0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #680 -: Октомври 23, 2014, 10:04:33 am »
Здравейте момичета :) Едно въпросче - преди два дни бях на док, защото този месец нямах ову. Гледаха ме само с коремен ултразвук - не знам защо, и лекарката каза - задъжан фолукул и ендометриум 17 мм. Днес БТ ми се вдигна - възможно ли е да се е спукало задържаното фоликулче и на това да се дължи по-високата БТ и сега пак ли ще ми е 14 дни лутеалната фаза или може и по-рано да ми дойде при тази дебела лигавица? И възможно ли е  пък фоликула, който се е пукнал( ако не е задържан)  да е с качествена яйцеклетка и да настъпи бременност? Много въпроси - мерси и прекрасне ден :)  :bighug:
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #681 -: Октомври 23, 2014, 15:44:00 pm »
lilitu само ще наблюдавате задържания фоликул или ти изписаха някакви лекарства? А иначе аз в момента съм със задържан фоликул (според лекаря), това ми е втори задържан фоликул и доколкото знам яйцеклетката в него не е годна. При мен на 8ми ден от МЦ фоликула ми беше 21 мм с тънка маточна лигавица. Не знам защо док реши, че е задържан фоликул, а не ранна О, обаче вече цял месец съм на регулон. Според моя скромен опит дотук, задържания фоликул в повечето случаи се изчиства сам или като се пукне или се смалява, а когато това не стане се започва с лекарствата.


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #682 -: Октомври 23, 2014, 17:42:35 pm »
Ами док ми каза,че трябвало всеки момент да ми дойде,а на мен ми се вдихна бт,но не знам дали няма да ми дойде чак след 14 дни. За това питам какво да очаквам с това повишаване на бт - дали се дължи на спукан задържан фоликул и ще ми дойде след 14 дни или може да се е спукал друг качествен фоликул?
« Последна редакция: Октомври 23, 2014, 19:37:39 pm от lilitu »
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #683 -: Октомври 23, 2014, 19:33:06 pm »
Задържания фоликул мисля че подтиска работата на яйчниците и не произвеждат други фоликули. Поне на мен така моя лекар ми е казвал - като съм имала задържан фоликул не съм имала други по-малки. На теб може да ти е казал да очакваш скоро цикъл заради дебелината на лигавицата. Нямаш ли възможност да отидеш преди цикъла да види дали наистина се е спукал? Аз имам час за преглед преди цикъл - сега като свърша хапчетата трябва да отида да се види дали е изчезнал или не.


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #684 -: Октомври 23, 2014, 19:39:08 pm »
Ами задължително ще отида пак-началото на новия цикъл,за да се види какво се случва :)
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #685 -: Октомври 23, 2014, 19:59:29 pm »
Пожелавам ти да се е изчистил. Толкова ги мразя тия задържани фоликули - нищо не усеща човек и по нищо не може да разбере, че нещо не е наред!!! Аз нищо чудно постоянно да задържам защото няколко пъти съм ходила на лекар преди овулацията и се е виждал фоликул, обаче дали се пука след това не знам. Вече мисля да ходя на лекар след предполагаемата овулация, за да се види какво става. И още нещо ме навежда на мисълта,че не се пукат - не вдигам достатъчно висока температура във втората фаза  :x


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #686 -: Октомври 24, 2014, 09:12:07 am »
Аз само да споделя, че днес БТ пак си ми е ниска, което значи че вчера е било инцидентно нещо :) Дано ми дойде по-бързо и другия месец вече да видя двете чертички :)  :bighug:
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #687 -: Октомври 24, 2014, 09:15:20 am »
сузкачестито !желая ти най-леката и спокойна бременност и пухкав финал   :cloud9: радвам се че си с мен,дано да е всичко наред и да повлечем крачета.аз затова още не съм отишла на АГ да ме прегледат ,ще изчакам още малко  :bighug:
Shinzou, ходи ли вече на доки? :) Гледам по графиката ти, че постоянно ти се гади и моят съвет е да пробваш да ядеш обикновени бисквити или солети. На мен ми помагат много :)
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #688 -: Октомври 24, 2014, 09:18:51 am »
Аз само да споделя, че днес БТ пак си ми е ниска, което значи че вчера е било инцидентно нещо :) Дано ми дойде по-бързо и другия месец вече да видя двете чертички :)  :bighug:
lilitu, стискам палци и на краката дори да видиш  :bfp: съвсем скоро. :)
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #689 -: Октомври 24, 2014, 10:09:33 am »
Мерси, миличка :) И на теб леко бременеене :) :bighug:
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #690 -: Октомври 24, 2014, 21:18:52 pm »
сузкачестито !желая ти най-леката и спокойна бременност и пухкав финал   :cloud9: радвам се че си с мен,дано да е всичко наред и да повлечем крачета.аз затова още не съм отишла на АГ да ме прегледат ,ще изчакам още малко  :bighug:
Shinzou, ходи ли вече на доки? :) Гледам по графиката ти, че постоянно ти се гади и моят съвет е да пробваш да ядеш обикновени бисквити или солети. На мен ми помагат много :)
още не съм ходила,писала съм ти на  ЛС .гади ми се  обикновено след ядене :)

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #691 -: Октомври 27, 2014, 14:21:26 pm »
Здравейте, показвам и моята графика. Интересно ми е кога е била О, дали не избързахме с сърцицата и накрая да не са били много качествени. На 17 ден страшно много ме болеше отдясно ниско долу. Даже не можах да си тръгна от работа и си взех такси. Дали тогава е била, а може ли да е била на 16--тия ден?
http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #692 -: Октомври 27, 2014, 17:33:26 pm »
Здравейте, показвам и моята графика. Интересно ми е кога е била О, дали не избързахме с сърцицата и накрая да не са били много качествени. На 17 ден страшно много ме болеше отдясно ниско долу. Даже не можах да си тръгна от работа и си взех такси. Дали тогава е била, а може ли да е била на 16--тия ден?
http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1
Сигурно ову е била около 16-17 ден. Късмет!
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #693 -: Октомври 27, 2014, 17:51:42 pm »
Здравейте, показвам и моята графика. Интересно ми е кога е била О, дали не избързахме с сърцицата и накрая да не са били много качествени. На 17 ден страшно много ме болеше отдясно ниско долу. Даже не можах да си тръгна от работа и си взех такси. Дали тогава е била, а може ли да е била на 16--тия ден?
http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1
Според мен на 17/18 ден от МЦ :)
Графиката е добре дотук. Стискам палци

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #694 -: Октомври 31, 2014, 12:34:52 pm »
Здравейте,показвам и моите графики.Правим опити за бебе от 5 месеца,не казвам,че правя всичко както трябва,защото всеки месец научавам по нещо ново,но все пак правя повечето неща,а не се получава.Бихте ли ми казали кога според графиките е най-доброто време за опити?
Другото нещо,което ми е странно,е че този месец цикълът ми дойде на датата,след 16 дни ЛФ,но е много оскъден,както никога до сега и температурата ми вече 2-ри ден е 37.Какво мислите?
Благодаря ви предварително
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #695 -: Октомври 31, 2014, 12:36:17 pm »
Здравейте,показвам и моите графики.Правим опити за бебе от 5 месеца,не казвам,че правя всичко както трябва,защото всеки месец научавам по нещо ново,но все пак правя повечето неща,а не се получава.Бихте ли ми казали кога според графиките е най-доброто време за опити?
Другото нещо,което ми е странно,е че този месец цикълът ми дойде на датата,след 16 дни ЛФ,но е много оскъден,както никога до сега и температурата ми вече 2-ри ден е 37.Какво мислите?
Благодаря ви предварително
http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=90197
http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=90211
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #696 -: Октомври 31, 2014, 12:58:42 pm »
tihanova88, тези линкове не отварят графиките, напиши името, с което си регистрирана в Овулационен календар и ще копирам линк.
Също пробвай да сложиш лентичка в подписа си, да видим дали ще се получи  :):
От  Овулационен календар--> (оранжевото поле) Лентички --> кликваш върху избрана картинка и копираш линка --> отиваш във Форум --> Личен профил --> публична информация --> поставяш копирания адрес в Подпис --> бутон Промяна на профила
« Последна редакция: Октомври 31, 2014, 13:01:43 pm от marsi »

*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #697 -: Октомври 31, 2014, 13:26:54 pm »
tihanova88, тези линкове не отварят графиките, напиши името, с което си регистрирана в Овулационен календар и ще копирам линк.
Също пробвай да сложиш лентичка в подписа си, да видим дали ще се получи  :):
От  Овулационен календар--> (оранжевото поле) Лентички --> кликваш върху избрана картинка и копираш линка --> отиваш във Форум --> Личен профил --> публична информация --> поставяш копирания адрес в Подпис --> бутон Промяна на профила
Сега как е?
Името ми е същото като тук
« Последна редакция: Октомври 31, 2014, 13:28:54 pm от tihanova88 »
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #698 -: Октомври 31, 2014, 13:28:44 pm »
сега се вижда  :D

*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #699 -: Ноември 01, 2014, 14:59:00 pm »
Здравейте,бихте ли погледнали и моите графики,от 5 месеца правим опити.Притеснява ме сегашния ми цикъл,който беше има няма 2,3 дни,оскъден,странен,с температура 37.възможна ли е бременност или някакъв проблем?

http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=90197&userLoginName=tihanova88
http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=90211&userLoginName=tihanova88