0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: цветна снимка и хидротубация.
« Отговор #720 -: Ноември 28, 2017, 17:07:57 pm »
Здравейте, моля за помощ да ми препоръчате клиника и доктор за ЦС. Много съм шашната и недоверчива. Ще съм ви много благодарна.
Re: цветна снимка и хидротубация.
« Отговор #721 -: Ноември 28, 2017, 17:20:53 pm »
С.П,ти беше попитала в друга тема и там за Пловдив и Стара Загора ти бяха препоръчали в Пловдив при д-р Даскалов.Момичета от Стара Загора дори ходят там.Аз мога да препоръчам само за София.Тук има раздел с адреси на клиники.Избери си една репрудоктивна.
Re: цветна снимка и хидротубация.
« Отговор #722 -: Ноември 28, 2017, 19:31:38 pm »
Благодаря :)
Re: цветна снимка и хидротубация.
« Отговор #723 -: Февруари 22, 2018, 16:08:37 pm »
Здравейте момичета предстой ми hsg в края на другата седмица ,на 10 ден от цикъла ми .
Много ми е притеснени направо не си намирам място ,дали ще е много болезнено дали всичко ще е наред . Аз съм принципно с доста болезнен цикъл ,мисля д взема 30мин преди това iboprophen . Аз не живея в Бг и тук не предлагат пълна упойка . Просто искам тези които са минали рез този път да кажат мнение заслужавало ли си е ,бързо ли са заченали след това и било ли е много болезнено . Имам глобили в нас Profenid дали ще е добра идея да ползвам тях като болка успокояващо ?
*
Re: цветна снимка и хидротубация.
« Отговор #724 -: Май 23, 2018, 20:15:48 pm »
Здравейте мили Дами! Предстои ми цветна снимка на маточните тръби , някоя от Вас правила ли е при доц.Петър Иванов Кирим Плевен  и защо не се прави в клиниката на доц. Конова а в св.Пантелеймон Плевен. Моля ако някой е правил в тази болница и при този доктор да сподели опит и горе долу колко ще ми струва. Благодаря ви предварително ! 
*
Re: цветна снимка и хидротубация.
« Отговор #725 -: Юни 24, 2022, 13:16:08 pm »
Здравейте момичета. Предстои ми хидротубация. Само това остана да проверим, защо бебчето не става. Та въпросът ми е, имами ли сте проблеми или аномалии с цикъла след това. Преди година ми махаха полип на шийката на матката и близо 6 месеца след това цикълът ми беше отвратителен - много обилен и продължителен.