0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #380 -: Септември 03, 2014, 14:55:28 pm »
Аз съм ползвала "Овю" и "Клиър ову". Вътре са по 5 бр. тест лентички за ову и 1 тест за бременност.

Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #381 -: Септември 03, 2014, 14:59:07 pm »
Аз съм ползвала "Овю" и "Клиър ову". Вътре са по 5 бр. тест лентички за ову и 1 тест за бременност.

Мерси много!
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #382 -: Септември 03, 2014, 15:10:08 pm »
Аз съм ползвала "Овю" и "Клиър ову". Вътре са по 5 бр. тест лентички за ову и 1 тест за бременност.

Мерси много!

Дано да съм била полезна  : :)
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #383 -: Септември 03, 2014, 15:26:30 pm »
Аз съм ползвала "Овю" и "Клиър ову". Вътре са по 5 бр. тест лентички за ову и 1 тест за бременност.

Мерси много!

Дано да съм била полезна  : :)

Разбира се, че да! :)
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #384 -: Септември 04, 2014, 16:11:16 pm »
Denis тук при мен какво се случва.  :lol:
Предният МЦ беше 36 дена и понеже мислех за тестове за  О.
Дано да има О.
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #385 -: Септември 04, 2014, 18:24:59 pm »
 f_30, направи си още един тест за бременност, да видии какво ще покаже, да не би да има бременност,


И аз се чудя при мен какво става!!!!
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #386 -: Септември 04, 2014, 21:39:03 pm »
Denis тук при мен какво се случва.  :lol:
Предният МЦ беше 36 дена и понеже мислех за тестове за  О.
Дано да има О.
Според мен е или ПК или някой вирус
Оправяй се бързо :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #387 -: Септември 04, 2014, 21:40:37 pm »
И аз се чудя при мен какво става!!!!
Май и ти си за тест :)
Стискам палци и ще чакаме новини

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #388 -: Септември 05, 2014, 06:45:35 am »
Момичета бихте ли ми погледнали графиката :) меренето е всяка сутрин в 7 вагинално ,единствено днес сутринта беше в 6 и 15,заради неспокоен сън :) Благодаря ви  http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1   Ако не се вижда съм регистрирана като cvetelena18
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #389 -: Септември 05, 2014, 07:19:39 am »
Нищо не се отваря, вижда се моята.
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #390 -: Септември 05, 2014, 08:53:04 am »
Добро утро, Денис :) Моля за коментар отново - на какво се дължи според теб такава двуфазност в лутеалната фаза? Никога графиката не ми е изглеждала така  :ask: Проблем ли индикира?
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #391 -: Септември 05, 2014, 09:50:36 am »
Момичета бихте ли ми погледнали графиката :) меренето е всяка сутрин в 7 вагинално ,единствено днес сутринта беше в 6 и 15,заради неспокоен сън :) Благодаря ви  http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1   Ако не се вижда съм регистрирана като cvetelena18

Ето това е твоята графика :)
http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1&userLoginName=cvetelena18

*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #392 -: Септември 05, 2014, 13:55:16 pm »
Здравейте момичета   :)

Не знам какво се случва с моята графика, моля Денис и другите момичета ако може да споделят мнение. Според мен О не е имало, а след абразиото МЦ още не може да се регулира /не че е бил много редовен, но не и с такава дължина 50 дни/ минаха вече 8 месеца. Докторите казват че нищо ми нямало "Нали ти идва" бяха думите на д-р от Майчин дом и ми изписа хранителна добавка, която аз така и не си взех, защото приди мен беше дистрибутор ката,  която ги предлагаше.
Не знам какво да правя  :ask:
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #393 -: Септември 05, 2014, 15:09:35 pm »
Някой може ли да се изкаже по моята графика.
 За втори месец меря БТ, но предната графиката ми беше повече от откачена, не знам дали от това че през 2-3 дена пътувах, дори и летния вирус ме тръшна или просто цикъла е бил ановулаторен.
 Но този месец имам повишена температура след положителния тест за ову.
 Можете ли да ми кажете кога ми е било овуто /според мен на 15 ден/ и колко време трябва да ми се задържи висока температурата за да има бременност.
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #394 -: Септември 05, 2014, 15:18:23 pm »
Здравейте момичета   :)

Не знам какво се случва с моята графика, моля Денис и другите момичета ако може да споделят мнение. Според мен О не е имало, а след абразиото МЦ още не може да се регулира /не че е бил много редовен, но не и с такава дължина 50 дни/ минаха вече 8 месеца. Докторите казват че нищо ми нямало "Нали ти идва" бяха думите на д-р от Майчин дом и ми изписа хранителна добавка, която аз така и не си взех, защото приди мен беше дистрибутор ката,  която ги предлагаше.
Не знам какво да правя  :ask:
Здравей според мен не е имало ову. Имаш ли ПКОС? Консултирай се и с друг лекар.
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #395 -: Септември 05, 2014, 15:23:54 pm »
Някой може ли да се изкаже по моята графика.
 За втори месец меря БТ, но предната графиката ми беше повече от откачена, не знам дали от това че през 2-3 дена пътувах, дори и летния вирус ме тръшна или просто цикъла е бил ановулаторен.
 Но този месец имам повишена температура след положителния тест за ову.
 Можете ли да ми кажете кога ми е било овуто /според мен на 15 ден/ и колко време трябва да ми се задържи висока температурата за да има бременност.

Според мен О е била на 16/17 ден, но аз не съм капацитет. Някой по-вещ /Денис, Марси/ ще каже. Колкото до БТ- ако се задържи висока 16 дни и  повече, има вероятност за бременност.

Успех на всички бебеправещи!
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #396 -: Септември 05, 2014, 15:27:18 pm »
Някой може ли да се изкаже по моята графика.
 За втори месец меря БТ, но предната графиката ми беше повече от откачена, не знам дали от това че през 2-3 дена пътувах, дори и летния вирус ме тръшна или просто цикъла е бил ановулаторен.
 Но този месец имам повишена температура след положителния тест за ову.
 Можете ли да ми кажете кога ми е било овуто /според мен на 15 ден/ и колко време трябва да ми се задържи висока температурата за да има бременност.
Здравей, според мен ову е имало на 15-ти ден. Индикацията за бременност е задържане на температура по-висока от тази във фоликулярната фаза поне с 0.2 градуса повече от 16 дни.
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #397 -: Септември 05, 2014, 16:48:34 pm »
Здравейте момичета   :)

Не знам какво се случва с моята графика, моля Денис и другите момичета ако може да споделят мнение. Според мен О не е имало, а след абразиото МЦ още не може да се регулира /не че е бил много редовен, но не и с такава дължина 50 дни/ минаха вече 8 месеца. Докторите казват че нищо ми нямало "Нали ти идва" бяха думите на д-р от Майчин дом и ми изписа хранителна добавка, която аз така и не си взех, защото приди мен беше дистрибутор ката,  която ги предлагаше.
Не знам какво да правя  :ask:
Здравей според мен не е имало ову. Имаш ли ПКОС? Консултирай се и с друг лекар.
Благодаря за бързия отговор.  :)
Лошото и че др. лекари казват че няма проблем. Може ли да ми препоръчате някои които да не гледа само парите да вземе.
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #398 -: Септември 05, 2014, 18:07:02 pm »
Здравейте момичета   :)

Не знам какво се случва с моята графика, моля Денис и другите момичета ако може да споделят мнение. Според мен О не е имало, а след абразиото МЦ още не може да се регулира /не че е бил много редовен, но не и с такава дължина 50 дни/ минаха вече 8 месеца. Докторите казват че нищо ми нямало "Нали ти идва" бяха думите на д-р от Майчин дом и ми изписа хранителна добавка, която аз така и не си взех, защото приди мен беше дистрибутор ката,  която ги предлагаше.
Не знам какво да правя  :ask:
Здравей, много е трудно с лекарите :-(. Ти от кой град си? Аз ходя при д-р Александров в МЦАР Варна. Сравнително доволна съм. Сменила съм 4 лекаря до сега.
Благодаря за бързия отговор.  :)
Лошото и че др. лекари казват че няма проблем. Може ли да ми препоръчате някои които да не гледа само парите да вземе.
« Последна редакция: Септември 05, 2014, 18:10:14 pm от kati_vm »
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #399 -: Септември 06, 2014, 06:35:25 am »
Здравейте момичета,ще ви помоля да ми видите графика,в дните които съм отбелязала че съм правила тест за ову не ми излезнаха 2 еднакво червени чертички,1ви ден бледа,2ри и 3ти ден малко по червена и 4ти пак стана бледа,това ме обърква,защотот по графика би трябвало да е имало ову,мерси