0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Честита Баба Марта /мартенска тема/
« Отговор #40 -: Март 24, 2015, 07:13:42 am »
Другата седмица пак ще имаме "возене" и ще потренирам пак.Може и аз да съм я "оплескал" схемата :lol:.
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Честита Баба Марта /мартенска тема/
« Отговор #41 -: Март 26, 2015, 09:49:45 am »
"Майчинството прави жените по-интелигентни" - така се твърди в статията, която Ви пускам от сайта родител. Странно, защо аз, а и много други се чувстваме доста оглупели след майчинството.  :wink:

http://roditel.bg/%D0%BC%D0%B0%D0%B9%D1%87%D0%B8%D0%BD%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE%D1%82%D0%BE-%D0%B8%D0%BD%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D0%B3%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%BD%D0%B8-%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8/

Има и други интересни материали тук, например, какво се случва, когато крещим на децата си.
http://roditel.bg/%D0%B4%D0%B5%D1%86%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D0%B0%D1%82%D0%BE-%D0%B8%D0%BC-%D0%BA%D1%80%D0%B5%D1%89%D0%B8%D0%BC/

Признавам си, аз съм от тия невротични майки, които доста крещят на децата си. Имам чувството, че вече съм стигнала на етапа, за който тук се пише, че те вече не ми обръщат внимание. Разбира се, обичам си ги. Често се смеем, забавляваме се заедно, но и често викам. Всъщност, аз съм от типа хора, които бързо си менят настроенията. След като се развикам, много бързо ми минава гнева. И май горките ми деца вече са ми свикнали. Сама се шегувам със себе си, че съм една "луда мама".  :lol:
« Последна редакция: Март 26, 2015, 11:09:50 am от синьо кокиче »

Бъдете добри и не губете кураж! :)
Re: Честита Баба Марта /мартенска тема/
« Отговор #42 -: Март 30, 2015, 09:18:30 am »
Ех, с предната ми публикация се опитах малко да Ви провокирам, та и Вие да си признаете, кой крещи на децата. Брей, не посмяхте. Явно всички тук майки сте кротки, спокойни и търпеливи.  :lol:

Аха  :wink: :lol:

И нещо друго, само информативно.
В Карфур има детско бельо на прилични цени. Купих на сина ми боксерки 2бр. за 3.80лв. и за дъщеря си пак боксерки, но момичешки - 3бр. за 9.99лв. Харесаха си ги и двамата и са доволни.

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*
Re: Честита Баба Марта /мартенска тема/
« Отговор #43 -: Март 30, 2015, 10:04:20 am »
Да, да, всички сме от най-кротките. Как сме се намерили такива кротки и спокойни, направо не знам.  :lol:

*
Re: Честита Баба Марта /мартенска тема/
« Отговор #44 -: Март 30, 2015, 13:22:11 pm »
кокиченце, нямах време бе душа, иначе за крещянето можем да си поделим първото място, ако искаш :lol: признавам си, много викам, напоследък се опитвам да се сдържам, но не ми се получава :lol:
обаче аз и много дудна, ужасна съм, такива неща говоря понякога все едно срещу мен наистина стои връстник и ще ме разбере, усещам се, но късно...
Re: Честита Баба Марта /мартенска тема/
« Отговор #45 -: Март 30, 2015, 16:02:29 pm »
 :D Ааааа, добре, благодаря за утехата!  :lol:
Така вече се диша по-добре. Не съм само аз. :wink:

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*
Re: Честита Баба Марта /мартенска тема/
« Отговор #46 -: Март 30, 2015, 16:51:09 pm »
Ех, с предната ми публикация се опитах малко да Ви провокирам, та и Вие да си признаете, кой крещи на децата. Брей, не посмяхте. Явно всички тук майки сте кротки, спокойни и търпеливи.  :lol:

Аха  :wink: :lol:


Аз не коментирах, защото е явно, че макар да споделяш проблем, го правиш на шега. А на мен хич не ми е до шеги по този въпрос.

Моят мъж е кресльо, ама от най-лошите. Повишава тона и пали от нищо. И понеже вече крещи и на детето, все по-често се караме кое е приемливо и кое не. Баща ми все викаше, а останалите мълчахме, спотайвахме се и чакахме да му мине, и това беше нормално. Не може вечно с усмивка и благо, и ние сме хора с насторения и емоции, но има предел и правила как се общува в едно семейство в хармония и с уважение. Детето вече му крещи насреща. Аз това няма да го търпя. Вече съм подела кампания, в която свекърите ми са ангажирани за вразумяване на сина си.

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Честита Баба Марта /мартенска тема/
« Отговор #47 -: Март 30, 2015, 17:01:30 pm »
аз също съм кресла от най-лошите. едвам ме търпят в къщи, опитвам се да се сдържам, но е много трудно....

от помощ е да осъзнаваш по-често, че крещенето носи само отпор и негативи от отсрещната страна.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Честита Баба Марта /мартенска тема/
« Отговор #48 -: Март 30, 2015, 17:22:46 pm »
....
от помощ е да осъзнаваш по-често, че крещенето носи само отпор и негативи от отсрещната страна.
Мда, така е, и го осъзнавам, но това не ми помага много :?
През последните няколко седмици, да не кажа месеци настина се опитвам да се променя в много посоки, или по-скоро да бъда себе си, защото през последните години се промених доста и то не в добра посока, просто не се понасям, а какво остава за околните :( Работя по въпроса, да видим :wink:
*
Re: Честита Баба Марта /мартенска тема/
« Отговор #49 -: Март 30, 2015, 17:50:15 pm »
Ооооо,УС много лоши,бе! :lol:Започвам да се притеснявам. :?

п.п.шегувам се,естествено.Бъдете добри и се обичайте :D
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Честита Баба Марта /мартенска тема/
« Отговор #50 -: Април 01, 2015, 13:25:48 pm »
заключвам, доброволец да пусни нова :lol: