0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Ноемврийска топла тема :)
« -: Ноември 01, 2014, 23:21:22 pm »
Заповядайте в новата тема :)
С пожелание за здрави деца и родители и по-топли дни :)
*
Re: Ноемврийска топла тема :)
« Отговор #1 -: Ноември 02, 2014, 12:00:39 pm »
А добър ден.Аз да се запиша, а кога пак ще пиша не се знае.Ние миналата седмица бяхме в някаква много странна фаза.Моника ми вдига температура два поредни дни, като единия беше над 38 градуса.Водих на доктор, чисти гърди и гърло, няма секрет в носа, не кашля.Зъби тръгнали, ама имаме 4 броя и до сега от тях не е вдигала температура.След като спадна температурата цялата ми се опъпчи като от алергия.Чудих се какво съм дала и не се сещам да има нещо ново в храната и.То не че и тя много яде като и беше зле.Всички заместени ядения ги върнахме на кърма и да е опитвала по лъжичка две пюре или каша.
И накрая собственоръчно се вкарах във филм като реших, че детето има ниска телесн температура в четвъртък.Всичко и беше наред, ама майка и е за психиатър.
В комплект с това изкарахме и 3 дни в къщи, при което накрая ми идеше да се гръмна.
Надявам се идната седмица да е здрава и да нямам повече такива вълнения.

*
Re: Ноемврийска топла тема :)
« Отговор #2 -: Ноември 02, 2014, 12:21:14 pm »
Добър ден! Записвам се в темичката и аз  :)
Маги значи в крайна сметка всичко това  се оказа  от зъбчето ли?

На нас е тръгнало да пробива първото зъбче за сега без проблеи яде си,състоянието и е добре,но я сърби много чак с яд лапа всичко.Дано да има скоро.

Хубав неделен ден на всички!

*
Re: Ноемврийска топла тема :)
« Отговор #3 -: Ноември 02, 2014, 12:24:47 pm »
Истината е че не знам от какво беше.Едни казват зъби, други ми казват настинка.Лекарката вика зъби.Не знам.Важното е че мина, детето е в кондиция, а нов зъб дали изби не мога да разбера, защото пипам но не ми дере като преди, не усещам зъбчето.Абе то ще си покаже.

Re: Ноемврийска топла тема :)
« Отговор #4 -: Ноември 02, 2014, 15:24:24 pm »
Привет и от мен!
Маги, добре че всичко е минало вече!
Дани пък вчера спа 2 часа навън на двора в количката и аз стоях до него да го пазя и да уча. Аз измръзнах и ме е страх, че и той е измръзнал. Ама засега всичко е ОК. Не се събуди нито от лая на кучетата, нито от резачките за дърва. Явно добре се спи на чист въздух  :lol:
Днес изяде голяма порция пюре от тиква, картоф, морков и ориз (общо взето всичко, което съм въвела накуп).
*
Re: Ноемврийска топла тема :)
« Отговор #5 -: Ноември 02, 2014, 16:09:04 pm »
Усмивки, така са, спят много на вън особено сега в това време дето е по-хладно.Ако е добре увит аз не виждам проблем.И Мони вчера откара 2 часа в количката, нито народните танци на центъра я събудиха нито багерите дето копаят.
Аз днес щях да работя.Взех си от офиса чертежи и дали ги и отворих, как мислите?Утре съм решила да отида до офиса, да дам Мони да я погледа колежката и да си свърша работата.

Re: Ноемврийска топла тема :)
« Отговор #6 -: Ноември 02, 2014, 16:20:35 pm »
Маги, не го бях увила добре, че не бях предвидила да спи. Хвърлих му две одеала, но ръцете му бяха отвън и беше без шапка. Дано само да съм го калила  :lol:
Браво на теб, как успяваш и да работиш ... Мен така ме мързи да чета, че тоя изпит почвам да го броя за неуспешен още отсега.
*
Re: Ноемврийска топла тема :)
« Отговор #7 -: Ноември 02, 2014, 16:44:57 pm »
Маги разбрах важното е,,че вече е ОК.
И нашата кукла много обича да спи на вънка ,но аз съм създала един режим и следобедния сън й е в къщи е 2-2,5 часа и после  до вечерта проблеми нямам,а ако преди това сме на вън и трябва да спи си я слагам без проблем добре увита и спи поне за 1час ,а иначе тези проспивания у дома са само 30мин.  :wink:.
И аз съм на мнение ,че трябва да ги каляваме ,но и това болно време много ме е шубе да не простине,но ...,дано да няма болести  :)

*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Ноемврийска топла тема :)
« Отговор #8 -: Ноември 03, 2014, 14:52:16 pm »
 май коментарите са  за вече новата тема - но ще  споделя тук - имам приятелка  , чието дете спеше основно навън . У дома го слагаха в чувала   в количката , количката на терасата и след няколко  побутвания детето заспиваше  , после  вече не помня -дали  го прибираха в не отоплена стая -имаха една необзаведена  или как процедираха, но детето си израстна здраво и  калено .

И аз  цяла зима с Калоян  / възраст  5-9 месеца  /  скиторех по улиците   - той в чувала  или космонавта  и така . Просто на терасата не можех да го преспя, акато изляза  докато пресека и задрямваше  . Имах количка  и за у дома , че  с дневния сън беше голям панаир и заспиваше само в  количка . Но всичко се израства и минава.
Та извеждайте ги  , няма страшно  , може да спуснете дъждобран , ако духа и това  е .


Re: Ноемврийска топла тема :)
« Отговор #9 -: Ноември 03, 2014, 15:16:05 pm »
Днес пак спа навън, но вече го бях екипирала по-добре.
Само се чудя, кога и котките ще се наместят в количката, че все се въртят около нея.  :lol:
*
Re: Ноемврийска топла тема :)
« Отговор #10 -: Ноември 03, 2014, 15:50:42 pm »
И моят син спеше в количката навън, като станеше много студено само го приспивах навън, после прибирах количката в коридора и отварях прозореца.
*
Re: Ноемврийска топла тема :)
« Отговор #11 -: Ноември 03, 2014, 15:55:25 pm »
Само се чудя, кога и котките ще се наместят в количката, че все се въртят около нея.  :lol:
Некви фалшиви котки са това. Правѝ рекламация  :lol:
Моят а е видял, а се е наврял вътре. Ама нямааа.

Имам една снимка стааара, с едни къси панталони - абсолютна щека, нищо че съм родила преди 3 месеца. Причината за добрата ми форма, толкова скоро след раждане - дъщерята спеше само навън през деня (то не че вечер много спеше). Който познава Бургас, знае къде в к-с Зорница започва Морската градина. Е, оттам, та до центъра и обратно, за да спи диването - как няма да си атлет, братче  :lol:

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Ноемврийска топла тема :)
« Отговор #12 -: Ноември 03, 2014, 17:41:52 pm »
Само се чудя, кога и котките ще се наместят в количката, че все се въртят около нея.  :lol:
Некви фалшиви котки са това. Правѝ рекламация  :lol:
Моят а е видял, а се е наврял вътре. Ама нямааа.

мда, напълно фалшиви.

ето какво правят истинските котки, като видят тясно затворено пространство:
http://www.dailymail.co.uk/news/article-2801626/feline-bit-boxed-adorable-cats-squeeze-unbelievable-spaces.html
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Ноемврийска топла тема :)
« Отговор #13 -: Ноември 03, 2014, 17:47:33 pm »
ето какво правят истинските котки, като видят тясно затворено пространство:
http://www.dailymail.co.uk/news/article-2801626/feline-bit-boxed-adorable-cats-squeeze-unbelievable-spaces.html
Истинска котка (цък)
Re: Ноемврийска топла тема :)
« Отговор #14 -: Ноември 03, 2014, 18:04:50 pm »
Ами явно Дани е много страшен и не смеят да скочат вътре при него  :lol:
Хем го бях оставила 10-тина минути без надзор (само надничах през терасата) докато сложа яденето му да се прави.
Освен това като покажа бебо на кучето и последното се крие в колибката си.  :lol:
*
Re: Ноемврийска топла тема :)
« Отговор #15 -: Ноември 03, 2014, 18:11:35 pm »
Хахахаха и нашите бяха така в самото начало, нашите котки имам в предвид.Сега ела да видиш.Хич и не им пука къде е Моника и дали спи, завират се до нея и заспиват и те.Последно намерих голямата легнала и и подпряла гърба, малката се вмъкнала под одеалото в краката и   :lol:


*
Re: Ноемврийска топла тема :)
« Отговор #16 -: Ноември 03, 2014, 18:19:55 pm »
Маги, снимай, де!
*
Re: Ноемврийска топла тема :)
« Отговор #17 -: Ноември 03, 2014, 18:44:44 pm »
Снимай, снимай, кой да се сети  :P

*
Re: Ноемврийска топла тема :)
« Отговор #18 -: Ноември 04, 2014, 00:25:02 am »
Ех много мило ми стана това с котките :)
Нашата и мина първоначалния ужас дето седеше като опосум до креватчето и сега си спи спокойно дори когато той реве  :lol: Любопитна е да го подуши, но я е страх и само са доближава и отдалечава... аз уж я поощрявам да го подуши, че да и мине зора ама тя дава на заден :lol: Ама нашата котка си е много кротка по начало де....
Маги наистина дай снимка :)
Елфи, кога си ми снимала котката  8O :lol: 8)
*
Re: Ноемврийска топла тема :)
« Отговор #19 -: Ноември 04, 2014, 06:24:18 am »
От таблетите та на котките :) Тъкмо щях да пиша в старата тема тя с катинарче вече.

Честно казано съм съглаасна н а 100% с написаното от цигу и от jam. Никога не съм ограничавала използването на таблети, качвала съм под строг контрол само развиващи игри, които НЯМАТ аналог извън виртуалното, от типа на physically based, електронни книги с илюстрации и това е. Но пък интересът им мина. Малоумни и зомбиращи игрички не са видели, защото не съм качила, съответно интерес голям няма. Хора, честно, нормално ли е в заведение да седят няколко деца на възраст 8-10 и вместо да си играят да цъкат около масата всяко в екранчето си. Противоестествено е, радвам се, че не само аз мисля така. Мазането по екрана за никакви заложби не говори, това че може да си пусне игра и да я превърти. Като решение го намирам в случаите на пътуване в кола, чакане за нещо по-дълго време и т.н. При нас обаче и тогава не е интересно, бързо минава мерака.
« Последна редакция: Ноември 04, 2014, 06:31:05 am от cygnus »