0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #200 -: Юли 27, 2014, 14:16:16 pm »
Мила Денис, моля те за мнение за деня на овулация ? Меря орално, за това са по-ниски ст-стите :) Прекрасен ден на всички :)
Ako БТ се задържи висока - О. може да е била на 17  ден от МЦ
Стискам палци :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #201 -: Юли 27, 2014, 14:22:05 pm »
Цитат на: lilitu link=topic =50403.msg1059301#msg1059301 date=1406441837
Мила Денис, моля те за мнение за деня на овулация ? Меря орално, за това са по-ниски ст-стите :) Прекрасен ден на всички :)
Ako БТ се задържи висока - О. може да е била на 17  ден от МЦ
Стискам палци :)

Благодаря,и аз така си отбелязах,но ме обърка ЦС на следващия ден  :)
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #202 -: Юли 28, 2014, 13:00:03 pm »
pri men i toq mesec ne se polu4i
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #203 -: Юли 28, 2014, 14:24:06 pm »
Здравейте приятели!
Мила Денис, дали може коментар и по моята графика ?:) Миналят месец ми каза да отида на лекар, защото графиката ми беше странна, но не успях защото цикълът ми дойде по-рано. Всяка сутрин тренирам в училището до нас /набрания и др./ и точно ден преди да ми дойде при едно от набиранията ме сряза ниско долу, на другата сутрин ми падна температурата и до няколко часа ме навести прекрасна лелка:). Нещо предизвиках и май е за добро, защото този месец Т е различна.
Лек ден!
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #204 -: Юли 28, 2014, 15:50:07 pm »
Здравейте приятели!
Мила Денис, дали може коментар и по моята графика ?:) Миналят месец ми каза да отида на лекар, защото графиката ми беше странна, но не успях защото цикълът ми дойде по-рано. Всяка сутрин тренирам в училището до нас /набрания и др./ и точно ден преди да ми дойде при едно от набиранията ме сряза ниско долу, на другата сутрин ми падна температурата и до няколко часа ме навести прекрасна лелка:). Нещо предизвиках и май е за добро, защото този месец Т е различна.
Лек ден! 
Никакви набирания след О. - ако искаш бебе :)
В колко часа мериш БТ?, защото е малко висока за ФФ
Не съм сигурна дали е имало О. - ако е имало, може да е била на 18 ден от МЦ
Прави тестове за О. - те ще ти показват кога да очакваш О.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #205 -: Юли 28, 2014, 17:03:19 pm »
Мерси много, Денис! Не  се бях замисляла за тренировката, ще сменя режима. Меря Т почти по едно и също време, около 7 ч /плюс-минус 10 мин/. С живачен термометър и седя 10 мин. Ще пробвам и тестове /преди си правех тестове, но не мерих т, сега съм обратното  :lol:/. Много ми е сложно с тази овулация, то и моят цикъл е от 24 до 32 дни максимум. Имам регистрация в зачатие от 2009 г. и като гледам през цялото време е бил такъв и не се влияе от нищо.
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #206 -: Юли 28, 2014, 17:15:59 pm »
Здравейте на всички Денис ,кажи моля те какво мислиш,за графиката ми,на 25.07 съм отбелязала като цикъл,но не беше нормален доста по слаб и оскъден,температурата ми падна същия ден,и аз си казах дойде,даже тест направих сутринта който беше отрицателен,но следващите дни имах само кафеникаво жълто зацапване и температурата не пада и днес беше 37,вече не знам какво да мисля,два дни даже имах странни оплаквания,от нищо ми се гадеше и повръщах,не съм болна нито настинала,благодаря ти предварително,лек и усмихнат следобед на всички.                                              http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1&userLoginName=mira%20n   
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #207 -: Юли 28, 2014, 20:52:06 pm »
Мерси много, Денис! Не  се бях замисляла за тренировката, ще сменя режима. Меря Т почти по едно и също време, около 7 ч /плюс-минус 10 мин/. С живачен термометър и седя 10 мин. Ще пробвам и тестове /преди си правех тестове, но не мерих т, сега съм обратното  :lol:/. Много ми е сложно с тази овулация, то и моят цикъл е от 24 до 32 дни максимум. Имам регистрация в зачатие от 2009 г. и като гледам през цялото време е бил такъв и не се влияе от нищо.

Според мен трябва да проследиш О. на УЗ /ФМ/ поне 1-2 поредни МЦ

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #208 -: Юли 28, 2014, 20:57:53 pm »
Здравейте на всички Денис ,кажи моля те какво мислиш,за графиката ми,на 25.07 съм отбелязала като цикъл,но не беше нормален доста по слаб и оскъден,температурата ми падна същия ден,и аз си казах дойде,даже тест направих сутринта който беше отрицателен,но следващите дни имах само кафеникаво жълто зацапване и температурата не пада и днес беше 37,вече не знам какво да мисля,два дни даже имах странни оплаквания,от нищо ми се гадеше и повръщах,не съм болна нито настинала,благодаря ти предварително,лек и усмихнат следобед на всички.                                              http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1&userLoginName=mira%20n

Пусни кръвен тест и ако е (-) , отиди да те видят на УЗ
АКо няма бременност може да  има задържан фоликул

Стискам палци и ще чакам новини :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #209 -: Юли 28, 2014, 22:36:41 pm »
Благодаря Денис ще видя какво ще направя,и ще пиша какво е станало.приятна вечер на всички. :wink:
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #210 -: Юли 29, 2014, 08:52:49 am »
Мила Денис, да те питам отново нещо - бях чела някъде, че когато температурата в лутеалната фаза пада, както е в моята графика, означава че яйцеклетката загива. Така ли е? В същото време във Fertilityfriend видях много такива бременни графики, в които в първите дни след ову има спад и не имплантационен, а пред това. Моля те за коментар :) Благодаря :)
« Последна редакция: Юли 29, 2014, 08:55:34 am от lilitu »
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #211 -: Юли 29, 2014, 15:19:42 pm »
Мила Денис, да те питам отново нещо - бях чела някъде, че когато температурата в лутеалната фаза пада, както е в моята графика, означава че яйцеклетката загива. Така ли е? В същото време във Fertilityfriend видях много такива бременни графики, в които в първите дни след ову има спад и не имплантационен, а пред това. Моля те за коментар :) Благодаря :)

Докато графиката не е завършена - нищо не може да се твърди
Ако БТ се повиши и се задържи висока - всичко е наред с О.
БТ през ЛФ е показател как функционира ЖТ и какви са нивата на Прогестерона
Дължината на ЛФ е показател за живота и развитието на ЖТ

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #212 -: Юли 29, 2014, 15:32:24 pm »
 :bighug:
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #213 -: Юли 29, 2014, 15:46:06 pm »
Здравейте, за първи пит този месец меря БТ и правя тестове за ову. Знам че е доста рано за този въпрос, но някои може ли да погледне графиката и да изкаже мнение, защото нямам никаква представа какво трябва да се получи като графика и стойности. Днес ми е 13ти ден от цикъл 30-33 дни, температурата е меря орално.
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #214 -: Юли 29, 2014, 18:21:41 pm »
Здравей the_savage според мен графиката ти е добре ,при цикъл 30-33дни овуто горе долу е на 17-20-22 ден и се наблудава лек спад на температурата както е при теб в момента,продължавай с тестовете за ову те ще ти покажат след положителен тест овуто настъпва от 12 до 48 часа,но нека и Денис да се изкаже.лека вечер на всички и целувки от мен.
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #215 -: Юли 29, 2014, 18:25:55 pm »
Денис утре имам час за личната и ще я помоля да пусна един кръвен сутринта смятам и да направя и един тест да видим какво ще стане,ще пиша какво става стискайте палци да има добри новини.
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #216 -: Юли 30, 2014, 13:19:43 pm »
Ще се радвам да разбера и мнението на Денис, както и на други компетентни момичета относно моята графика. Странно ми е че БТ пада, а тестовете за ову са отрицателни.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #217 -: Юли 30, 2014, 18:11:22 pm »
Здравейте, за първи пит този месец меря БТ и правя тестове за ову. Знам че е доста рано за този въпрос, но някои може ли да погледне графиката и да изкаже мнение, защото нямам никаква представа какво трябва да се получи като графика и стойности. Днес ми е 13ти ден от цикъл 30-33 дни, температурата е меря орално.
Графиката е добре дотук - О. предстои, продължавай с тестовете за О.
При МЦ 30-33 дни О. трябва да е от 17 до  20 ден от МЦ

О. настъпва от 12 до 48 час след пика на ЛХ / полож. О. тест/

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #218 -: Юли 30, 2014, 18:14:42 pm »
Денис утре имам час за личната и ще я помоля да пусна един кръвен сутринта смятам и да направя и един тест да видим какво ще стане,ще пиша какво става стискайте палци да има добри новини.
Стискам и ще чакам новини :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #219 -: Август 01, 2014, 07:34:56 am »
"Нахлувам" отново с полу-графиката си, но все пак с надежда