0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #520 -: Март 26, 2015, 18:02:51 pm »
Дано помогнат по някакъв начин защото определено само от храната не мога да си ги набавя.За сега ще пия само аз а по нататък може да пробваме и двамата ,понеже сега мъжа ми не е в бг.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #521 -: Март 26, 2015, 18:19:34 pm »
Дано помогнат по някакъв начин защото определено само от храната не мога да си ги набавя.За сега ще пия само аз а по нататък може да пробваме и двамата ,понеже сега мъжа ми не е в бг.
Със сигурност няма да ти навредят. Успех!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #522 -: Март 26, 2015, 20:51:17 pm »
Момичета днес си поръчах витамини за зачеване  Прегнакеър зачеване някоя от вас пила ли е ?
Само внимавай с храната, някои момичета се оплакват от голям апетит  :eat:

Приемаш ли фолиева киселина отделно? Ако да, в Pregnacare Conception вече е включена необходимата доза от 0,4мг, за това внимавай да не взимаш двойна доза.

http://www.vitabiotics.com/pregnacare/conception/
« Последна редакция: Март 26, 2015, 20:57:37 pm от Krisi08 »


Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #523 -: Март 26, 2015, 21:06:08 pm »
Не пия фолиева киселина знам ,че  има във витамините.Благодаря ще видя на мен как ще ми действат.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #524 -: Март 27, 2015, 11:18:11 am »
Аз съм си купила Фертил ейд за жени, от който трябва да се пият конски дози - 3х1. Още в началото започна да ми прилошава след сутрешното хапче, а до края на деня коремът ми се надуваше страшно. Спрях ги за известно време и сега отново ги почнах - само по 1 капсула на ден. Все пак съм дала 65 лева за тях и са бъкани с витамини и фолиева киселина, та не ми се иска да ги хвърлям. Но дори  и при намалената доза пак ми се подува коремът. Ще се опитам да ги изпия някак си и след това ще си взема друг продукт. И само да добавя, че на половинката също му прилошаваше от сутрешното хапче фертил ейд за мъже... Някой друг с такива оплаквания има ли?
Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #525 -: Март 27, 2015, 11:29:23 am »
А защо ги пиете тези витамини?В смисъл,по препоръка от лекар,или?
Аз пия единствено фолиева киселина,бях спряла за известно време,но възобнових приема.Майка ми ме съветваше да пия някакви подобни,ама не смея така като че ли.



*
Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #526 -: Март 27, 2015, 11:38:17 am »
Неговите са по препоръка на андролог - това беше първата част от терапията му.
Моите по съвет на гинеколожката - да си помогна на тялото, въпреки че при мен няма отклонение в изследванията. Преди си пиех само фолиева к. и се чувствах добре.
Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #527 -: Март 27, 2015, 13:02:24 pm »
Неговите са по препоръка на андролог - това беше първата част от терапията му.
Моите по съвет на гинеколожката - да си помогна на тялото, въпреки че при мен няма отклонение в изследванията. Преди си пиех само фолиева к. и се чувствах добре.
Благодаря.
Гълтай ги,че наистина не са евтини,като ги свършиш пробвай нещо на билкова основа.Аз мисля да попия билките на Еньо Миланов за зачеване.Някой ми спомена за тях,или пък четах,не помня.И да не помогнат,няма да навредят.



*
Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #528 -: Март 27, 2015, 15:07:36 pm »
Неговите са по препоръка на андролог - това беше първата част от терапията му.
Моите по съвет на гинеколожката - да си помогна на тялото, въпреки че при мен няма отклонение в изследванията. Преди си пиех само фолиева к. и се чувствах добре.
Благодаря.
Гълтай ги,че наистина не са евтини,като ги свършиш пробвай нещо на билкова основа.Аз мисля да попия билките на Еньо Миланов за зачеване.Някой ми спомена за тях,или пък четах,не помня.И да не помогнат,няма да навредят.
Мили момичета, каквото и да пиете - дори билки, трябва да се внимава. Билките могат както да оправят хормони , така и да ги разбъркат. Първо е добре да си знаете нивата на хормоните, преди да пиете каквото и да било...според мен :) Когато имах хормонален дисбаланс - само за 2 месеца с билки регулирах хормоните, но предписани от доктор според нивата. Така че - бъдете внимателни :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #529 -: Март 27, 2015, 16:40:26 pm »
Съвсем си права,аз по принцип не смея да пия каквото и да било на своя глава.Ако реша да пия нещо,ще се консултирам със специалист преди това.От друга страна се надявам и вярвам,че скоро ще чуя благата вест и няма да ми се налага да пия нищо подбно.Пожелавам го и на вас с цялото си сърце!



Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #530 -: Март 27, 2015, 17:37:53 pm »
аз чакам с не търпение да видя дали този месец ще се  появят  :bfp: ,нооо стискам зъби и чакам  :) ;) :)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #531 -: Март 27, 2015, 18:01:09 pm »
аз чакам с не търпение да видя дали този месец ще се  появят  :bfp: ,нооо стискам зъби и чакам  :) ;) :)

Малко ти остава, много стиснати палци  :crossfingers: :crossfingers:


Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #532 -: Март 27, 2015, 18:04:34 pm »
аз чакам с не търпение да видя дали този месец ще се  появят  :bfp: ,нооо стискам зъби и чакам  :) ;) :)

Малко ти остава, много стиснати палци  :crossfingers: :crossfingers:
Благодаря ::)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #533 -: Март 28, 2015, 10:13:16 am »
Здравейте момичета,
Минавам само да почерпя, днес имам рожден ден  :wink:

П.С Така и не се научих за 4 години да слагам снимката да се вижда директно под поста :)

« Последна редакция: Март 28, 2015, 11:23:28 am от Krisi08 »


*
Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #534 -: Март 28, 2015, 10:42:50 am »
Криси, честит празник!  :D
Желая много здраве, радост и сбъдване на съкровените ти мечти!  :balk_12:  :balk_9:
Почерпката е страхотна :D


Веднага ти казвам за копирането на изображение  :): отиваш на картинката от нета, върху нея десен на мишката, маркираш с ляв  Copy Image Location, идваш тук в отворения прозорец за Публикуване на отговор, над усмихнатите емотикони има иконка Вмъкни изображение- клик върху нея с ляв на мишката, отпечaтва се  [img] [/img-] маркираш между двете [img], след това десен с мишката- Paste и готово  :)
Има единични случаи, в които всичко е направено, а не се копира. Тогава се връщаш на картинката в нета и първо кликваш върху нея, да се отвори до максималния си размер и тогава правиш всичко останало.
И накрая, след като в прозореца копираш картинката и напишеш текста, може първо да натиснеш Предварителен преглед, да видиш дали ще излезе изображението и дали всичко е подредено както искаш, и накрая - Публикувай  :)

« Последна редакция: Март 28, 2015, 10:46:31 am от marsi »

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #535 -: Март 28, 2015, 10:43:48 am »
Здравейте момичета,
Минавам само да почерпя, днес имам рожден ден  :wink:

П.С Така и не се научих за 4 години да слагам снимката да се вижда директно под поста :)
Честит Рожден Ден! Желая ти много здраве, любов и сбъдване на най-съкровените ти мечти! :balk_19: :balk_7:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #536 -: Март 28, 2015, 10:45:04 am »
Честит рожден ден, Криси!
/тортата е чудесна, чак ми се прияде/ :lol:
Пожелавам ти много здраве и късмет в сбъдването на мечтите!

Десинка, стиснати палци и от мен.

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #537 -: Март 28, 2015, 11:25:26 am »
marsi Благодаря ти за пожеланията :) Благодаря, че ме открехна най-накрая, веднага направих редакция  :bighug:

Теди kat_vm Благодаря момичета, да ви се връща :)


*
Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #538 -: Март 28, 2015, 11:28:11 am »
Криси, Честит Ден Рожден!
Бъди здрава и сияйна! Много любов и светлина да има в живота ти!
Хубав празник!
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #539 -: Март 28, 2015, 11:30:44 am »
Здравейте момичета,
Минавам само да почерпя, днес имам рожден ден  :wink:

П.С Така и не се научих за 4 години да слагам снимката да се вижда директно под поста :)

Честит рожден ден Мила Криси,желая ти всичко най най и скоро да гушнеш своя подарък.
 :bori_015:
Момичета ,вчера забелязах едно леко кафеникаво зацепване  8O а МЦ трябва да ми дойде чак на 05.04.
ову ми беше на 18-19 ,някъде четах ,че м/у 7-10ден е възможно при имплантиране..дали е така? :oops:

по принцип съм с дълъг цикък 35 дни