0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Септемврийска тема за големите деца - здравей, училище!
« Отговор #60 -: Септември 25, 2015, 09:40:29 am »
http://sofia.topnovini.bg/node/630487
Още едно интересно място в  София

От кога го чакаме да отвори този "Музейко"  :wink:



*
Re: Септемврийска тема за големите деца - здравей, училище!
« Отговор #61 -: Септември 25, 2015, 10:23:58 am »
http://sofia.topnovini.bg/node/630487
Още едно интересно място в  София

От кога го чакаме да отвори този "Музейко"  :wink:

И ние, и ние. Да мине първоначалният наплив и отиваме.
Вчера имаше репортаж по Нова. Наистина изглежда страхотно за деца http://novanews.novatv.bg/news/view/2015/09/24/125035/%D0%B0%D0%BD%D0%B8-%D1%86%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D0%B8-%D0%B0%D1%85%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D1%80%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%B3%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8-%D0%BD%D0%B0-%D0%BC%D1%83%D0%B7%D0%B5%D0%B9%D0%BA%D0%BE/
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Септемврийска тема за големите деца - здравей, училище!
« Отговор #62 -: Септември 25, 2015, 10:45:57 am »
На този Музейко и аз съм му фърлила очо. Даже вчера си мислех можем ли да си организираме посещение. Мислех си и за семейно посещение с влак.
*
Re: Септемврийска тема за големите деца - здравей, училище!
« Отговор #63 -: Септември 25, 2015, 20:10:40 pm »
За Музейко в БГмамата има рекламна игра до 06.10.2015 за 10 пропуска.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Re: Септемврийска тема за големите деца - здравей, училище!
« Отговор #64 -: Септември 25, 2015, 23:11:58 pm »
Вера, не знам дали ще ти е полезна информацията, но в нашата градина близнаците ги делят в различни групи. Имам наблюдения, защото едно момиченце беше така в групата на сина ми, а брат й - в съседната. В крайна сметка и двамата ги отложиха да започнат училище другата година, защото момичето не е готово (то си е като едно голямо бебе, дори и другата година не си го представям в училище). А момчето е по-напред и на практика можеше да започне, но родителите са решили да изчакат.

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Септемврийска тема за големите деца - здравей, училище!
« Отговор #66 -: Септември 28, 2015, 15:49:47 pm »
Е , то детето  може да си  счупи крак и на пързалката  на детската площадка  или на катерушката . Ако подобни съоръжения са опасни , нека ги  забранят - какво  значи има един проверяващ и в кои момент ще може да инспектира .Като са позволили да се монтират подобни съоръжения , общинските власти  , събиращи такси и наеми за тях  , да следят за безопасността .  Друг въпрос е и колко приход реално отчитат и дали маркират касови бележки . То с всички атракциони е така - пътуващите луна паркове  , колко л и ги проверяват за безопасност - докато стане някоя беля , вдигне се много шум  и после ден до пладне и пак затихне говоренето/ разрешаването на  проблема.


В този ред на мисли , аз пък   се замислям за детските центрове  за почасово гледане и  игра на деца.
Търсих регламент къде и как се регистрират  , изисквания към персонала ,но не намерих   нищо .
Наскоро мернах обява за Бургас , че  набират  персонал за детски кът в Бургас -ами не видях да има някакви  специални изисквания . Тези хора трябва да имат някакво  обучение , курс за първа помощ , свидетелство от психо преглед според мен , че даже и  здравна книжка. И коя ли служба пък ги контролира ?
« Последна редакция: Септември 28, 2015, 16:13:26 pm от nimika »


*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!