0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #900 -: Януари 20, 2015, 15:27:25 pm »
пак ще се повторя както миналата седмица Много се обръща внимание на Теди.оставете го момичето,като и харесва да прави тестове нека прави.знам че ви дразни безкрайно,но просто не четете постовете и,както правя аз.цялата тема е запълнена с коментари за нея,а не с основното,което трябва да се пита в тази тема  :offtopic:

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #901 -: Януари 20, 2015, 15:28:42 pm »
А ти недей да съдиш хората без да ги познаваш... Вярно е че публикувах тестове, но това беше защото не можех да правя разлика между изпарителна и бледа черта, но благодарение на момичетата тук се уча на нови за мен неща, за което им благодаря... Който не ми вярва да пише на ЛС за да се видим на живо в София, тук уча.
И да му покажа всичките ми ехограф, листи и тн.. Недей са съдиш така, защото само Бог ми е свидетел колко сълзи съм изплащане, и как желая това дете...  Благодаря все пак за стиснатите палци момичета, но за жалост ми дойде дойде дойде дойде  като по часовник с болки......  Но когато човек вярва, един ден се сбъдват най-съкровените му мечти... Дано скоро всяка от нас опита от вълшебството да бъде майка...  :?

*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #902 -: Януари 20, 2015, 20:26:05 pm »
А ти недей да съдиш хората без да ги познаваш... Вярно е че публикувах тестове, но това беше защото не можех да правя разлика между изпарителна и бледа черта, но благодарение на момичетата тук се уча на нови за мен неща, за което им благодаря... Който не ми вярва да пише на ЛС за да се видим на живо в София, тук уча.
И да му покажа всичките ми ехограф, листи и тн.. Недей са съдиш така, защото само Бог ми е свидетел колко сълзи съм изплащане, и как желая това дете...  Благодаря все пак за стиснатите палци момичета, но за жалост ми дойде дойде дойде дойде  като по часовник с болки......  Но когато човек вярва, един ден се сбъдват най-съкровените му мечти... Дано скоро всяка от нас опита от вълшебството да бъде майка...  :?

Разбира се, че се сбъдват  :wink: от сърце ти желая, да се сбъдне и твоята  :P :P


Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #903 -: Януари 22, 2015, 14:43:57 pm »
Здравейте.Искам и аз споделя за моя проблем(ако мога така да нарека).На 8 чнуари ми дойде менструацията по принцип винаги точна 28 дни.периода ми беше 4-5 дни слабо прокървяване червено към тъмно червено.На  19 сутринта имах отново зацапване  кафяво което е и до днес .)Не е менструация,а само някакво леко зацапване. Голяма болка изпитвам в гърдите почти не понасям сутиен,а сутрин при ставане болката в гърдите е още по силна (напрегнати Да вмъкна,че от половин година правим със съпруга ми опити за дете.ВСИЧКИ ИЗСЛЕДВАНИЯ И СПЕРМОГРАМА СМЕ НАПРАВИЛИ ПРЕДВАРИТЕЛНО И СА ОК.
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #904 -: Януари 22, 2015, 17:13:30 pm »
Здравейте, момичета! :)
Бих искала да ви споделя моята история и да прочета компетентните ви мнения. :)
С приятеля ми правим опити за бебе от Октомври 2014 г. Този месец овулацията ми беше на 12-13.01. Потрудихме се. :lol: От 3 дни ме боли левия яйчник, кръста, главата. На моменти ми се гади, обливат ме горещи вълни и ми прилошава, гърдите ми са чувствителни, подути и болезнени. Бих искала да ви попитам дали е рано да си направя тест? Знам, че някои от симптомите се вписват в графата ПМС... би трябвало да ми дойде на 27-28.01. Надявам се, че ще имам 9 м. почивка :)
Благодаря ви и ви пожелавам скоро всички да сбъднете мечтите си! :) :) :)
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #905 -: Януари 22, 2015, 18:06:44 pm »
Здравейте, момичета! :)
Бих искала да ви споделя моята история и да прочета компетентните ви мнения. :)
С приятеля ми правим опити за бебе от Октомври 2014 г. Този месец овулацията ми беше на 12-13.01. Потрудихме се. :lol: От 3 дни ме боли левия яйчник, кръста, главата. На моменти ми се гади, обливат ме горещи вълни и ми прилошава, гърдите ми са чувствителни, подути и болезнени. Бих искала да ви попитам дали е рано да си направя тест? Знам, че някои от симптомите се вписват в графата ПМС... би трябвало да ми дойде на 27-28.01. Надявам се, че ще имам 9 м. почивка :)
Благодаря ви и ви пожелавам скоро всички да сбъднете мечтите си! :) :) :)
Можеш да направиш кръвен тест в събота, или Престо в понеделник с първа сутрешна урина. Успех!
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #906 -: Януари 25, 2015, 10:15:19 am »
Здравейте момичета, имам следното притеснение.
На 3.01 правихме опити за бебе, след това според мен овулацията ми беше на 5.01 сутринта, после обаче ми дойде цикъл на 16.01 (което е 29ти денот цикъла или около 3-4 дни по-рано от нормално).
Последва цикъл около 8 дни нормален по сила с бистра и ярка кръв почти без съсиреци.
Днес понеже ме усъмни дължината на цикъла (твърде дълъг) реших да направя тест който е с бледа но видима черта. Днес реално е 19 дни след овулация. Болки в корема нямам никакви.
ПО-късно ще повторя теста ,но възможно ли е да има бременност след толкова дни обилно кървене?
Тест правих един ден преди да ми дойде цикъла и беше отрицателен.
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #907 -: Януари 25, 2015, 10:37:18 am »
Здравейте момичета, имам следното притеснение.
На 3.01 правихме опити за бебе, след това според мен овулацията ми беше на 5.01 сутринта, после обаче ми дойде цикъл на 16.01 (което е 29ти денот цикъла или около 3-4 дни по-рано от нормално).
Последва цикъл около 8 дни нормален по сила с бистра и ярка кръв почти без съсиреци.
Днес понеже ме усъмни дължината на цикъла (твърде дълъг) реших да направя тест който е с бледа но видима черта. Днес реално е 19 дни след овулация. Болки в корема нямам никакви.
ПО-късно ще повторя теста ,но възможно ли е да има бременност след толкова дни обилно кървене?
Тест правих един ден преди да ми дойде цикъла и беше отрицателен.
Моят съвет е да идеш на лекар , не искам да те плаша, но възможностите са много.Оплождане явно  е имало за да има ЧХГ. Пикливите тестове не могат да поставят диагноза а кървене 8 дни не е никак малко.
Правила си тест на 11 ден от предполагаема ову , а тогава е рано за домашен тест.Ако имаш възможност иди на кръвен и при доктора.
Стискам палци дано всичко да е наред.

Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #908 -: Януари 25, 2015, 11:28:32 am »
Здравейте, дами!
Благодаря ви за отговорите :) Сега имам нов въпрос :) На 23- ти си направих тест и резултатът беше отрицателен ( очаквах го, защото май наистина беше твърде рано ). Днес сутринта за пръв път си мерих БТ и е 37.1 °. Достатъчно висока ли е? Много ми се иска чудото да е станало и и след няколко дни да видим  :bfp: . Но дотогава ще се пукна, защото тези дни не минават и не минават!  :balk_132: Вие много добре разбирате как се чувствам! :) Това е засега от мен! Пожелавам ви хубав и усмихнат ден! :) :) :)
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #909 -: Януари 25, 2015, 12:35:40 pm »
Здравейте, дами!
Благодаря ви за отговорите :) Сега имам нов въпрос :) На 23- ти си направих тест и резултатът беше отрицателен ( очаквах го, защото май наистина беше твърде рано ). Днес сутринта за пръв път си мерих БТ и е 37.1 °. Достатъчно висока ли е? Много ми се иска чудото да е станало и и след няколко дни да видим  :bfp: . Но дотогава ще се пукна, защото тези дни не минават и не минават!  :balk_132: Вие много добре разбирате как се чувствам! :) Това е засега от мен! Пожелавам ви хубав и усмихнат ден! :) :) :)
Здравей, от единично измерена температура не може да се съди, дали има бременност. Уринен тест на 10-11 ден след ову НЯМА как да покаже бременност. Пусни утре кръвен тест, ако си бременна ше отчете. Успех!
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #910 -: Януари 25, 2015, 13:23:59 pm »
Тестът от преди малко е категорично и много положителен. Утре ще пусна кръвен и ще посетя лекар. Моля се това да са хубави новини
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #911 -: Януари 25, 2015, 13:43:28 pm »
Тестът от преди малко е категорично и много положителен. Утре ще пусна кръвен и ще посетя лекар. Моля се това да са хубави новини
Дано всичко да е на ред.Пиши след прегледа за да можем да ти честитим.

Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #912 -: Януари 26, 2015, 13:09:24 pm »
ЧХГ ми е 282 и сега отивам на преглед. Да видим дали ще е повод за радост или за сълзи. Стискайте ми палци, много ми е притеснено
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #913 -: Януари 26, 2015, 13:17:03 pm »
ЧХГ ми е 282 и сега отивам на преглед. Да видим дали ще е повод за радост или за сълзи. Стискайте ми палци, много ми е притеснено
Здравей, дано всичко е наред. Пусни нов тест след 48 часа, за да видиш как се удвоява.
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #914 -: Януари 26, 2015, 14:40:19 pm »
Да точно това се разбрахме с АГ- пускам чхг в сряда и в петък и пак преглед в петък или понеделник, в зависимост от стойностите.
Иначе на ехографа нищо не се вижда в матката. Само , че лигавицата е 9мм (малко е за бременност, но пък е доста за след цикъл). Според АГ това не е било цикъл, но каза че може само да гадае как ще се развият нещата. Можело е да е спукан фоликул. Стискаме палци да се удвоява ЧХГ и да се види в матката, а на мен тази седмица ще ми се стори безкрайна
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #915 -: Януари 26, 2015, 14:54:03 pm »
Да точно това се разбрахме с АГ- пускам чхг в сряда и в петък и пак преглед в петък или понеделник, в зависимост от стойностите.
Иначе на ехографа нищо не се вижда в матката. Само , че лигавицата е 9мм (малко е за бременност, но пък е доста за след цикъл). Според АГ това не е било цикъл, но каза че може само да гадае как ще се развият нещата. Можело е да е спукан фоликул. Стискаме палци да се удвоява ЧХГ и да се види в матката, а на мен тази седмица ще ми се стори безкрайна
Няма как да се види нещо на ехографа, докато стойността на ЧХГ не стигне 1000-2000 единици. Дано бебето е на правилното място!
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #916 -: Януари 26, 2015, 16:56:22 pm »
... Според АГ това не е било цикъл, но каза че може само да гадае как ще се развият нещата. Можело е да е спукан фоликул. ...

Моя позната имаше подобно кървене в първия месец, след като разбра, че е бременна. И тя много се притесни и мислеше, че е спонтанен аборт. Оказа се някакъв стар съсирек, който е провокирал кървенето, след промените от бременността, които са настъпили в матката (така й беше обяснено). Слава Богу, бебчо си беше непокътнат и сега вече е малък бузан на близо 10 месеца. Вярвам, че и при теб всичко ще е наред  :)
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #917 -: Януари 26, 2015, 16:57:18 pm »
papilio, рано е за ехограф наистина, стискам палци ЧХГ да се удвоява,
ще чакаме резултата в сряда!
Дано всичко е наред!

Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #918 -: Януари 26, 2015, 19:57:25 pm »
мен също ме притеснява и тънката лигавица, все пак 9мм ми се вижда изключително малко.
*

    sunita_30

  • **
  • 64
  • когато вярата срещне надеждата живота намира начин
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #919 -: Януари 27, 2015, 10:39:42 am »
мен също ме притеснява и тънката лигавица, все пак 9мм ми се вижда изключително малко.
Мила , papilio дано да имаш късмет,аз преди 3 месеца имах същите симптоми и растящо Чхг ,но в последствие не се видя нищо в матката имах ниска лигавица,в крайна сметка се установи извънматочна бременост,не искам да те плаша ,но бъде много внимателна и дано имаш късмета да видите плодно сакче .Късмет!!!