0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

moga li da zabremeneq ako wdigam tejko
« -: Октомври 10, 2014, 10:21:59 am »
Zdraweite : S moq saprug prawim opiti za zabremenqwane no az rabotq w peni market i kato zarejdam stoka vdigam tejko tova prechi li mi na zabremenqwaneto

От модератор: Пиши на кирилица!
« Последна редакция: Октомври 10, 2014, 10:56:00 am от little_rabbit »
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: moga li da zabremeneq ako wdigam tejko
« Отговор #1 -: Октомври 10, 2014, 11:42:23 am »
Здравей!

Вдигането на тежести не пречи на самото забременяване, но когато забременееш, трябва да спреш да вдигаш тежко.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: moga li da zabremeneq ako wdigam tejko
« Отговор #2 -: Октомври 21, 2014, 19:53:25 pm »
Dobre de to e qsno che kato zabremeneq shte spra da wdigam tejko ama vaprosa e shte zabremeneq li dokato wdigam tejko


От модератор: Пиши на кирилица!
« Последна редакция: Октомври 21, 2014, 22:44:30 pm от petqst »
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: moga li da zabremeneq ako wdigam tejko
« Отговор #3 -: Октомври 21, 2014, 22:03:52 pm »
ами аз съм ти отговорила на въпроса - прочети по-внимателно!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: moga li da zabremeneq ako wdigam tejko
« Отговор #4 -: Октомври 21, 2014, 23:39:53 pm »
Джам,евала ти за търпението.
А защо не напомняш да се пише на кирилица?
Re: moga li da zabremeneq ako wdigam tejko
« Отговор #5 -: Октомври 22, 2014, 23:36:13 pm »
Pitam po nqkolko pati zashtoto sam otchaqna pisha taka zashtoto mi se precaka language bara a wie wmesto da me razberete i da me podkrepite mi se nahwarlqte blagodara zarazbiraneto koeto proqwihte kam men trognata sam prosto
Re: moga li da zabremeneq ako wdigam tejko
« Отговор #6 -: Октомври 22, 2014, 23:47:01 pm »
Не се сърди,де.Моят съвет е да се консултираш с гинеколога си.Може би от значение е общото ти физическо състояние и натоварването,на което си подложена.Не са за пренебрегване,ако няма друг проблем,де.Гинекологът ще те насочи към изследвания и с него можеш да обсъдиш начина си на живот и работата и дали те пречат да забременееш.Но като знам навремето жените как са работили тежка работа нш полето и пак са забременявали и раждали.Незнам...ти си отговори сама на въпроса,ако мислиш,че нашите отговори ке са достатъчно убедителни.
*
Re: moga li da zabremeneq ako wdigam tejko
« Отговор #7 -: Октомври 23, 2014, 01:03:27 am »
Qnageorgieva, може да използваш Кредор: http://www.kredor.com/lat2bg/
пишеш текста на латиница в полето, натискаш бутона под него и след това копираш тук в полето за отговор:
Питам по няколко пъти защото сам отчаяна пиша така защото ми се прецака language бара а вие вместо да ме разберете и да ме подкрепите ми се нахвърляте благодара заразбирането което проявихте към мен трогната сам просто

На поставените въпроси е отговорено, но искам да попитам дали си водиш точен календар на месечния цикъл? Може да си направиш регистрация в Овулационния календар тук (ако нямаш досега), той ще ти посочва всеки месец кои са фертилните дни (най-подходящите дни за зачеване), а допълнително може да включиш тестове за овулация, за да определиш по-точно очакваните дни за О. и да акцентирате с опитите в тези дни.
Може да се включиш и в тази тема Правим опити за бебе -Тема2  или друга от раздел
Опити за забременяване   - прегледай, има полезна информация.
Ако имаш още въпроси, пиши  :)
« Последна редакция: Октомври 23, 2014, 01:35:03 am от marsi »