0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #920 -: Януари 27, 2015, 16:50:12 pm »
Здравейте :)
Днес получих възможно най- категоричния отговор на въпроса дали съм бременна?! Е, не съм- (не) чаканата М дойде :(
Но след 7 дена подновяваме опите със свежи сили  :) Може би точно Февруари да е нашият месец!
А на всички, които са вече бременни им пожелавам леко бременеене и много много щастие! Ние останалите ще се насладаждаваме на бебеправенето още съвсем малко, надявам се!  :balk_62:
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #921 -: Януари 27, 2015, 18:14:01 pm »
Здравейте :)
Днес получих възможно най- категоричния отговор на въпроса дали съм бременна?! Е, не съм- (не) чаканата М дойде :(
Но след 7 дена подновяваме опите със свежи сили  :) Може би точно Февруари да е нашият месец!
А на всички, които са вече бременни им пожелавам леко бременеене и много много щастие! Ние останалите ще се насладаждаваме на бебеправенето още съвсем малко, надявам се!  :balk_62:
Благидаря за пожеланията и успех в бебеправенето!
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #922 -: Януари 28, 2015, 09:06:09 am »
Момичета, тази сутрин чхг е 480. В петък пак ще пусна, моля се този път поне всичко да е наред
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #923 -: Януари 28, 2015, 09:55:14 am »
papilio, чудесна стойност,  всичко е наред с ЧХГ,
браво, много се радвам   :D

*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #924 -: Януари 28, 2015, 10:16:38 am »
Като по учебник!! :D Супер новина! Честити,Папилио и се пази :wink:! Мамче :D :D
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #925 -: Януари 28, 2015, 10:23:02 am »
Papilio, много хубава новина! Стискам палци всичко да е наред с бебето! :goodluck:
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #926 -: Януари 28, 2015, 14:59:03 pm »
Папилио много хубаво ЧХГ.стискаме палци за петък  :crossfingers:

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #927 -: Януари 30, 2015, 12:41:08 pm »
Здравейте момичета,аз и този път приключих трагично. Извънматочна, но поне за мой късмет (ако изобщо имам такъв) мисед. Иначе казано вчера ми стана много зле и мъжът ми ме докара вТина Киркова ,където ме приеха с диагноза извънматочна бременност. Понеже изкървих решиха да изчакат дали не е аборт и това се оказа. Днес чхг рязко спадна на 70 и всичко приключи. До понеделник ще остана в болницата за наблюдение.
« Последна редакция: Януари 30, 2015, 12:57:43 pm от papilio »
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #928 -: Януари 30, 2015, 13:04:37 pm »
Здравейте момичета,аз и този път приключих трагично. Извънматочна, но поне за мой късмет (ако изобщо имам такъв) мисед. Иначе казано вчера ми стана много зле и мъжът ми ме докара вТина Киркова ,където ме приеха с диагноза извънматочна бременност. Понеже изкървих решиха да изчакат дали не е аборт и това се оказа. Днес чхг рязко спадна на 70 и всичко приключи. До понеделник ще остана в болницата за наблюдение.
:bighug: Много съжелявам. Желая ти бързо възстановяване и след няколко месеца успешна бременност!
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #929 -: Януари 30, 2015, 13:06:33 pm »
Здравейте момичета. Аз съм нова тук, току що се регистрирах в сайта. Надявам се да съм в правилната тема. С приятеля ми вече правим опити за бебче 2 години и все не се получава. Живеем в Кипър. Преди месец решихме да отиден на лекар тук. Направна ми кръвен тест на около 12 хормона и резултата беше мнохо повишен пролактин.Предписаха ми Pirodal 2.5 по едно на ден за да се понижи. Трябваше да ми дойде на 29.01(вчера).Днес е 30ти. Цикълът ми обикновенно е 26-27 дни и вигаги е абсолютно точен. Имам болки в кръста, тези дни ходя по често до тоалетната и се събуждам сутрин рано към 6-7ч., което не е нормално за мен. Незнам може и вече да си внушавам. Незнам дали да се радвам, дали да си направя тест. Посъветвайте ме дали да изчакам или да правя тест. 
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #930 -: Януари 30, 2015, 13:23:32 pm »
Здравейте момичета. Аз съм нова тук, току що се регистрирах в сайта. Надявам се да съм в правилната тема. С приятеля ми вече правим опити за бебче 2 години и все не се получава. Живеем в Кипър. Преди месец решихме да отиден на лекар тук. Направна ми кръвен тест на около 12 хормона и резултата беше мнохо повишен пролактин.Предписаха ми Pirodal 2.5 по едно на ден за да се понижи. Трябваше да ми дойде на 29.01(вчера).Днес е 30ти. Цикълът ми обикновенно е 26-27 дни и вигаги е абсолютно точен. Имам болки в кръста, тези дни ходя по често до тоалетната и се събуждам сутрин рано към 6-7ч., което не е нормално за мен. Незнам може и вече да си внушавам. Незнам дали да се радвам, дали да си направя тест. Посъветвайте ме дали да изчакам или да правя тест.
Утре сутрин направи тест с първа сутрешна урина. Ако е положителен, посъветвай се веднага с лекаря си дали и в какви дози да приемаш лекарството за регулиране на пролактина. Успех!
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #931 -: Януари 30, 2015, 13:26:25 pm »
papilio Много съжалявам миличка.Бързо възстановяване ти пожелавам.Целувки

milena_petrova След като вече имаш закъснение  утре с първата урина можеш да направиш един тест, за да не си в чуденка и ти.А ако решиш можеш да пуснеш и кръвен още днес.Относно пролактина знам че е много чувствителен хормон и има определени правила преди изследването му.(гърдите не се пипат около 3 дни, сексуално въздържание 3дни и минимум 15 минути лежане преди взимане на пробата.Изследването не се прави по време на овулация или цикъл.)Надявам се съм помогнала.Успех и дано е това което желаеш.

Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #932 -: Януари 30, 2015, 18:27:34 pm »
kati_vm и snaPi благодаря за бързия отговор. Утре ще си направя тест... Успех на всички бъдещи мами  :)
« Последна редакция: Януари 30, 2015, 20:11:17 pm от milena_petrova »
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #933 -: Януари 31, 2015, 07:17:22 am »
Papilio,много,много съжалявам  :(.Ще стане.......
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #934 -: Януари 31, 2015, 09:53:21 am »
Papilio,много,много съжалявам  :(.Ще стане.......
Да, ще стане и то става, само че не за първи път.
Съжалявам, че отново преминаваш през целият този кошмар.
Но е време да помислиш за изследвания, за да си наясно защо се е случило и каква е причината.
Генетични, тромбофилия и имунологични проблеми са най-честите причини за спонтанните аборти.
Свържи се със специалист и ги направи за твое собствено успокоение при следваща евентуална бременност. Кураж и горе главата!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #935 -: Януари 31, 2015, 12:15:32 pm »
Направих ги всичките, и нямаше проблем. И генетични и имунологични и на ендокринолог ходих. Проблем не излезе.  С първите две бременности нямах проблеми, до момента в който не се получи отлепянето на плацентата и загубата на второто дете. След това направих всички изследвания и нямаше проблем. До преди три месеца когато подновихме опитите за бебе. От раз забременях, но не се разви и сега три месеца по-късно това.
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #936 -: Януари 31, 2015, 12:41:09 pm »
Направих ги всичките, и нямаше проблем. И генетични и имунологични и на ендокринолог ходих. Проблем не излезе.  С първите две бременности нямах проблеми, до момента в който не се получи отлепянето на плацентата и загубата на второто дете. След това направих всички изследвания и нямаше проблем. До преди три месеца когато подновихме опитите за бебе. От раз забременях, но не се разви и сега три месеца по-късно това.
Извинявам се предварително, че те връщам към такъв тежък момент от живота ти, но бих искала да попитам отлепянето на плацентата спонтанно ли се случи, имам предвид за какъв период от време разбра, че нещо не е наред?
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #937 -: Януари 31, 2015, 14:01:07 pm »
Случи се час преди плановото секцио, рязка болка и почти припаднах. В този момент се е отлепила изцяло плацентата и бебето е загинало веднага. Едвам спасиха матката ми.
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #938 -: Януари 31, 2015, 14:26:04 pm »
Случи се час преди плановото секцио, рязка болка и почти припаднах. В този момент се е отлепила изцяло плацентата и бебето е загинало веднага. Едвам спасиха матката ми.
Благодаря за отговора. Пожелавам ти тази година да е твоята и мечтата ти за още едно детенце да се сбъдне! :goodluck: :goodluck: :goodluck:
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #939 -: Януари 31, 2015, 16:40:40 pm »
Papilio, дано всичко лошо е зад гърба ти и те чакат само хубави неща в бъдеще! Много съжалявам, че си минала през толкова изпитания и загуби. Успех!