0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Юнска гореща тема за най-малките
« Отговор #40 -: Юни 03, 2015, 23:19:26 pm »
От къде хубави бански за,бебета?
*
Re: Юнска гореща тема за най-малките
« Отговор #41 -: Юни 03, 2015, 23:54:24 pm »
Декатлон :)
http://www.decathlon.bg/10994-banski-kostyumi#/gender-bebeta
Ние му взехме такъв цял с УВ и въобще не знам дали ще го и облече, ама е с една акула отпред и един такъв миниатюрен и не се сдържахме :oops:
*
Re: Юнска гореща тема за най-малките
« Отговор #42 -: Юни 04, 2015, 06:50:15 am »
Добро утро,момичета. Няколко дена  аз съм "тотален аут",както се изрази Маусит   :lol:! Много неща има да свърша и не остава време за компа. Неда,вечерта на вашето участи при гала,по нова имаше "лек " репортаж относно промените в начина на раждане и причините, естествено, с участието на д-р Стаменов и още това ме наведе на мисълта,че сутринта е имало предаване със Зачатие.  :wink:/ имам чувството ,че нарочно го правят- анонс на ДРЗ и репортаж със доктора/ :wink:.Н ми остана време да  ви изгледам,но днес обещавам да го направя,въпреки ,че нямам съмнение относно представянето :)
Смайли,това с възможностите за носене много ме интересува  :lol:,ама то само мами сте на тия събирания.... :(Не че ще дойда,защото съм далече,ама поне на снимката да видя как им стоят на татковците :lol:.Алекс, и това с плуването много ме интересува,но тук,в Бургас нищо не съм открил,за съжаление  :(. Наши познати водеха детето си от 6-8 месечна възраст и много добре се развива.Дано и при нас направят нещо,все пак откриха цели два басейна :lol:.И се надявам,Тео да не е вече ученик! :wink:
Вчера ходихме на трансфонтанелна ехография. Трябваше да чакаме до 15.06,когато щеше да я прави нашата педиатърка,ама след съмненията,че главичката е "нещо по-големичка" и филмирането с енцефалия и айде....... :?Отделно още не се обръща и не стъпва...Отделно,на 01.06. бихме ваксини и въпреки ,че нямаше температура,малко се отпусна и пак - съмнения. Не изтраехме и на частно. Слава богу  :D,размерите са си идеални за възрастта.Докторката ни напомни,да не забравяме,че все пак сме 4 ти коригиран и да не очакваме да "жонглира" като в цирка. :lol: Бавно и постепенно ,всичко ще си дойде на мястото. След ехото ,изключи тотално енцефа..../няма да я изричам тая дума  :lol:/,но се оказа ,че има малко рахит.Повишихме витамин Д,добавихме и калций и фосфор и малко детски витамини. То и изследванията,които правихме преди месец и половина,за фосфатазата и другите елементи си го показваха,ама ...... както и да е,ще се прави. :D След 72 рия час от ваксината и така живна,ще кажеш че нещо стимулиращо сме му дали :D.Сега всички сме ухилени и доволни!! :lol: не знам този момент с "филмирането"как може да се избегне??? Предполагам- никак :lol:! За това и ще направя една застраховка на малкия,за да не се притесняваме за прегледи  лекарства,не дай боже и болничен престой. Той прегледа излезе половината от застраховката :lol:
На ортопед,най- накрая и ние ходихме вчера.Еми,все не ни даваше направление.Все си беше добре детето и да не сме бързали.Слава богу,на ортопеда всичко му се видя добре.
Как сте? Вдигате ли адреналина преди ДРЗ,а  :)?
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Юнска гореща тема за най-малките
« Отговор #43 -: Юни 04, 2015, 07:15:26 am »
Рафаила, Mousyt, заповядайте на срещата  :P
Дано само времето да е хубаво, защото май го дават да вали тези дни. Като алтернативна опция може да се промени мястото на събитието.
Ra4o, имаше цял един татко на първата бебеносеща среща  :lol:. Той носел в слинг, но беше дошъл с жена си и бебето да пробват раничка. Харесаха си Боба. На лични ще ти пратя негова снимка с раничка да се убедиш, че не е редно тук да я изтипосам.
Стискам палци да се оправите бързо с малкото рахит, който има Тео.

Нашият бански е малко скъпарски  :oops:
http://www.peleni.bg/index.php?route=product/product&path=124_126&product_id=149
Задържа твърдите частици, за разлика от стандартния плат на другите бански.
И аз се чудех дали да взема цял или само гащички, но накрая взех само гащички.
Re: Юнска гореща тема за най-малките
« Отговор #44 -: Юни 04, 2015, 10:07:48 am »
Смайли,ако нещо не се обърка и аз ще дойда :lol:
Рачо,имах съмнения аз още тогава,че е с рахит Тео :) слава богу,че е това,а не нещо друго инак и Алек от 2-3 дни започна да сяда,така,че не се филмирай с обръщането все пак са с 1 м.назад децата :) относно плуването в Бургас на моя приятелка и колежка баща и е треньор,но чак с бебета не се занимава :lol: предполагам,че от около 2г.възраст поне,работи на басейна в морската градина.. :lol: ето,имам връзки ще ти съдействам :wink:
Аз бански на Алек не съм купила взех му памперси за плуване уж на принципа на банския на Смайли,нооооо еми напика си ме човека преди да влезем в басейна та слагах друг памперс  :lol: тъй като бяха от 4-9 кг.се чудя да не би да е трябвало по-голям размер да взема от 7-13 примерно...
Смайл,ако твоят бански е проверен пиши да купувам директно такъв вместо с памперси да се занимавам.. :lol:
« Последна редакция: Юни 04, 2015, 10:36:16 am от Алекс 77 »
*
Re: Юнска гореща тема за най-малките
« Отговор #45 -: Юни 04, 2015, 10:28:34 am »
Mousyt, банските от Декатлон са просто прелестни. Аз ги бях харесала, но тъй като имаме 2 други (като показаните от Смайлс), разумът в мен проговори и се отказах да му купувам трети. Но мноооого му се каних, защото страшно много ми хареса.
Re: Юнска гореща тема за най-малките
« Отговор #46 -: Юни 04, 2015, 11:12:31 am »
Аз пък мисля да сме по голо дупе в мини басейнчето на морето и по тениска под чадъра:)
Смайлс оказва се,че няма кой да ни докара в събота,та ще дойдем на следващото издание:)
*
Re: Юнска гореща тема за най-малките
« Отговор #47 -: Юни 04, 2015, 15:07:09 pm »
Благодаря за мненията за прегледа на ставите, момичета. Няма да чакаме. В понеделник сме на преглед.



   La vita è bella
*
Re: Юнска гореща тема за най-малките
« Отговор #48 -: Юни 04, 2015, 15:14:11 pm »
Смайли, много им криви шевовете на тия бански. Или така е само на снимката?
Може и ние с Иво да дойдем в събота, ако всичко е наред.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
Re: Юнска гореща тема за най-малките
« Отговор #49 -: Юни 04, 2015, 15:52:38 pm »
Смайли, много им криви шевовете на тия бански. Или така е само на снимката?
Сигурно е от снимката :lol: Сега ги извадих да ги погледна. Не са криви  :P
Може така да изглеждат заради ластика.

Ще се радвам, ако дойдете  :P
*
Re: Юнска гореща тема за най-малките
« Отговор #50 -: Юни 04, 2015, 16:27:25 pm »
А за какво са ви изобщо бански за тази възраст? Така или иначе памперсите за плуване са цветни. Не виждам смисъл върху това и бански да обувам. Те и без това не са по голо дупе.

*
Re: Юнска гореща тема за най-малките
« Отговор #51 -: Юни 04, 2015, 16:32:52 pm »
А за какво са ви изобщо бански за тази възраст? Така или иначе памперсите за плуване са цветни. Не виждам смисъл върху това и бански да обувам. Те и без това не са по голо дупе.

Ей това щях и аз да питам  :wink:



Re: Юнска гореща тема за най-малките
« Отговор #52 -: Юни 04, 2015, 16:35:04 pm »
Блу, ти знаеш за нас, че не ползваме памперси.
А иначе съм чела, че тези, които са за вода, се надували много бързо и им увисвао дъното. Не знам дали наистина е така.
Иначе аз не съм фенка на голите дупета. Обичам да си има нещо на себе си детето  :P Всякакви извратеняци има.
*
Re: Юнска гореща тема за най-малките
« Отговор #53 -: Юни 04, 2015, 16:57:55 pm »
Ние също може да наминем в Борисовата градина, но ще сме мобилизирани с колело, дано ви позная. :)
*
Re: Юнска гореща тема за най-малките
« Отговор #54 -: Юни 04, 2015, 16:59:32 pm »
В повечето басейни не позволяват бебета без памперси. Предполага се, че не могат да се контролират, а изпускането в басейна не е много приятно за другите посетители...



Re: Юнска гореща тема за най-малките
« Отговор #55 -: Юни 04, 2015, 17:37:45 pm »
Памперсите за плуване не се надуват,но пък моя пропусна...
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Юнска гореща тема за най-малките
« Отговор #56 -: Юни 04, 2015, 20:34:28 pm »
Ехооу не мога да ви открия :P

Добър вечер!

И с огромно закъснение, честит празник на всички дечица, да растат здрави и щастливи!!!

И аз купих бански днес на мъниците, в две части  :lol: Аз неискам, а и нехаресвам голи дупета на плажа, а най-малкото не е хигиенично, все пак са момичета, плажовете в Бг не са чисти, не се и чистят, пък моите имат пясък чак в косите :x
Банския е най-обикновен от H&M :lol:

Беата, какви са тези лепенки които споменаваш, може ли линк? И какъв е този гел с алое вера? Аз нищо подобно не нося навън :lol: А май трябва да имам няккава мини аптечка :)


*
Re: Юнска гореща тема за най-малките
« Отговор #57 -: Юни 05, 2015, 00:03:08 am »
Ами, не съм имала проблеми с нашите памперси за плуване. Е, след всяко излизане от водата, го сменях със сух.

*
Re: Юнска гореща тема за най-малките
« Отговор #58 -: Юни 05, 2015, 07:42:17 am »
Ееее,Dessq недей така...... :? Много от плажовете се чистят съвестно.Има и много,ама наистина,много чисти. :) Е,все пак,не може да се прави на нано-ниво :lol: :lol:.
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!