0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Леле как ли ще изглеждат малките хайванчета...Жената се влюбва само веднъж истински в живота,когато роди и си види детето

Аааа... значи не е само веднъж, ако имаш повече деца :-)
Аз пък не бързам. От толкова време чакам тези моменти, че ми се иска да мога за мъничко да спирам времето и да им се наслаждавам още и още. Не знам кога успях да преполовя половината път до раждането, а все още на моменти си мисля - не е възможно, това не се случва на мен. Пипам си корема и се питам - ама аз наистина ли съм бременна?

26.09.2019
*
Леле как ли ще изглеждат малките хайванчета...Жената се влюбва само веднъж истински в живота,когато роди и си види детето

Горе-долу така ще изглеждат:
http://webstage.bg/roditelstvo/1349-ot-utrobata-kam-sveta-parvite-sekundi-na-zhivota.html

Наистина има нещо героично в гледката, в начина по който са заснети малките-големи.




Това 9 месеца са много време- не може да не се разболееш, да не паднеш. Не че пия или пуша особено или съм махнала нещо любимо от менюто, но все пак цялото съобразяване си е досадно. Нямам търпение да вляза в 9 месец, да си се фръцкам с корема, но да знам, че свършва.
*
Аз искам да започне да  рита,обещавам ,че тогава ще спра да се притеснявам толкова,а ще се наслаждавам.При вас кога бяха първите истински ритничета,а не само гъделичкане?
Горе-долу така ще изглеждат:
http://webstage.bg/roditelstvo/1349-ot-utrobata-kam-sveta-parvite-sekundi-na-zhivota.html
Оау, страховито  :lol:
Аз като го видях, знаех, че не е някое красиво новородено, но въпреки това ми се стори най-миличкото същество  :P

Моите навици почти не се промениха. Единствено почти спрях да пия алкохол и започнах да закусвам. Също спрях да си слагам колана като се возя в кола. 
Имах късмет и се чувствах много добре почти през цялото време и си бях толкова активна, както и преди. Мих прозорците в 9-ти месец, ходех по 4-5 км на ден. Носех пазарски чанти по 3-4-5 кг.
Нямах проблеми със съня. Не са ми се подували крайниците и не ми е тежал корема. Не съм си мислела лоши неща. Не съм се притеснявала дали всичко ще е ок на прегледите. Абе въобще страхотна бременност си изкарах   preggo
*



   La vita è bella
За колана в колата аз ползвам това: http://www.besafe.bg/Products/besafe-pregnant---predpazen-avtomobilen-kolan-za-bremenni
Руми, и аз препоръчвам този колан на всички мои приятелки бременни, които шофират активно (ходят на работа с кола).
Аз не шофирах и се возих само от време на време в кола и не съм си купувала.
*
Аз не слагам колан и много се моля да не ми се случи да е трябвало...
*
Аз карах доста докато бях бременна, все с колан. Късно разбрах за тези допълнения за бременните, но пък според производителя на моята кола е по-безопасно с колан отколкото без колан заради еърбега (това е специфично за всеки автомобил, да не се приема като общовалидно правило!). А и на мен ми бе адски неприятно и неловко без колан. По едно време взе да ми стиска и дори едни съседи ме бяха заподозрели, защото ме бяха видели че го подръпвам :lol: После започнах да слагам само горната част на колана ;)
За навиците - най-добре е човек да не ги променя. Мен и в клиниката ми дадоха съвет да си продължавам живота напълно нормално. Затова и до късно все си казвах, че оплакванията ми са стандартни, пазех се не отказвах да легна и да не правя нищо. Утешавах се и с истории като на Смайли и на много други момичета тук с леки и прекрасни бременности. Сега док ми каза, че за следваща бременност да си намеря някой да ме гледа, защото ще е много стегнато положението, та явно не ми е писано да бъда активна и красива бременна, но пък поне ми е писано да съм мама :wink: 8)
Промениха ми се хранителните навици, но съвсем не умишлено - така ми дойде. Странното бе, че предпочитанията ми станаха към по-добър режим на хранене и много се радвах на което, но явно е било от хормоните, защото колкото повече време минава от раждането, толкова повече се връщам към вредните такива и дори усилията ми да внимавам заради кърменето и мене си не помагат. 8O