0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #240 -: Август 05, 2014, 07:49:34 am »
Добро утро :) Ами милички, аз само да си споделя - след бледа втора черта на тест, правен вчера, изтичах за кръвен и - 0.9 miu/ml :( Или е 10 ти или 11ти ден след ову :( Денис, не че има огромно значение, но във фертилити заради церв. слуз ми дава О на 18ти ден, а с теб говорихме за 17ти по-скоро. И може ли семенна течност да се обърка със ЦС при проверка? И още нещо - нормално ли е във втората част от лутеалната фаза да ми е толкова постянна Т? Обикновено е така, не само този цилъл - като се почне 36.6, та до края...  :))) Стискам палци на всички :))
« Последна редакция: Август 05, 2014, 08:22:32 am от lilitu »
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #241 -: Август 05, 2014, 08:14:41 am »
Здравей, гледам ти графиката че си като моят цикъл, аз си правих тест преди два дни но нищо не видях и още не ми идва, а вчера имах болки все едно ще ми дойде извиднъж ниско долу ме заболя и после изведнъж спря и нищо....
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #242 -: Август 05, 2014, 08:18:08 am »
Деси, стискам всички палчета, да видиш две чертички :)) Мериш ли БТ? Измери я утре сутринта, нищо че ще е единична стойност,  все пак може да е ориентир :) Ако е над 37 - много добре :)  osi_9  Успех милчка :))
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #243 -: Август 05, 2014, 17:33:24 pm »
Мерси denis, ще гледам да си пусна другия цикъл прогестерон обаче как смяташ - 7ми ден от кога да го броя - от датата на падане на Т и фатално ли е ако примерно не улуча с 1 ден - тоест да го пусна примерно на 8ми или 9ти? Аз си засичам както знаеш овулацията само по температурния метод, дори да включа тестове, пак не е сигурно,че ще улуча 7ми ден от О

Не се притеснявай - ще ти помогна да определиш кога е 7 ден след О. - само мери редовно БТ и прави тестове за О.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #244 -: Август 05, 2014, 17:38:56 pm »
Добро утро :) Ами милички, аз само да си споделя - след бледа втора черта на тест, правен вчера, изтичах за кръвен и - 0.9 miu/ml :( Или е 10 ти или 11ти ден след ову :( Денис, не че има огромно значение, но във фертилити заради церв. слуз ми дава О на 18ти ден, а с теб говорихме за 17ти по-скоро. И може ли семенна течност да се обърка със ЦС при проверка? И още нещо - нормално ли е във втората част от лутеалната фаза да ми е толкова постянна Т? Обикновено е така, не само този цилъл - като се почне 36.6, та до края...  :))) Стискам палци на всички :))
Графиката е добре - може да е било рано за тест.
Да, може семенната течност да се обърка с ЦС

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #245 -: Август 05, 2014, 18:41:10 pm »
Мерси, Денис :) Дано е било рано :))
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #246 -: Август 05, 2014, 22:00:10 pm »
Мерси denis, ще гледам да си пусна другия цикъл прогестерон обаче как смяташ - 7ми ден от кога да го броя - от датата на падане на Т и фатално ли е ако примерно не улуча с 1 ден - тоест да го пусна примерно на 8ми или 9ти? Аз си засичам както знаеш овулацията само по температурния метод, дори да включа тестове, пак не е сигурно,че ще улуча 7ми ден от О

Не се притеснявай - ще ти помогна да определиш кога е 7 ден след О. - само мери редовно БТ и прави тестове за О.

 :bighug: :bighug: :bighug:


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #247 -: Август 06, 2014, 21:32:41 pm »
Денис здр,би ли погледнaлa грaфикa ми до тукa зa мнение...нa 11 ден ми покaзa тестa зa ову положителен..стест oview го прaвих кaкво мислиш зa него добър ли е..мерси
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #248 -: Август 07, 2014, 11:11:11 am »
Здравейте момичета и Денис :P
В голям стрес съм от графиката ми. Много ме е страх, толкова отрицателни тестове съм виждала, че в момента заобикалям аптеките. Плануваме през почивните дни да пътуваме до хижа Леденика, а сега се чудя дали да тръгвам. Преди години, когато направих аборта пак пътувах и тогава си мислех, че е станало от продължителното возене в кола. Май много объркано описах състоянието си:) Дали да направя утре тест? Дано да не е рано.
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #249 -: Август 07, 2014, 13:34:15 pm »
Здравей, не съм специалист, но според мен утре можеш да направиш тест, който би трябвало да отчете наличие, или липса на бременност.  Стискам палци да е положителен теста. :) yahoo_17
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #250 -: Август 07, 2014, 20:03:11 pm »
Денис здр,би ли погледнaлa грaфикa ми до тукa зa мнение...нa 11 ден ми покaзa тестa зa ову положителен..стест oview го прaвих кaкво мислиш зa него добър ли е..мерси
Дай графиката
За теста за О. - да, добър е
О. настъпва от 12 до 48 час след (+) тест за О.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #251 -: Август 07, 2014, 20:10:14 pm »
Здравейте момичета и Денис :P
В голям стрес съм от графиката ми. Много ме е страх, толкова отрицателни тестове съм виждала, че в момента заобикалям аптеките. Плануваме през почивните дни да пътуваме до хижа Леденика, а сега се чудя дали да тръгвам. Преди години, когато направих аборта пак пътувах и тогава си мислех, че е станало от продължителното возене в кола. Май много объркано описах състоянието си:) Дали да направя утре тест? Дано да не е рано.
Направи кръвен тест - за да си сигурна какво се случава и да си по-спокойна
Стискам палци и чакам новини

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #252 -: Август 07, 2014, 21:08:06 pm »
Благодаря за мнението Денис  :bighug: :bighug:
Днес ходих на доктор, каза че резултатите са добри, но открихме възпаление и ми изписа лекарства. Лека вечер момичета и успех на всички  :)
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #253 -: Август 08, 2014, 10:58:06 am »
Вчера не издържах и след работа си направих тест, няма и две секунди и :bfp:  В момента съм уплашена, радостна, притеснена и щастлива. Благодаря Ви! :ballons:
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #254 -: Август 08, 2014, 11:52:12 am »
mimasbg честито! Дай Боже на всички ни такъв късмет в най-скоро време. Пожелавам ти да изкараш безпроблемни 9 месеца и накрая да почерпиш за едно здраво бебче :party:


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #255 -: Август 08, 2014, 12:49:58 pm »
Страхотна новина! Честито и от мен и лека бременност! : :)
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #256 -: Август 08, 2014, 12:57:55 pm »
Чудесна новина, mimasbg , желая ти лека и спокойна бременност!  :D  yahoo_17

*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #257 -: Август 08, 2014, 16:03:54 pm »
Прекрасно, mimasbg :)  :ballons: Живички и здравички и лека бременност  :D
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #258 -: Август 08, 2014, 19:54:36 pm »
честито мимас желая ти лека и успешна бременност :D

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #259 -: Август 09, 2014, 08:30:41 am »
Честито и от мен! Пожелавам лека бременност и прекрасен финал. Аз не, че има на какво да се надявам този месец, но все пак