0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #220 -: Април 03, 2015, 11:05:01 am »
Да,да имам данните,то ако ми видиш таблета ще паднеш.Ако се отстрани проблема ще ги нанеса.То аз си я виждам графиката,ама нали целта е като има нужда и някой друг да погледне :balk_121:



*
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #221 -: Април 06, 2015, 08:22:59 am »
ДАЛИНДА, вижда ти се графиката вече :)
Нанесла си последно на 1-ви април  :wink:
Успех!
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #222 -: Април 06, 2015, 08:37:40 am »
ДАЛИНДА, вижда ти се графиката вече :)
Нанесла си последно на 1-ви април  :wink:
Успех!



Благодаря,открихме грешката с помощта на модератор и я отстраних,видима е от няколко дни.



*
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #223 -: Април 06, 2015, 09:41:52 am »
ДАЛИНДА, вижда ти се графиката вече :)
Нанесла си последно на 1-ви април  :wink:
Успех!



Благодаря,открихме грешката с помощта на модератор и я отстраних,видима е от няколко дни.
Здравей, и аз я виждам, но не виждам температури. Ще ги нанесеш ли?
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #224 -: Април 06, 2015, 10:25:45 am »
Ох.Кати не меря БТ засега,то при мен е една каша сега..
Закъснява ми 7-ми ден,правих тест на 01.04.отрицателен беше.Обадих се на лекарката ми,тя каза да изчакам до неделя и да се обадя пак,ако го няма още,ще се видим с нея.В събота се колебаех дали да не направя кръвен  тест,но някак си мисля,че няма бременност.
Днес към обяд ще звъня на лекарката,пък да видим...



Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #225 -: Април 06, 2015, 10:56:20 am »
Здравейте може ли да хвърлите едно око и на моята графика и да кажете според вас ,ако е имало О кога по скоро е била на 15-ти или на 17-ти ден... малко съм объркана този месец  :D

ДАЛИНДА казваш,че имаш 7 дни закъснение и като ти погледнах графиката се замислих колко дни по принцип ти е М.
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #226 -: Април 06, 2015, 11:22:57 am »
Здравейте може ли да хвърлите едно око и на моята графика и да кажете според вас ,ако е имало О кога по скоро е била на 15-ти или на 17-ти ден... малко съм объркана този месец  :D

ДАЛИНДА казваш,че имаш 7 дни закъснение и като ти погледнах графиката се замислих колко дни по принцип ти е М.



24 дни да кажем..
« Последна редакция: Април 06, 2015, 11:49:50 am от ДАЛИНДА »



*
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #227 -: Април 06, 2015, 11:34:22 am »
4 дни да кажем..
Мисля, че Тедичка имаше в предвид целият ти менструален цикъл, а не дните на кървене  :wink:

Тедичка аз си мисля че О е била на 15ти ден, успех този месец :goodluck: :babyflips:


Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #228 -: Април 06, 2015, 11:41:56 am »
4 дни да кажем..
Мисля, че Тедичка имаше в предвид целият ти менструален цикъл, а не дните на кървене  :wink:

Точно така .Защото ако те разбирам правилно излиза че М ти е около 24 дни ..така ли е?

Krisi08 мерси мила ...за две години този месец е най- сърцатия  :lol: и залагам много на това
 
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #229 -: Април 06, 2015, 11:48:47 am »
Да,даааааа 24(двадесет и четири) плюс,минус ден-два,да съм по-точна.
От както бебеправим се разбута..
От телефон съм,грешката евярна



Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #230 -: Април 06, 2015, 11:52:47 am »
Поправих го,благодаря момичета.

Tedichka,и от мен  :crossfingers: :goodluck:



*
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #231 -: Април 06, 2015, 11:53:34 am »
Ох.Кати не меря БТ засега,то при мен е една каша сега..
Закъснява ми 7-ми ден,правих тест на 01.04.отрицателен беше.Обадих се на лекарката ми,тя каза да изчакам до неделя и да се обадя пак,ако го няма още,ще се видим с нея.В събота се колебаех дали да не направя кръвен  тест,но някак си мисля,че няма бременност.
Днес към обяд ще звъня на лекарката,пък да видим...
Стискам палци просто тестът да не е отчел. :goodluck:
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #232 -: Април 06, 2015, 11:55:37 am »
Здравейте може ли да хвърлите едно око и на моята графика и да кажете според вас ,ако е имало О кога по скоро е била на 15-ти или на 17-ти ден... малко съм объркана този месец  :D

ДАЛИНДА казваш,че имаш 7 дни закъснение и като ти погледнах графиката се замислих колко дни по принцип ти е М.
Здравей, според мен ову е била на 17-ти ден. Успех!
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #233 -: Април 06, 2015, 11:57:46 am »
Да,даааааа 24(двадесет и четири) плюс,минус ден-два,да съм по-точна.
От както бебеправим се разбута..
От телефон съм,грешката евярна
Засичала ли си на кой ден ти е овуто? Много кратък ми се струва цилълът ти. :balk_113:
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #234 -: Април 06, 2015, 12:12:05 pm »
Да,даааааа 24(двадесет и четири) плюс,минус ден-два,да съм по-точна.
От както бебеправим се разбута..
От телефон съм,грешката евярна
Засичала ли си на кой ден ти е овуто? Много кратък ми се струва цилълът ти. :balk_113:



Такъв ми е кратък,да,винаги е бил така.
Теста беше от комплект 5+1
А това с О ми е още по мътно напоследък :balk_144:



*
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #235 -: Април 06, 2015, 12:22:36 pm »
Далинда, а теб в репродуктивна клиника ли те стимулират? Правено ли ти е изследване на яйчниковия резерв? Честно да ти кажа не губи време в много опити с клостилбегита, най много 3-4 цикъла. После щом нямаш запушени тръби и при мъжа ти всичко е наред, направете максимум 2 инсета и ако тогава не стане бебчето, преминавайте към ин витро. Успех!
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #236 -: Април 06, 2015, 12:32:29 pm »
Далинда, а теб в репродуктивна клиника ли те стимулират? Правено ли ти е изследване на яйчниковия резерв? Честно да ти кажа не губи време в много опити с клостилбегита, най много 3-4 цикъла. После щом нямаш запушени тръби и при мъжа ти всичко е наред, направете максимум 2 инсета и ако тогава не стане бебчето, преминавайте към ин витро. Успех!




Да,в репродуктивна клиника.От 02.02. вървим по тази пътека със съпруга ми.
До тук,спермограма,цветна снимка,УЗ,еднократна стимулация с Клостилбегит.Сега трябваше хормони и мисля,че пак стимулация,но няма МЦ.
Мен ако питаш,е сега веднага ако може,на 37 год. съм,това ме плаши най-много,дете нямам,за първо се борим.
За тази мечта дишам,Кати...



*
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #237 -: Април 06, 2015, 13:09:17 pm »
Далинда, а теб в репродуктивна клиника ли те стимулират? Правено ли ти е изследване на яйчниковия резерв? Честно да ти кажа не губи време в много опити с клостилбегита, най много 3-4 цикъла. После щом нямаш запушени тръби и при мъжа ти всичко е наред, направете максимум 2 инсета и ако тогава не стане бебчето, преминавайте към ин витро. Успех!

Да,в репродуктивна клиника.От 02.02. вървим по тази пътека със съпруга ми.
До тук,спермограма,цветна снимка,УЗ,еднократна стимулация с Клостилбегит.Сега трябваше хормони и мисля,че пак стимулация,но няма МЦ.
Мен ако питаш,е сега веднага ако може,на 37 год. съм,това ме плаши най-много,дете нямам,за първо се борим.
За тази мечта дишам,Кати...
Искрено ти пожелавам, колкото се може по-бързо да ви се сбъдне мечтата! Ако имате финансова възможност, направо направете опит ин витро. Въобще не се занимавай с другите процедури. Имай предвид, че ако стигнете до инсета, техният процент успеваемост е доста нисък. Ако обаче искате да кандидатствате по фонда с неизяснен стерилитет ви трябват 3 АРТ процедури, съответно 3 инсета, или да кажем 1 самофинансирано ин витро и 2 инсета. Успех!
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #238 -: Април 06, 2015, 14:25:38 pm »
Благодаря за подкрепата,Кати,както и за съвета.Към момента финансовия въпрос не стои като проблем,но нали лекарката решава как да процедираме в зависимост от стъпките които правим.Мога ли на този етап да настоявам за ин витро,което сами ще финансираме?
Аз наистина нямам много време..



*
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #239 -: Април 06, 2015, 15:22:46 pm »
Благодаря за подкрепата,Кати,както и за съвета.Към момента финансовия въпрос не стои като проблем,но нали лекарката решава как да процедираме в зависимост от стъпките които правим.Мога ли на този етап да настоявам за ин витро,което сами ще финансираме?
Аз наистина нямам много време..
Точно затова, поставям така въпроса. Ако беше 30-35 годишна, нямаше да ти пиша да бързате толкова. Защо да не можеш да поставиш условие? Колко стимулации с клостил сте коментирали да направите? Имай предвид, че клостила при повече стимулации и при твоята възраст, също може да повлияе върху яйчниковия ти резерв, а да няма резултат накрая. Какви са ти стойностите на FSH, анти-мюлеровия хормон, хормон Inhibin В, правили ли са ти оценка на антралните фоликули?