Зачатие и на всички дарители, които за поредна година правят възможно сбъдването на толкова много мечти! Сигурна съм, че догодина ще има щастливи семейства и детски смях в още повече домове! Зачатие е магия, която прави чудеса!

Благодаря на Марти на Jam, който е изтеглил моето късметче, жив и здрав да е!

Мели, понеже аз обрах ваучерите при вас, щеш не щеш, след Нова година ще ми гледате пак физиономията :lol: Очаквай обаждане, като се приберете  :D

Успех на всички, независимо дали са спечелили ваучер или не! Мечтите се сбъдват, вярвайте!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*
Извинявам се отклонението  :wink:
........
Благодаря на Марти на Jam, който е изтеглил моето късметче, жив и здрав да е!

Мели, понеже аз обрах ваучерите при вас, щеш не щеш, след Нова година ще ми гледате пак физиономията :lol: Очаквай обаждане, като се приберете  :D
Хахахах, Марти ли те е избрал - мъжко ще да е! А дано :)
А за Мели, направо по два часа да ни пишат - та заедно да ходим  :wink:

 petqs и sixsens, хайде и вторите ви деца може да са на еднаква възраст, както гледам са първите. Знам, че няма да губите време да сбъднете коледните си желания.