0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #60 -: Април 23, 2015, 16:53:42 pm »
Благодаря за топлия прием, стискам палци на всички, които са в процедура, а на тези, които са успяли- щастлив и лек финал :)

Весита, казвам, че не знам дали ще има пункция, защото утре съм на преглед. На първия доки видя по 10-12 антрални във всеки яйчник и съм на съвсем лека стимулация, само с 2 инжекции.

Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #61 -: Април 23, 2015, 20:34:48 pm »
Еййй,известно време ме нямаше и влизам и чета  прекрасни новини!!!!
flyinggirl честито мила!Само усмивки и щастие от тук на сетне и ако е рекъл Господ да се появи  още една точица!
Веситааа и на теб желая здраве и късмет след тези хубави новини ,които си научила от последният преглед :).
Добре дошли на новите мацки в темата и успешни процедури :)
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #62 -: Април 24, 2015, 15:29:44 pm »
Ей благодаря sandra_dp, lilibell и на всички за милите пожелания :) Стискам ви палци да обсъждаме заедно и бебешки темички съвсем скоро:)

Аз днес се събудих с изтекъл кафяв утрогестан и направо изпаднах в паника :( Бяхме при Д-Ганева и всичко изглежда наред, няма отлепване,  сакчето е пораснало на 13мм :D Голямо сладурче :oops: Бихме един прегнил и бързо вкъщи да лежа.
Тя ме предупреди , че масово жените имат до 12-13-та, а някои и до 20-та седмица, кървения и да се подготвя психически. Ама голям стрес това, дано съм от малкото изключения и бързо мине и повече не се появява...

Успех и късмет на всички новички :bighug:
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #63 -: Април 24, 2015, 19:29:09 pm »
Да голям стрес си е! И аз го преживях и от тогава утрогестана като изтича не винаги е бял ми на моменти желтенее един такъв и аз немога да му определя цвета! Ама дано вече всичко е наред и да нямаме вече такива аномалии,моето зацапване мисля че беше около 8 седмица. После сигурно 5 дена само лежах и с ношпа се лекувах !
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #64 -: Април 25, 2015, 11:38:52 am »
На мен д-р Ганева ми каза, че най-вероятно е хормонално нещо. То с всички тези лекарства , няма нищо учудващо :?

Днес също имам , много е малко и бледо кафяво ама не го искам :( А през нощта се събудих от някакво адски силно прорязване като при цикъл, което продължи около минута и после намаля драстично, но остана все пак средно много да ме боли. Много се шашнах, добре че днес съм добре, само съм отпаднала.

Моля се всичко да върви добре и по-малко такива аномалии...

Хубава събота на всички :)
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #65 -: Април 25, 2015, 11:42:55 am »
Полежи няколко дена ако имаш възможност,а това кафеникавото ще отмине до няколко дена,и аз си мисля че е нещо на хормонална основа:-) всичко ще е наред бъди спокойна
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #66 -: Април 25, 2015, 11:49:27 am »
И тук да напиша, може би трябва да си стоя само в тази темичка:

Момичета, днес бях на преглед, осми ден -Естрадиол 4255 pmol/l, LH- 6.08, десен яйчник- 6 х13,5 мм, ляв- 2 х 13,5 и 4х 11 мм, лигавица 7 . Как мислите, че се развиват нещата?  :D
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #67 -: Май 09, 2015, 11:15:21 am »
Къде сте бе банда....?То не че и аз съм тук,ама поне чета от време на време.
Весита,линаполи,лилибел, flyinggirl

Аз тръгнах този месец да правя опит на естествен цикъл,уж имах по няколко антрални,назначи ми лека стимулация,ама до вчера 11 ден само един мижав 10 см и докторката реши да спрем.Другият месец пак-разчитаме на десният Я,че сега беше ред на левия Я,а той ми е проблемен.Нещо зациклих и незнам кога ще изляза от този кошмар.
за всички  :bighug:
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #68 -: Май 09, 2015, 11:25:01 am »
Здравей Сандра :-) скоро си мислех за теб,чудех се какво се случва покрай теб:-) явно си започнала,това е хубава новина,не се отказвай може би другия месец е твоят:-)
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #69 -: Май 09, 2015, 17:57:22 pm »
Здравей Сандра :-) скоро си мислех за теб,чудех се какво се случва покрай теб:-) явно си започнала,това е хубава новина,не се отказвай може би другия месец е твоят:-)
Ей ме на!До под кривата круша....
Ти как си,пупата наедрява ли :)
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #70 -: Май 09, 2015, 18:17:02 pm »
Aз не се включвaм, че дa не се оплaквaм... Пaк съм в болницa, сегa с контрaкции. Мaткaтa приемa спрялото рaзвитието си бебе кaто чуждо тяло и се опитвa дa го изхвърли, товa е предположението нa лекaрите.
Сaндрa, вaжното е че не бездействaте. Все пaк имaш прегледи и изчaквaте подходящия момент. Стиaкaм пaлци!!!



Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #71 -: Май 09, 2015, 20:08:14 pm »
Здравей Сандра :-) скоро си мислех за теб,чудех се какво се случва покрай теб:-) явно си започнала,това е хубава новина,не се отказвай може би другия месец е твоят:-)
Ей ме на!До под кривата круша....
Ти как си,пупата наедрява ли :)



Ми да ти кажа да като че ли започва да ми се променя тялото,особено корема в профил като го гледам се променя някак си и аз незнам,но с сигурност се чувствам подута,подпухнала и най-вече доста цицеста:-):-) днес цял ден имам едно опъване ниско долу,като боцкане,като тежест и аз не мога си го обясня какво е само да е нормално и да е за хубаво:-) 
*
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #72 -: Май 09, 2015, 20:42:53 pm »
Здравейте момичета, аз от вчера съм с цикъл,понеделник съм на преглед и хормонални изследвания.Дано нямам нещо задържано и да стигна най- накрая до пункция.
Сандра щом десния ти яйчник вади по-качествени яйцеклетки,по-добре да изчакаш.Иначе знаеш колко надежди,пари и нерви струва всеки неуспех.Дано май месец ни е на късмет
Бременните,нещо съвсем ни забравихте в тази тема  :) Включвайте се от време на време за късмет и морална подкрепа
« Последна редакция: Май 09, 2015, 20:52:11 pm от lilibell »


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #73 -: Май 09, 2015, 21:03:10 pm »
Лилибел как ще съм ви забравила та ние вървяхме заедно :-) мисля си за вас и всеки ден чета какво сте писали и какво ви се случва! Пожелавам ви от все сърце да успеете защото знам през какво минавате и какво чувствате ,но знам и че Богородица е милостива и няма да допусне хората които се борят за една рожба да останат с празни ръце ,аз го вярвам,повярвай те и вие!!! Успех от все сърце:-)
*
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #74 -: Май 10, 2015, 12:41:12 pm »
Веситаа радвам се,че ни наглеждаш.Дано ни се сбъднат желанията скоро.Ето аз колкото и да го мисля,вече направих година и половина в опити.Толкова бързо минава времето и ме е страх докога ще продължавам. Дано ми стигнат силите до края


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #75 -: Май 12, 2015, 00:15:40 am »
А аз 4 години борба вече....Левият Я ми е подвижен по думите на док .Десният си е наред.Дано извадим хубава Я да се успокоя че това ми е в главата сега.....
Линаполи твоите мъки не свършват ама какво да правиш...Стискам палци всичко да е наред с бебо.
Весита неразположенията са нещо нормално особено в първите месеци корем долу ниско яйчници и т.н.Важното е да се пазиш и почиваш и нищо по-сериозно да не те стига.
Лилибел с теб какво стана на прегледа?Успех и стискам палци с теб продължаваме....
Благодаря ви за подкрепата и куража момичета,на моменти ми иде да се откажа-нали си имаме една кака ....ама няма отказване, докато док не каже че не може нищо да направи!
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #76 -: Май 13, 2015, 22:31:02 pm »
Sandra_dr шапка ти свалям! Щом толкова силно искаш второ детенце няма начин да не се получи! Бог е милостив и съм сигурна в твоя успех сега! Ти си пример, че мечтите трябва да се преследват до сбъдването им! Самата аз мислех като теб- казвах докато дишам и имам шанс ще се боря за дете и ето след 7 години съм щастлива мама на близначета- момченце и момиченце на 1 г.  и 3 мес. от втори опит икси по фонд при д-р Савова! Успех на всички Ви пожелавам!
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #77 -: Май 13, 2015, 22:47:00 pm »
Velina_malina как си?:-) да ми стискаш палци в вторник на БХС
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #78 -: Май 14, 2015, 09:38:28 am »
Весита ние растем и хубавеем!  От както малките ходят е по лесно - само очите трябва да са ми на четири! А БХС е едно невероятно изживяване! Може би тогава ще осъзнаеш, че в теб растат два живота - наслади му се от цялото си сърце !
*
Re: Инвитро/ ИКСИ-април,май,юни в клиника Щерев
« Отговор #79 -: Май 14, 2015, 21:05:01 pm »
Как сте момичета, малко отсъствах и не мога да наваксам с четенето на темите. Стискам палци на всички в процедура, на останалите - кураж и късмет! Аз този месец го отписах - имам добра и лоша новина. Лошата е, че имам задържан фоликул от предния месец, надявам се да се изчисти. Хубавата е, че десния ми Я е направил едно фоликулче, което значи, че бавно се възстановява. Надявам се да се стегне и да мога да разчитам на него в бъдеще да вади по някоя яйцеклетка. Иначе днес от нямане какво да правя си купих един ваучер за пакет хормони в цибалаб, валиден е до средата на юли и спестява някой лев. Надявам се дотогава да имам повод да го използвам. В тази връзка някой може ли да ми каже какви хормони се изследват на 3ти ден от МЦ? В този пакет има ТСХ, пролактин, ЛХ, ФСХ, естрадиол и тестостерон. Достатъчни ли са или ще ми се наложи да доплащам за нещо? Също една полезна информация - събота и неделя през паметника на съветската армия в София ще има някакво изложение, на което ще раздават и ваучери с намаления за различни изследвания. Аз го споменавам във връзка с безплатни изследвания за хепатит В, С и спин - при инвитро ги искат и имат валидност няколко месеца. Който планира някаква процедура следващите месеци може да се възползва, аз лично мисля да го направя - да ги имам за всеки случай


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети