0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #340 -: Юни 14, 2015, 12:45:52 pm »
Смайли, на Геракини, Халкидики сме. Води се Ситония, макар че е между Ситония и Касандра.
Злате, по твоята логика и аз съм осиновена  :lol:

Да видим дали мога да прикача снимка, че по едно време имаше проблеми с това...
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #341 -: Юни 14, 2015, 13:05:28 pm »
Това ще да е "гръцката гугутка" за която ни говореше,че се чува  :lol: :lol:! Спирам да се оплаквам вече  :oops:
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #342 -: Юни 14, 2015, 15:54:31 pm »
Zlateto, аз един къмпинг знам в Гърция (а те са стотици), но е и единствената ми палатка досега и след като останах влюбена, значи си е заслужавал... та да не става дума за Керамоти :lol:
ММ му пуснах мухата за едно късо моренце на Керамоти другата седмица и той както не мой го отмести от работа като припали, вече почти е убедил началството да отсъства цели 4 дни 8O Та стискайте ми палци да се уредя, е не на палатки де, че то с бебето, но ми стига мисълта за плажа там и съм готова :lol: 8)
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #343 -: Юни 14, 2015, 23:33:19 pm »
М-да,и аз обичам Керамоти!Наште пилци да пораснат още малко и ще отхвръкнем всички заедно до там,обаче...другата година най-рано.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #344 -: Юни 15, 2015, 00:00:32 am »
Mousyt, изобщо не знам дали е Керамоти - в главата ми е като Алцхаймер. Ама ще питам пак, стига да успеем изобщо да организираме почивка тази година. Иначе, в Керамоти съм била преди ...15 години сигурно, ама в градчето, не на къмпинг и спомените вече ми бледнеят.
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #345 -: Юни 15, 2015, 06:19:37 am »
Добро утро! Изненадахте ме  8O! И нашето любимо гръцко море е Керамоти  8O! И като кажа -Гърция,това ми е първата асоциация. Много ни харесва и ,живот и здраве,на есен сме "комплект" там.Хубавото е ,че не е далече и не е много голямо. Красиви безкрайни плажове.... Замечтах се пак.
Не ви сервирам кафе,но вие и сами можете да си поръчате по едно гръцко,в едно от кафетата край Кея на Керамоти!! Хубава и "замечтана" седмица!!!
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #346 -: Юни 15, 2015, 06:57:54 am »
Добро утро  :D
Рачо, чудесни кафененца. Не съм била нататък, на нас Халкидики ни е по-близо. Макар че пътувахме доста този път заради ремонтите, а и имаше много движение....

Хубав ден и хубава седмица!

Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #347 -: Юни 15, 2015, 07:32:07 am »
Добро утро!
Зайче, кафето както винаги е хубаво и ароматно  :P

Мда, и преди бяхме установили, че почти всички сме били някога на Керамоти  :P
Голям и празен плаж, борова горичка, спокойно малко селце, това си спомням аз.

Дано всички успеят да се класират за почивка това лято!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #348 -: Юни 15, 2015, 09:14:11 am »
Добро утро и от мен!

Зайко, прекрасно кафе!

Ние вчера направихме разходка до Витоша и днес хич не ми се работи...  :) Ние в Гърция най-често ходим на Катерини, от Халкидики много ми допада Пефкохори.





Бореща се за една мечта.
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #349 -: Юни 15, 2015, 09:18:32 am »
Добро утро!
Късничко е вече, ама ние се поуспахме тази сутрин малко. Детето милото станало, облякло си роклята и дойде да ни буди. Справихме се и само тати е закъснял евентуално. Аз пък, още набрала инерция, измих чиниите и пуснах една пералня. Но скоро ще ми секне инерцията и ще задремя.
Гледам хубави кафета директно от Гърция, благодаря, Зайко.
Забавих се и защото търсих морска закуска:



От мен:

Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #350 -: Юни 15, 2015, 09:26:54 am »
Пеше, страхотна закуска, взимам си от нея, нищо че съм на диета  :) .





Бореща се за една мечта.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #351 -: Юни 15, 2015, 09:32:14 am »
Добро да е утрото и много хубав денят!
Благодаря за кафето и закуската, дами! :D
Морето едва ли ще го видим тази година, но пък ще се радвам на вашите репортажи.
Лека и успешна седмица ви желая!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #352 -: Юни 15, 2015, 10:27:59 am »
Добро утро!

Приятна почивка на всички отпускари. :) И ние тази година сме на гръцка вълна - Тасос. След миналогодишния опит с българското черноморие желанието ми за него рязко се изпари.

Рачо, малкото моряче е невероятен сладур! Да сте много щастливи! :)

Хубав ден и успешна седмица на всички!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #353 -: Юни 15, 2015, 10:28:20 am »
Добро утро, хубава седмица и от мен   :D

Зайче, кафето е страхотно, направо ми се иска да го грабна от монитора  :)

Пеше, чудна гледка  :)

И ние ще пропуснем морето тая година, затова ще се радвам на вашите снимки  :)

а пък от мен ще има снимки от нашите полянки, горички и рекички  :D

Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #354 -: Юни 15, 2015, 10:48:56 am »
Додич, и ние сме така от 7 години за нашето Черноморие. Обожавам Созопол и Варна, но не искам да стъпвам на нашето море, затова пак Катерини.





Бореща се за една мечта.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #355 -: Юни 15, 2015, 11:04:07 am »
Добър ден и от мен! В тези жеги си е само за моренцето. За съжаление и ние ще пропуснем морето тази година. Последните години нивото на обслужването по нашето Черноморие е под всякаква критика - мръсни плажове, пияни туристи, недотам добро обслужване. Ние последните години ходим в Китен, като плажуваме в Златна рибка. Там плажът е райски кът, а чужденци- йок. Иначе наблюдения за Гърция - нямам, но съм много доволна от Кушадъсъ - нормални цени, прекрасно обслужаване и чисти плажове. За съжаление ние сме много далеч от това и затова има толкова проблеми туризма. Сутринта по "Здравей България" даваха за Несебър и как един концесионер е превзел цял плаж и не е оставил ивица за свободна зона, при положение, че по закон трябва да е 50-50. А цените са 30 лв на човек, за да ползваш шезлонг и чадър.
Нещо разхладително...


Всеки миг е още един шанс...
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #356 -: Юни 15, 2015, 11:09:28 am »
Добър ден и от мен,
аз започвам обратното броене,остават 4-и дни без да броя днес :balk_71:
Честно казано аз съм фенка на турските курорти,но ще сме в Гърция защото е по-близо.Брат ми е с три деца, най-малкия е на 3 годинки.
Септември може към Турция да се запътим само с ММ.

Смайли,абсолютно си права,зареждащо ми действа предстоящата отпуска.И да не съм чула да се оплачеш от половинката.Браво на него,знае как да глези.

Въпреки,че времето ще се разваля,днес ще е жега по думите на синоптиците.
Хубава и спорна седмица на всички.



*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #357 -: Юни 15, 2015, 13:48:11 pm »
Синеочка, как ще е за съжаление? Напротив. За радост ще пропуснете тази година. А пък другата година - с госпожицата.

Много ми се ходи във Варна, защото имам приятели и роднини там, но ми е ужасно далече от София. С тези дребосъци не ми се пътува по разбити пътища цял ден. А и да ви кажа честно, страх ме е. Страх ме е от бабаитския начин на каране в България.  :(

Май тази година всички ще ходят до Гърция.

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #358 -: Юни 16, 2015, 08:05:53 am »
Добро утро!
Гледам днес никой още не се е разписал, нещо ви е изморила вчерашната жега май. :wink: Няма страшно - днес тук духа, а и обещават 21 градуса за четвъртък (студ един вид).
Ето морската закуска за тази сутрин:



Ето и кафето:



Лек ден ви пожелавам и дано няма много дъжд и градушки днес!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #359 -: Юни 16, 2015, 09:35:19 am »
Добро утро.
Пеше, благодаря за кафето, но закуската ми идва малко "тежка". Оставям я на останалите. :)
Дано няма градушка днес, че вчера не ни подмина.
Успешен вторник за всички!

p.s. Аз съм вече със записан час. Започва се. :P

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари