0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Някой може ли да коментира клиниката по-долу -
http://invitro-tutrakan.bg/

отзиви, мнения, препоръки или оплаквания?
За първи път чувам за тази клиника, а се оказва, че доста бебета са направили :)
Re: Клиника в Тутракан - "Свети Иван Рилски"
« Отговор #1 -: Юни 09, 2015, 18:25:20 pm »
Здравей. Колкото можеш по бързо и по далеко бягай от Тутракан. Не ми се коментира защото ви е бегла фантазията какво ще чуете. След това което ни причиниха просто не заслужават да се сещам за тях.
Re: Клиника в Тутракан - "Свети Иван Рилски"
« Отговор #2 -: Юни 10, 2015, 00:46:55 am »
-zigi- аргументирайте се моля ,

Vilia , аз съм при Богомил Бойчев. С най-добри впечатления.
Re: Клиника в Тутракан - "Свети Иван Рилски"
« Отговор #3 -: Юли 31, 2015, 12:07:20 pm »
Здравейте! Аз съм пациентка в тази клиника! Нямам никакви лоши впечатления! За нас Д-р Любомир Бойчев е най-добричкия на света! Невероятно отношение,вдъхва надежда,грижовен и мил!
Re: Клиника в Тутракан - "Свети Иван Рилски"
« Отговор #4 -: Март 23, 2016, 11:54:46 am »
Zdraveite predstoi mi transfer ,iskam da znam kakvo me o4akva!Pacientka sam na L. Boi4ev i sam mnogo dovolna ot nego,ima li nqkoi koito e preminal po tozi pat 6te vi bada blagodarna za otgovori!
« Последна редакция: Март 23, 2016, 11:59:27 am от Lyulqk »
*
Re: Клиника в Тутракан - "Свети Иван Рилски"
« Отговор #5 -: Март 23, 2016, 15:37:14 pm »
Здравейте, можете да попитате ето в тази тема http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=51230.400 тя е за текущи процедури и момичетата споделят в нея.

Ще ви помоля да пишете на кирилица, а ако нямате такава можете да ползвате кредора!

*

    Veselia

  • ***
  • 218
  • И все пак тя се върти!
Re: Клиника в Тутракан - "Свети Иван Рилски"
« Отговор #6 -: Март 24, 2016, 17:59:17 pm »
Аз също съм пациентка на д-р Богомил Бойчев. Въпреки, че не постигнахме успех, мога да кажа само добри думи и за двамата доктори и за целия екип. Познавам няколко момичета с трудни случеи, които в момента се радват на съкровищата си, благодарение на тях. И все пак трябва да намерите своя доктор, този на когото да имате 100% доверие.