0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #640 -: Май 20, 2016, 07:36:55 am »
Благодаря многооо 😘😇😃😊  нека всички които го искат да им се случи...Успех на всички ...
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #641 -: Май 20, 2016, 08:00:01 am »
Момичета това е теста ми за бременност и втората чертичка е много бледа как да отчета резултата ....цялата треперя от вълнение

Какво хубаво начало на деня  :D, браво, SteliNiki, тестът е положителен, много се радвам!  :D
След около десет дни - преглед с вагинален ехограф за регистриране на плодно сакче  :)

Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #642 -: Май 20, 2016, 08:30:37 am »
Марси на тебе огромни благодарности ако не беше ти нямаше да се случи чудото ...Благодаря ти за търпението към и извинявай за нахалството което проявявах 😘😇😊...утре да направя ли пак тест
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #643 -: Май 20, 2016, 08:42:51 am »
Здравейте може ли коментар по моята графика според вас кога е била О правих тестове за О първите два с втора бледа черта третия с една черта тоя месец или е била по рано О или няма да имам О
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #644 -: Май 20, 2016, 09:17:01 am »
SteliNiki, втори уринен тест по-добре направи вдругиден. Също може кръвен тест да направиш (още днес), не е задължително  :), но ако ще се почувстваш по-спокойна  :)

viliana87, според мен овулацията е била по-рано този месец (вероятно 9 ден от цикъла), сърчица сте сложили в тези дни, БТ се повишава добре  :), дано това да е успешният ти цикъл!  :)

*
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #645 -: Май 20, 2016, 09:42:30 am »
Извинявайте но много се вълнувам...
Втората ти чертичка е прекрасна! Честито! Лека бременност и пухкав финал ти желая!
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #646 -: Май 20, 2016, 09:44:31 am »
Здравейте може ли коментар по моята графика според вас кога е била О правих тестове за О първите два с втора бледа черта третия с една черта тоя месец или е била по рано О или няма да имам О
Здравей, и според мен, както Марси е писала, ову е била на 9-ти ден. Успех!
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #647 -: Май 22, 2016, 12:02:33 pm »
Или не съм имала О този месец
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #648 -: Май 22, 2016, 23:06:18 pm »
Или не съм имала О този месец
viliana87, графиката изглежда добре дотук, и дано температурата се задържи висока.
Ако БТ запази тези стойности приблизително, то според мен предполагаемият ден за О. е бил както коментирахме около 9-10 ден от МЦ. Успех!  :)
« Последна редакция: Май 23, 2016, 00:09:22 am от marsi »

Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #649 -: Май 25, 2016, 10:57:00 am »
Графиката ми май не изглежда много добре може ли коментар
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #650 -: Май 25, 2016, 11:58:59 am »
Графиката ми май не изглежда много добре може ли коментар
Да, добра е. Дано да е станало бебчето!  :goodluck: :babyflips:
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #651 -: Май 25, 2016, 16:42:54 pm »
Добра е. Стискам палци да е този месец, Вили!


Всеки миг е още един шанс...
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #652 -: Май 25, 2016, 19:03:03 pm »
Благидаря ви ни втората фаза ми се вижда малко ниска 😔
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #653 -: Май 28, 2016, 18:55:49 pm »
Мимичета здравейте графиката изглежда добре но днес прокървих и нямам надежда направих един тест и е - май няма да се отърва без някакво лечение тоя месец много рано ще ме посети вещицата 😱 искам да попитам някой има ли мнение за клиниката в Тутракан за да знам да не си губя времето и там благодаря ви моля модераторите аки счетат че не е за тук въоросът да го преместят
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #654 -: Май 28, 2016, 20:36:52 pm »
Вили, може да е било ИЗ, а в такъв случай още е рано за ТБ. Графиката ти все още ми харесва. Стискам палци!

За Тутракан съм чувала добри отзиви за д-р Бойчев, но нямам личен опит.


Всеки миг е още един шанс...
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #655 -: Май 29, 2016, 07:01:20 am »
Не ми се вярва да  е ИЗ то не е ли еднократно или ти зацапва през целия ден osi_10
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #656 -: Май 30, 2016, 20:42:13 pm »
Вилиана, не съм чела дали сте коментирали кога ти е била О, но според графиката, възможно е да е била 9-10 ден, тоест рано, което означава, че днес ти е 14 ден след О. Много момичета около датата на цикъл имат леко зацапване/кървене при бременност( не само първия месец). Според мен едно пикливо тестче ще ти отчете :) И ако си бременна( данооо) консултирай се с доктора си, може да ти изпише прогестеронов препарат за кървенето :) Силно стинати палци от мен :)  :goodluck: :bighug:
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #657 -: Юни 02, 2016, 14:44:24 pm »
Мимичета здравейте графиката изглежда добре но днес прокървих и нямам надежда направих един тест и е - май няма да се отърва без някакво лечение тоя месец много рано ще ме посети вещицата 😱 искам да попитам някой има ли мнение за клиниката в Тутракан за да знам да не си губя времето и там благодаря ви моля модераторите аки счетат че не е за тук въоросът да го преместят

Вили, видях че си в началото на следващия цикъл, според мен графиката ти изглеждаше добре като динамика на температурата и продължителност на лутеалната фаза, бих препоръчала в този цикъл да започнеш с тестовете за овулация по-рано (8-9 ден от цикъла).
Ако решиш да се консултираш със специалист също би било добре, коментирахме го преди време, базисни изследвания и обсъждане с лекар не означава непременно подготовка за инвитро, а носят много полезна информация.
За клиниката в Тутракан не мога да споделя личен опит, но ето тема, в която предполагам ще намериш полезна информация:
Пациентки на д-р Бойчев - трета част
Желая ти успешен цикъл!
« Последна редакция: Юни 02, 2016, 15:34:14 pm от marsi »

Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #658 -: Юни 02, 2016, 20:15:28 pm »
Пуснах хормони за щитовидна паралелно с яйчникови по преценка на гениколожката погледна ме на УЗ каза че имам фоликул който отговарял на дните на М аз ми се стори рано за изследвания но тя ми каза че вчера ми е било 5 ден понеже съм имала и 4 дни зацапване и то се брояло отделно ендокринолог ме погледна на екограф и забеляза киста на едната гърда и съмнения за хашимото вече като са готови изследванията ще стане ясно пуснах и глюкоза+ инсолин в понеделник съм на преглед и тогава ще взема изследванията
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #659 -: Юни 03, 2016, 13:55:49 pm »
viliana87, аз обикновено съм смятала за първи ден този с нормално кръвотечение, а не зацапването (така сме правили проследяване с лекаря), и обикновено при мен следва цикъл 5-6 дни, смятам че за моя случай така е правилно.
Коментирано е тук във форума, че някои лекари смятат за начало на цикъла дните със зацапване, за което има някои основания, примерно когато цикълът не е много обилен, а и като продължителност също подсказва, че трябва от по-рано да се брои, индивидуално е. Според мен няма място за притеснение, твоята лекарка е преценила, че е навреме изследването, може би е взела предвид и размера на антралните фоликули (тя спомена ли размер?), още повече се допуска толеранс, така наречените базални хормони при жената се изследват между 3-5 ден от цикъла.

Може в тази тема да копираш резултатите от изследванията, когато излязат:
Хормонални изследвания резултати - разчитане - Тема 2
« Последна редакция: Юни 03, 2016, 13:59:05 pm от marsi »