0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #980 -: Юни 06, 2015, 15:05:49 pm »
здравейте момичета искам да споделя моят проблем със вас и се надявам някой да ми даде някаква идея. живея в Англия и имам проблем с забременяването. миналата година ми правиха хистеросалпингография и резултата беше ок. и миналия месец правихме инвитро в деня в който ми казаха да направя теста за бременност го направих и показа двете чертички и звъннах в клиниката казах за теста и ми определиха час и дата за преглед след 3 седмици.но днес си направих допълнителен тест и ми показа че не съм бременна моля ви кажете ми какво става с мен.да изчакам ли до датата на прегледа или да звъня в клиниката .но цикъла ми го няма също гърдите са ми доста напрегнати.ако има някои като мен да сподели моля. успех на всички ...
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #981 -: Юни 06, 2015, 15:33:47 pm »
Защо не пуснеш кръвен тест? Той със сигурност ще разбере дали си или не си бременна.Колко дни ти закъснява, защото бременност може да бъде установена и с УЗ преглед при 10 дни закъснение? Понякога "пикливите" тестове не отчитат наличие на Б, дори такава да е настъпила. Това може да се дължи на изтекъл срок на годност или дефектен тест. Направи поне още два на различни марки. Но за мен най-добре пусни кръвен. Желая ти късмет и не бързай да се шашкаш.
« Последна редакция: Юни 06, 2015, 15:50:07 pm от Синеочка »


Всеки миг е още един шанс...
Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #982 -: Юни 06, 2015, 15:51:29 pm »
днес е 7ми ден закъснение на 2.06 си правих теста и показа + а днес ми показва отрицателен резултата.незнам какво да правя.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #983 -: Юни 06, 2015, 15:58:37 pm »
Селен, писах ти какво може да направиш. Един тест нищо не значи. Направи си най-малко още 2. Пусни кръвен. Ако има лаборатория, която работи събота и неделя- това е решението. Ако няма, правиш няколко поредни теста. След 7 дни би трябвало да покаже по всяко време. Не се шашкай! Пак ти казвам има няколко фактори, при които уринален тест може да  е "-". Бъди спокойна и вярвай!
« Последна редакция: Юни 06, 2015, 16:00:13 pm от Синеочка »


Всеки миг е още един шанс...
Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #984 -: Юни 06, 2015, 16:05:32 pm »
благодаря ти мила.ще ида сега да си взема тест и ще го направя. и ако ми покаже '–' това дали ще означава че не съм.и в понеделник ще ида да пусна кръвен за да съм по сигурна.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #985 -: Юни 06, 2015, 16:13:38 pm »
Хайде, тичай и не мисли лоши варианти. Вземи 2-3 различни марки. Утре сутрин пак един. И кръвен в понеделник. А ако ти покаже   :bfp: в понеделник може и един УЗ да идеш да направиш при обикновен АГ, ей така за да си сигурна и спокойна. Предполагам, че от клиниката те викат чак след 3 седмици, за да чуят и сърце.
« Последна редакция: Юни 06, 2015, 16:25:28 pm от Синеочка »


Всеки миг е още един шанс...
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #986 -: Юни 06, 2015, 17:26:36 pm »
Селен, аз на твое място бих се обадила и в клиниката.  yahoo_33 :) дано всичко да е наред.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #987 -: Юни 06, 2015, 22:40:45 pm »
Далинда, Криси, Павла, стиснати палци от мен! Чакам положителни тестове от вас съвсем скоро.

Селен, събери урината в чаша. Присипи малко във втора чаша и топни теста там, ако е -, в първата чаша с урината добави малко вода (чешмяна) и направи още един тест. Понякога концентрацията на хормони е прекалено голяма и като разредиш с вода, тестът отчита + (ако има бременност де). Забравих името на този феномен, но сега ще потърся в Гугъл и ще пусна линк.

Нали сте чували израза: моят отрицателен тест, ей го тича ИЗ къщи :)

Казва се ефектът на Хук, на английски е hook effect. Свлен, ако е още в началото на бременността, стискай поне 4 часа преди теста и без много течности.

В понеделник се обади в клиниката/ доктора, те ще ти кажат какво да правиш. Успех и добри новини чакаме и от теб!
« Последна редакция: Юни 06, 2015, 22:46:19 pm от makiyaki »
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #988 -: Юни 06, 2015, 23:18:33 pm »
Далинда, Криси, Павла, стиснати палци от мен! Чакам положителни тестове от вас съвсем скоро.

Селен, събери урината в чаша. Присипи малко във втора чаша и топни теста там, ако е -, в първата чаша с урината добави малко вода (чешмяна) и направи още един тест. Понякога концентрацията на хормони е прекалено голяма и като разредиш с вода, тестът отчита + (ако има бременност де). Забравих името на този феномен, но сега ще потърся в Гугъл и ще пусна линк.

Нали сте чували израза: моят отрицателен тест, ей го тича ИЗ къщи :)

Казва се ефектът на Хук, на английски е hook effect. Свлен, ако е още в началото на бременността, стискай поне 4 часа преди теста и без много течности.

В понеделник се обади в клиниката/ доктора, те ще ти кажат какво да правиш. Успех и добри новини чакаме и от теб!


Благодаря много за съвета малко се поуспокоих.това означава ли че ще е по добре сутрин да го направя? незнам какво ме подтикна на мисълта да си направя допълнителен тест но нали трябва да съм по сигурна и ето че така ми показа и днес цял ден ми е кошмарен. Успех желая на всички ви .... утре ще го направя със два различни марки тест.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #989 -: Юни 07, 2015, 00:22:13 am »
селен
Въпреки всичко направи си тест утре с първа урина и какъвто и да е резултата се свържи с клиниката където си правила инвитро! Ние не можем да ти помогнем, на този етап само можем да се надяваме че всичко е ОК и да стискаме палци!

makiyaki мерси много мила....от днес се чувствам толкова тежко и ужасно, гърдите ми са пред експлозия...идва ми на 1000%  :( просто знам че идва гадната лелка.....

Най-тъпо ми е че от 3 месеца за първи път имаме доказано спукан фоликул и мъжа ми ми вика днес в колата - да знаеш "ти си бременна с момче, знам го!!" а как да му кажа че ми идва всеки момент :( :( мълча и се надявам...

 
« Последна редакция: Юни 07, 2015, 00:34:03 am от Krisi08 »


Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #990 -: Юни 07, 2015, 07:04:59 am »
Крисче,незнам дали имам някакви симптоми,много не се вглеждам в себе си,просто си чакам,а и не ми остава време да мисля и да се вглеждам.Тази седмица ми беше малко натоварена.
Гърдите изобщо не ме болят и грам не са ми напрегнати.Единственото което забелязвам е,че ми е много сънливо,спи ми се доста,лягам си в 21 ч. то светло още навън,но го отдавам на времето тия дни и на умората.
А,и друго забелязах вчера,но незнам как да го тълкувам,имах съвсем леко някакво течение...
Теб преди цикъл така ли те болят гърдите,в смисъл сигурна ли си,че е ПМС?
Ще се държим в течение,има още няколко дни.

makiyaki и Синеочка,сърдечно ви благодаря,от вашите уста,в Божиите уши!
Минах и аз през прашеца...



*
Re: Правим опити за бебе - Тема 2
« Отговор #991 -: Юни 07, 2015, 09:02:12 am »
Заповядайте в новата тема! :)

http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=51132.new#new