0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #280 -: Март 30, 2015, 21:40:08 pm »


Бях писала и преди, обгрижвайте си ги тез Убави мъже, заслужават го явно  :P

Това не е добър съвет. Като го взех можеше да яде една манджа и 2 седмици(даже че се е развалила можеше  да не разбере преди да ....), даже не е важно каква е манджата Сега на обяд и вечеря сервирам различно ядене, че пък претенции, че нещо не обичал ( за протокола-всеяден е, но си има 2-3 любими манджи дето не мога само тях да въртя), искал друго, хммм  osi_7 като побеснея и сам си готви.
 Двамата заедно се опитахме да убедим брат ми, че няма такова нещо мъжка и женска работа и който има повече време в къщи той готви, пере или чисти, но не би  :lol: не му изнася още.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #281 -: Март 31, 2015, 00:41:24 am »
Смайлс, а нас кой да ни обгрижи, ако вложим цялата си енергия в това да обгрижваме мъжете? Ще трябва да си търсим любовници.

Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #282 -: Март 31, 2015, 05:46:25 am »
Добро утро  :D
Успешен ден!

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #283 -: Март 31, 2015, 08:03:21 am »
Добро утро!
Зайко, пак сервираш много интересно кафе. Т.е. посудата в която го сервираш е интересна - благодаря!
Закуската:



Днес тук е облачно и е валяло по някое време. Дано да не продължи и през дена.
Лек ден!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #284 -: Март 31, 2015, 08:07:35 am »
Добро утро! Зайо,кафето става все по-изтънчено  8O!! Този сервиз си е направо антикварна находка :lol:! Много е красив, направо се чудя да го пия ли или да го гледам... :wink: Гледам,чудничка тема сте подхванали  :lol: та си стоя "на страна" :wink:. Днес май ще е по-хубаво от вчера! Дано!
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #285 -: Март 31, 2015, 08:26:40 am »
Добро утро!
Взимам си кафенце, за събуждане, че тенджерата падна от сушилката на пода и ме събуди. Добре че само мен събуди. Тук е валяло, има локви, изгря слънце, скри се, ще видим. А ми се скитори...
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #286 -: Март 31, 2015, 08:28:36 am »
Добро утро  :D

хихи, Рачо, на далавера си тук  :) намираш лесно отговор на въпроса - какво искат жените

хубав ден!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #287 -: Март 31, 2015, 08:44:27 am »
Добро утро на всички  :)
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #288 -: Март 31, 2015, 08:48:45 am »
Добро утро  :P

Много ми харесва серията с кафенцета в джезвенце  :P
Няма да откажа и комплето....

Ходих да взимам детската кухня сутринта и ме обрули един леден вятър. Дано до обяд да се попромени  :D

Смайлс, а нас кой да ни обгрижи, ако вложим цялата си енергия в това да обгрижваме мъжете? Ще трябва да си търсим любовници.
А, не съм казала такова нещо.. Имах предвид, че в много връзки единият все е свикнал да получава, а не се сеща да дава. Поне отстрани погледнато изглежда така. Та това имах предвид  :wink:

Хубав ден на всички!!!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #289 -: Март 31, 2015, 09:04:08 am »
Добро утро.
Добре сте дошли, Далинда и kategori4nost! За новодошлите предлагам почерпка. :P


Мрачно е, леко превалява и малко скапва и без друго подтиснатото ми настроение. Надявам се слънцето да ни се усмихне - буквално и преносно.
Лек ден!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #290 -: Март 31, 2015, 09:25:44 am »
Добро утро и от мен!

Страхотно кафе и закуски  :) . При нас има слънце, но духа ужасен вятър...
Днес се очертава напрегнат работен ден и чакам с нетърпение края му, за да ходя на танци.





Бореща се за една мечта.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #291 -: Март 31, 2015, 09:35:49 am »
Добро утро! Някакво слънце се мъчи да се покаже, но с променлив успех.

Зайче, всеки ден изненадваш с предложения, само да го гледам това кафе и ми се пълни окото. :) И закуските са подобаващи. :)

Добре дошли на Даинда и kategori4nost. :)
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #292 -: Март 31, 2015, 10:37:29 am »
Добро утро.
Добре сте дошли, Далинда и kategori4nost! За новодошлите предлагам почерпка. :P


Мрачно е, леко превалява и малко скапва и без друго подтиснатото ми настроение. Надявам се слънцето да ни се усмихне - буквално и преносно.
Лек ден!

Теди отиде ми разделното хранене...Добро утро и от мен.На второто кафе съм и ми е добре.
Да се върна на темата за мъжката част.Той моя съпруг е чисто нов,на половин година,сега много ме отменя в домакинството,пу пу,ама след 5-6 години знам ли,може друга песен да пея :dishes:
Хубав слънчев да е деня на всички!



*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #293 -: Март 31, 2015, 11:50:25 am »
Да ме извинява Рачо, но ще каза една житейска мъдрост на приятелка - с мъжа като с куче, както го научиш от началото така я кара. Тя ми го каза като съвет, докато се оплакваше, че от пуста еманципация показала на мъжа си колко „типично мъжки“ работи умее. И познайте дали той се е пробвал да ги прави. Та аз за това си трайкам  :lol:
А ти, ДАЛИНДА, не разкривай всичките си умения, да не се окажат след време единствено твои задължения. :wink:
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #294 -: Март 31, 2015, 12:05:26 pm »
Да ме извинява Рачо, но ще каза една житейска мъдрост на приятелка - с мъжа като с куче, както го научиш от началото така я кара. Тя ми го каза като съвет, докато се оплакваше, че от пуста еманципация показала на мъжа си колко „типично мъжки“ работи умее. И познайте дали той се е пробвал да ги прави. Та аз за това си трайкам  :lol:
А ти, ДАЛИНДА, не разкривай всичките си умения, да не се окажат след време единствено твои задължения. :wink:
О,да,така е.И аз следвам тази поговорка защото и куче имаме.Та,жена и кола,на късмет,мъж и куче,както си ги научиш!Чат пат го давам малко еманципирана,ама внимавам да не се уливам,да си му е ясно де...
« Последна редакция: Март 31, 2015, 12:07:01 pm от ДАЛИНДА »



Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #295 -: Март 31, 2015, 13:03:31 pm »
Да почерпя с шампанско и торта  :P ... Племенничката ми е приета в Американския колеж, въпреки че не се надявахме много много ...


*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #296 -: Март 31, 2015, 13:13:00 pm »
Честито, смайлс!  :)

За мъжете - от моя не мога да се оплача. Няма мъжка и женска работа за него. Ама той е старо куче, а и колкото по на север се отива, толкова повече работа в домакинството вършат мъжете.

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #297 -: Март 31, 2015, 13:28:14 pm »
Честито Смайли! :D Понякога не се знае "от къде ще изкочи заека"!!  :wink: Успех в колежа!!!
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #298 -: Март 31, 2015, 14:25:31 pm »
Честито Смайли! Успех на госпожицата! Зайчетата изскачат от най-неочакваното място.  :wink: Моята племенничка се напъва за френската/испанската и трепетите тепърва предстоят.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 9
« Отговор #299 -: Март 31, 2015, 16:19:44 pm »
Честито на племеничката, Смайли! Да е жива и здрава, много успехи да постигне, много върхове да покори!
Мерси за тортата!

Та,жена и кола,на късмет,мъж и куче,както си ги научиш!
Това много ми хареса. :P

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари