0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Декемврийска тема
« -: Декември 01, 2014, 10:47:47 am »
Декември дойде, украсихте ли елхите?
« Последна редакция: Декември 08, 2014, 16:41:19 pm от mimi26 »

*
Re: Декемврийка тема
« Отговор #1 -: Декември 01, 2014, 12:08:05 pm »
опс, още не, но съм качила всичко от мазето и чака ред :lol:
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Декемврийка тема
« Отговор #2 -: Декември 01, 2014, 12:12:34 pm »
Прекрасен и емоционален декември от мен и да се пълни темата на най-малките
Деца на Зачатие с нови бузанковци!

Вчера Маги! .... Вътре в играчките пазя едно писмо, което съм писала
на Дядо Коледа 2006 година и всяка година им го чета!
Трябва да научат колко трудно ми е било, когато сама слагах звездата на върха
и колко съм щастлива сега, когато спорят кой да я постави!

Щастлива съм да видя колко хора сме докоснали, на колко семейства Зачатие е променило
живота! Албума на Децата на Зачатие се пълни с неповторими и усмихнати Чудачета!
Благодаря Ви от  :heartbeat:
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Декемврийка тема
« Отговор #3 -: Декември 01, 2014, 12:27:57 pm »
Ние тази година за първи път ще имаме елха.Вярвате или не, но всичките тези години ме беше стиснало нещо за сърцето и си намирах извинение с котките, който разреждат в къщи украсата.Но сега съм извадила всичко, елхата е приготвена и довечера дружно ще я наредим.

*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Декемврийка тема
« Отговор #4 -: Декември 01, 2014, 12:58:48 pm »
Много ги харесвам тези празници(семейството се събира иии празнува), но тази година няма да украсявам, няма и да празнувам ... Някой ден, може би пак да празнуваме, но не и тази година ... :?


*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Декемврийка тема
« Отговор #5 -: Декември 01, 2014, 13:42:34 pm »
Ние тази година за първи път ще имаме елха.Вярвате или не, но всичките тези години ме беше стиснало нещо за сърцето и си намирах извинение с котките, който разреждат в къщи украсата.Но сега съм извадила всичко, елхата е приготвена и довечера дружно ще я наредим.

ех, че хубаво!  :D
аз бих сложила първото изречение от твоя постинг като заглавие под снимката на бебока.

спомням си за първата Коледа с моето дете - какви вълнения, каква радост, какви приготовления... имаше много спънки по трасето към тази първа Коледа, но тя се получи накрая - наистина прекрасна!
пожелавам ти от все сърце и твоята да е такава :)

иначе, аз още не знам дали ще правим изкуствена елха (каквато имаме) или пак ще си намеря повод да купя истинска. но това ще стане за Бъдни вечер - от край време, елхата в нашата къща се украсява тогава.

засега само стартирахме с отварянето на Адвент-календара - и тази година не ме подведе този полезен помощник за ранно събуждане на деца ;)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Декемврийка тема
« Отговор #6 -: Декември 01, 2014, 14:38:43 pm »
Ето я и нашата елха, готова е още от петък  :D
Писмото до Дядо Коледа се вижда отдолу под нея.
Re: Декемврийка тема
« Отговор #7 -: Декември 01, 2014, 15:22:34 pm »
Ех,първата Коледа с нашето първо детенце!Беше много вълнуващо,макар,че той нищо не разбираше.Сега и мъниците нищо не разбират,но вече си представям какво ще е у дома догодина.
Re: Декемврийка тема
« Отговор #8 -: Декември 03, 2014, 04:14:23 am »
И ние очакваме Коледа с голямо нетърпение още повече в нов дом и нова страна 8) а четвъртото чоапче, което ще закачим е най-голямата ни обща радост :) когато Ники се роди купихме истинска и голяма елха за него,опазихме я и...изпопадаха игличките,  които после метох до май :)
[/url][/url]
*
Re: Декемврийка тема
« Отговор #9 -: Декември 03, 2014, 08:44:45 am »
Привет, пожелавам здраве на малки и големи, за да се посрещнат празниците подобаващо  :lol:

Вчера украсихме елхата, момата много щастлива. Сутринта стана и изтича да търси има ли нещо в чорапчето. Не успях да се организирам за Адвент календар и като миналата година ще оставям по нещо дребно в чорапчето.
Писмо не сме писали още, но и това ще стане. Иначе има купен подарък :wink:

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Декемврийка тема
« Отговор #10 -: Декември 03, 2014, 16:21:58 pm »
поредната тема за възпитанието:

http://www.capital.bg/light/tema/2014/10/24/2405878_absoljutno_nachinaeshti/
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Декемврийка тема
« Отговор #11 -: Декември 03, 2014, 17:10:40 pm »
поредните ала-бала дето всички на теория ги знаем, но на практика е лекинко по-различно :wink: :lol:
то и аз вече мога да напиша книга, но уви решение на повечето въпроси нямам, както и тази известна госпожа, опитвайки се да разсъждава...
Re: Декемврийка тема
« Отговор #12 -: Декември 04, 2014, 01:28:43 am »
Да, наистина, какво ще слагате в чорапчето? Знам, че се слагат бонбони и шоколад, но няма да слагам тази година. Мисля книжка за оцветяване, нови флумастри, чорапчета на Спайдърмен и торбичка сушени плодове.
« Последна редакция: Декември 04, 2014, 01:43:24 am от jasmin_veni »
[/url][/url]
*
Re: Декемврийка тема
« Отговор #13 -: Декември 04, 2014, 08:57:45 am »
Вени, аз слагах 3 г. подред дребни подаръчета, бонбони най-много 1 или 2 пъти за 20 дни. Купувах има пакетчета с дървени играчки за елха, които децата да си оцветяват, такива от стириопор, от картон и така пусках по една. Мандаринки им слагах, гривничка, пръстенче, герданче и т.н. Бях си определила цена в рамките на 2 лв. и така. :)
Re: Декемврийка тема
« Отговор #14 -: Декември 04, 2014, 10:21:53 am »
Много интересна домашна са дали на племенника ми в детската градина. Да каже кои храни са полезни и кои вредни, а родителите да ги запишат на едно листче и да го занесат в детската.
Много беше смешен като казваше кои са вредни и кои полезни, защото много добре си знае детето, но някак си му се иска да не е така.  :lol:
Първата вредна храна да знаете е суров картоф  :lol: Искаше да сложи трета категория "вкусно", в която да сложи поничките например  :lol:

Много интересна идея за адвент календар видях в нета. Детски коледни книжки, всяка опакована в едноцветна хартия и номерирани от 1 до 25.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Декемврийка тема
« Отговор #15 -: Декември 04, 2014, 10:55:49 am »
много ме кефи мисленето на децата :) точно така си е, храните се делят на полезни, вредни и вкусни :)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Декемврийка тема
« Отговор #16 -: Декември 04, 2014, 12:56:42 pm »
Вредните и вкусните в една категория ли са?   :lol:

Re: Декемврийка тема
« Отговор #17 -: Декември 05, 2014, 09:52:48 am »
Вредните и вкусните в една категория ли са?   :lol:
Ааа не, те са си съвсем отделни  :lol:
Re: Декемврийка тема
« Отговор #18 -: Декември 05, 2014, 17:08:00 pm »
Моят син снощи вечераше по следния начин -в едната ръка сухар, в другата филия хляб :D. И после 150 мл. АМ преди лягане. Нашега, на майтап, обаче откакто е основно на въглехидратна диета, т.е. откакто отказа почти всико, което ядеше, е наддал 1 кг. и вече сме 10.150.
<br />[link=http:
*
Re: Декемврийка тема
« Отговор #19 -: Декември 05, 2014, 23:35:29 pm »
Мешко, все се каня да ти пиша и....
Та, накратко:  Стаси до преди да тръгне на ясла си хапваше всичко, което му предложа :) От март 2013 тръгна на ясла - някъде към май или юни месец отказа супи и манджи. Вече е на градина, но все още не е проял  :( Кара си на хляб със: лютеница, пастет, майонеза или само на хляб или питка  :oops: От време на време по някоя краставица, малко кашкавал, сирене, а от плодовете - ябълки! На градината казва, че яде хляб с мляко или айрян и десерта, ако му е по вкуса  8)
От няколко дни ми обещава, че като стане на 4 годинки, ще прояде и супи и манджи, та....ще си чакам обещаното  :wink:
За тази година и половина, долу-горе, е наддал само 2кг.  :wink: