0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Априлска тема - нека да ни е пролетно в душите
« Отговор #20 -: Април 06, 2015, 01:05:16 am »
Е, това филм за петгодишно ли е?   8O
Мъжът ми е против децата да гледат филмчета с ютюб, за да не си включели сами без да искат нещо, неподходящо за тях.
Онзи ден се загледах в "Ну погоди". Ами, вълкът през цялото време е с цигара в устата.  :lol: Като дете не ме е впечатлявало.

Re: Априлска тема - нека да ни е пролетно в душите
« Отговор #21 -: Април 06, 2015, 03:32:32 am »
Пак ви казвам..не е било нарочно и съседите не знаеха съдържанието. Аз моя мъж на 2 стотинки го направих, че не е видял коментарите под единия линк. В замунда са два торента. Под единия има три коментара в стил " супер филм",  под другия са 23 които разкриват истината. Той е видял и прочел първия. И понеже и обложките са две - едната на невинно момче...дете,  другата на гол мъжки г.з с кожени прашки и те така станала обърквацията.
Добре, че моя е малък и не се налага да обяснявам, какво значи робиня до живот и какво направиха амазонките с мъжа в стаята за разплод.
[/url][/url]
*
Re: Априлска тема - нека да ни е пролетно в душите
« Отговор #22 -: Април 06, 2015, 08:27:47 am »
Ама Вълкът е отрицателният герой,а Заека се бори против него ,както и против тютюнопушенето. :lol: :lol: Дори в една от сериите ,Вълчо прекали с пушенето и линейка го прибра  :wink:.
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Априлска тема - нека да ни е пролетно в душите
« Отговор #23 -: Април 06, 2015, 10:32:54 am »
Вени, направо ме изкушаваш да го дръпна този филм да го гледам аз  :lol: То да свалиш по недоглеждане някое калпаво детско филмче, или такова с неподходящ език/съдържание - на всеки може да се случи. Ама за някои детски канали излъчвани у нас - не знам какво да кажа, при положение, че няма нито едно филмче, с език различен от споменатия от теб. То е "тъпак, глупак, ще те размажа..." и всякакви от вида - друго не се чува. Да не говорим що за анимация е, някакви буквално изроди и същества с неопределим вид са в масовия случай и все се бият.
Признавам си, че до миналото лято - не подозирах, че има такива филмчета де и то така благо и напоително излъчвани по специализирани за деца канали. Когато сме си в града, има едно 10-12 детски канала и все са били с хубави филмчета, нормални герои (като вид и поведение), песнички разни, никакви вулгарни приказки... Обаче като си бяхме на къщата на село лятото, там сме на друг оператор и друг (по-ограничен пакет програми) и т.нар. детски канали се оказаха само 3 и то такива, които у нас не са ми попадали. Намерих ги, пуснах един и си се замотах из двора да си върша разни неща, хич не загледах какво дават... Е, след ден-два когато се загледах и заслушах...оле мале  :?
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*
Re: Априлска тема - нека да ни е пролетно в душите
« Отговор #24 -: Април 06, 2015, 12:14:23 pm »
Жбрул, я кажи, кои са читавите канали  :lol: аз не мога един да посоча, или примерно Бейби ТВ, ча там не говорят  :lol: :lol:
Тоя Ронал и аз го свалих, но не сме го гледали  :lol:
*
Re: Априлска тема - нека да ни е пролетно в душите
« Отговор #25 -: Април 06, 2015, 12:24:01 pm »
м-и, по памет понеже отдавна не съм пускала... По Супер7 има читави филмчета, Ekids, Disney Junior, Nisk Jr, Boomerang (дублиран на руски, при нас поне), Jim Jam, Duck TV... Споделям с уговорката, че е възможно и в програмата на тези да се пуска някое и друго безумно филмче, но и да се случва е към изключенията. Не като при безумието CN, където цялата програма е...ми изроди само и едни "диалози" да припаднеш. Точно там бях засякла някакво филмче, с едни същества (не мога да кажа какви), ама се явяваха в детскоградинска възраст и имаше диалог между момиченцата от вида на: "Избери си за гадже този, който ти подарява най-скъпия подарък..."  8O И к'ви гаджета нали при някакви да кажем 4 годишни (според сюжета на филмчето)...
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Априлска тема - нека да ни е пролетно в душите
« Отговор #26 -: Април 06, 2015, 19:36:17 pm »
Мъжете ми излязоха малко по мъжки и ми остана време за мене :) Ще имате ли против, ако тук търся съвети за бременност? Влязох в "бременната тема", но ни едно познато име не видях. А тук знам, че ще ми изпратите много положителна енергия. Гледам, че има и нови бебета - честито Вени! ;)
Нас Баба Марта ни изненада с положителен тест, но още не мога да се зарадвам, че пак зацапвания, малко болки... Само се моля, този път да е нормална бременност. Искам да ви попитам знаете ли за какво са допълнителните хормонални изследвания за бременни над 35г? Май са алфа и бета ЧХГ. Водя се стара майка вече :P


*
Re: Априлска тема - нека да ни е пролетно в душите
« Отговор #27 -: Април 06, 2015, 20:37:46 pm »
Хей,  bebe , завръщаш се във форума със страхотна новина.   :)
Честито и Лека бременност до края. Да няма общо с първата ти. Пиши спокойно в бременната тема, момичетата са нови, но всички са много позитивни.


Re: Априлска тема - нека да ни е пролетно в душите
« Отговор #28 -: Април 07, 2015, 00:30:01 am »
Хей, мила, честито! :) Много радостна новина.
Пиши и тук. :wink:
всъщност, където ти харесва. Мисля, че и тук си добре дошла. :)
Успех! :)

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*
Re: Априлска тема - нека да ни е пролетно в душите
« Отговор #29 -: Април 07, 2015, 07:43:21 am »
Хи,ХИ,малко "свеж полъх" тук няма да е излишен  :lol:. Той и без това Април е дост "калпазански" за сега  :wink:. Бебе -честито и добре дошла. :D Хм,аз спомен нямам за изследвания алфа и бета ЧХГ,ма ще трябва пак да питам.... :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Априлска тема - нека да ни е пролетно в душите
« Отговор #30 -: Април 07, 2015, 09:06:36 am »
Бебе, честито  :D, голяма радост, дано всичко да е наред докрая. И аз не се сещам за какви изследвания говориш, хем стара майка бях и аз, особено с второто  :lol:

Ние приключихме март по най-ужасния начин- Кати получи нов фебрилен гърч, още не мога да се съвзема и да реша накъде и как да продължим, и при кого да я водя. Общо взето, ще си живеем в страх докато навърши 6 г, когато /евентуално/ се надрасвали подобни неща. А дотогава - очаквай неочакваното  :(
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*
Re: Априлска тема - нека да ни е пролетно в душите
« Отговор #31 -: Април 07, 2015, 09:42:33 am »
Жбрул, е нас предимно са Дисни, Ник и Супер7, за сега само в последния не съм припадала от реплики  :lol: ама го гледаме от скоро.
Re: Априлска тема - нека да ни е пролетно в душите
« Отговор #32 -: Април 07, 2015, 10:04:04 am »
Бебе, това, което се сещам аз е БХС - биохимичния скрининг + всички други изследвания на кръв и урина.
БХС-то може да бъде заменен и от Пренатест. Ама ти тия неща си ги знаеш, предполагам.  :wink:
Едва ли ти давам уникална информация с това. :wink:

Относно разните филмчета
Аз им пускам Супер 7 или наши дискове, които сме им купили. Рядко пускам ТВ като цяло - предимно, когато се налага да ги оставя сами.  Наистина Супер 7 е каналът за деца на възрастта на нашите. Филмите са добри без насилие, без екшън и без груби реплики. Много харесват Дора и разни други, които не ги знам дори. Но ги чувам, че отговарят на репликите от ТВ-то.
Дискове имаме с филмчета на Франклин, Мики маус, Ягодов сладкиш, Барби, Пепеляшка и др. подобни. Често си гледат и тържествата от ДГ.

П.П. Оф, сега трябва да тръгна към Щерев Русе, обаче много се загледах в ТВ-то.
При Гала има една двойка с инвитро зачеване, с хиперстимулация, с близнаци, в петия медец единият близнак умира и т.н ....... Сега си имат едно живо момче. :D
« Последна редакция: Април 07, 2015, 10:06:26 am от синьо кокиче »

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Априлска тема - нека да ни е пролетно в душите
« Отговор #33 -: Април 08, 2015, 08:02:02 am »
Вчера ги пуснах тези изследвания - алфа-фето-протеин и бета ЧХГ. Според доктора, показвали за здравето на бебето. Сега ще потърся из нета. Отделно са от биохимичния скрининг.
Нашият сладурко гледа отскоро ТВ и то защото на майка му все и е лошо и се скатава  :oops: Ама са много симпатични филмчета - Умизуми, Дора, Маша. Пускам на всички езици - не го бърка, пък дано хване някоя дума на руски, английски.


*
Re: Априлска тема - нека да ни е пролетно в душите
« Отговор #34 -: Април 08, 2015, 08:44:12 am »
Бебеееееееееееееееее, честити нови трепети. Пожелавам ти лека, безоблачна и усмихната бременност и здраво бебе около термин.
Трябва ти кадърен ехографист според мен. Не съм наясно, как седят нещата р Русе. Мога да препоръчам само в София.
Грейс, д-р Масларски (Сити клиник) има опит с гърчове. Неговият син е правил такива.
http://cityclinic.bg/bg/sofia/doctors/d-r-plamen-maslarski
« Последна редакция: Април 08, 2015, 09:59:49 am от White »


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*
Re: Априлска тема - нека да ни е пролетно в душите
« Отговор #35 -: Април 08, 2015, 08:54:47 am »
Уайти, за педиатъра д-р Масларски ли става дума? Той не беше ли във Вита или ми е стара информацията?
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*
Re: Априлска тема - нека да ни е пролетно в душите
« Отговор #36 -: Април 08, 2015, 09:05:07 am »
Точно за него, Грейс. Отдавна не е във Вита. Сега работи със записани часове.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
Re: Априлска тема - нека да ни е пролетно в душите
« Отговор #37 -: Април 08, 2015, 09:30:10 am »
Бебе_2013,тези изследвания си бяха включени в биохимичния скрининг при мен...не са били отделно
Re: Априлска тема - нека да ни е пролетно в душите
« Отговор #38 -: Април 08, 2015, 09:37:53 am »
White,
до колкото знам Бебето не живее в Русе последните 7-8 години май. Някъде в южна България беше.

След малко тръгвам с хлапетата за Варна на малка разходка - днес и утре. Пожелавам си да ме слушат, че нещо напоследък успяват да изкарат някакъв демон от мен.  :D
Много харесват Луна парка (Детския кът) в Морската градина, та от няколко месеца ме молят да ги заведа.  :)
« Последна редакция: Април 08, 2015, 09:39:38 am от синьо кокиче »

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*
Re: Априлска тема - нека да ни е пролетно в душите
« Отговор #39 -: Април 08, 2015, 09:52:30 am »
Уайти, мерси, ще го потърся.
Синьо кокиче, добре да си прекарате и децата да са послушни :D
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin