0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Новият вид на сайта не ми харесва
« Отговор #60 -: Юни 30, 2006, 11:59:00 am »
Има. Преди беше така тук, в бг-мама го има и в http://www.svatba.noxart.com/ го има :D
Значи не си права!
1. Сайта който си дала бачка с "Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group" и
2. В БГ мамите си го има същото само сето заема 1/3 от първата лента - пуснали са си още 2 ленти и за да спестят място са разделили лентата на 3 части - най отгоре - едното е магазин, другото не видйах какво беше - най вероятно е новини.

Така че аз продължавам да държа на предното си мнение.

Поздрави
Re: Новият вид на сайта не ми харесва
« Отговор #61 -: Юни 30, 2006, 15:25:08 pm »
Бийст, нещо не можем да се разберем или поне аз теб не мога. Това, за което говоря е под и над форума, където /в бг-мамата конкретно/ има извести, анкета и нова тема. Признавам си без бой, че нищо не разбирам от правене на форуми, а само от четене. :D
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*
Re: Новият вид на сайта не ми харесва
« Отговор #62 -: Юни 30, 2006, 16:00:24 pm »
Бийст, нещо не можем да се разберем или поне аз теб не мога. Това, за което говоря е под и над форума, където /в бг-мамата конкретно/ има извести, анкета и нова тема. Признавам си без бой, че нищо не разбирам от правене на форуми, а само от четене. :D

Ааааа не знам - предавам се - ако предния път не съм те разбрал - сега пак нищо не разбрах :-(
Хайде някой от страни да обясни или един скриншот да направи за какво става дума.

Поздрави
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Новият вид на сайта не ми харесва
« Отговор #63 -: Юни 30, 2006, 16:15:13 pm »
ок, аз разбрах (май), но си мислех, че ще се разберете самички :lol:
тя има предвид следното:
в момента в зачатие най-отдолу под форумите има голям бутон - Маркирай всички съобщения като прочетени
http://www.zachatie.org/forum/index.php?action=markasread;sa=[b]all[/b]в бгмама има същия бутон, но и вътре във всеки подфорум като се влезе го има пак - вътрешния си важи само за подфорума и маркира като прочетени съобщенията САМО в съответния подфорум, а не изобщо всички
http://forum.bg-mamma.com/index.php?action=markasread;sa=[b]board[/b];


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*

    rally_g

  • ****
  • 959
  • Искам да бъда добра!
Re: Новият вид на сайта не ми харесва
« Отговор #64 -: Юни 30, 2006, 18:25:48 pm »
Бих искала да попитам дали може да се промени цвета и на "шапката" на сайта, защото съм избрала за осн.цвят розов,  а тази сутрин като влязох, видях, че вече е сложена шапката, а тя е в оранжево както и преди;има ли начин да оеднаквя цветовете или не?
Засега бутоните само за синия и оранжевия цвят са направени. Като направим останалите бутони автоматично ще стане розова шапката ти. Няма да има нужда нищо да пипаш.

Поздрави

Много ти благодаря:)
ЗА КООРДИНАТИТЕ НА ИЗПИТАНИ СПЕЦИАЛИСТИ ПО РЕПРОДУКЦИЯ ВИЖТЕ http://www.zachatie.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=6
Re: Новият вид на сайта не ми харесва
« Отговор #65 -: Юли 01, 2006, 20:05:12 pm »
Помощ, като си пипна нещо в профила и автоматично ми сменя картинката с друга - винаги с една и съща, но не моята. Бийсте, моля те, оправи го!

Ето тази ми слага:

*

    piera

  • ****
  • 896
  • Keen on boots
Re: Новият вид на сайта не ми харесва
« Отговор #66 -: Юли 02, 2006, 11:57:52 am »
Помощ, като си пипна нещо в профила и автоматично ми сменя картинката с друга - винаги с една и съща, но не моята. Бийсте, моля те, оправи го!

Ето тази ми слага:


Да,така е!Аз преди 2 вечери като бутнах профила,точно тази картинка ми сложи и след това около час и половина си търсих стария аватар.А като го намерих каква радост беше :?,чак си записах в коя галерия да го търся следващия път.Много е неприятно.
Re: Новият вид на сайта не ми харесва
« Отговор #67 -: Юли 02, 2006, 12:15:22 pm »
Надявам се, че Бийст ще оправи това скоро.

Пиера, за да се вижда лентичката ти в подписа, я сложи между двата тага
*
Re: Новият вид на сайта не ми харесва
« Отговор #68 -: Юли 02, 2006, 16:31:14 pm »
На по-старите мнения не им пише точното време на написване. Това ще се оправи ли или така ще останат с дата 30 юни?
И още нещо да попитам. Ако някоя тема не съм я прочела и не съм я маркирала като прочетена, после пак ми я дава като нова.  Абе с две думи ще има ли в подфорумите опция за маркиране на темите като прочетени?
« Последна редакция: Юли 02, 2006, 16:40:47 pm от Mary »
*
Re: Новият вид на сайта не ми харесва
« Отговор #69 -: Юли 02, 2006, 16:38:32 pm »
На по-старите мнения не им пише точното време на написване. Това ще се оправи ли или така ще останат с дата 30 юни?
Най вероятно така ще си останат. При прехвърлянето скрипта явно не прехвърля датите и са се загубили.
*
Re: Новият вид на сайта не ми харесва
« Отговор #70 -: Юли 02, 2006, 16:41:32 pm »
Малее колко си бърз.
*
Re: Новият вид на сайта не ми харесва
« Отговор #71 -: Юли 03, 2006, 21:10:00 pm »
Много ми харесва новият вид на форума, но ми се зарежда всичко адски бавно, а докато публикувам съобщение ме хващат лудите :(.
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Новият вид на сайта не ми харесва
« Отговор #72 -: Юли 03, 2006, 22:07:15 pm »
Много ми харесва новият вид на форума, но ми се зарежда всичко адски бавно, а докато публикувам съобщение ме хващат лудите :(.


Бори миличка направо ми четеш мислите!!!! :lol:
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: Новият вид на сайта не ми харесва
« Отговор #73 -: Юли 04, 2006, 04:39:52 am »
Искам да благодаря на Beast за отзивчивостта, за желанието всичко да е наред.
Да бъдем търпеливи, всичко ще се оправи.
Re: Новият вид на сайта не ми харесва
« Отговор #74 -: Юли 04, 2006, 17:13:50 pm »
Аз да си кажа направо му се възхищавам. За отзивчивостта и търпението, просто нямам думи, кога намират време, незнам. Като си направя сметка, че нямам време с дни да отворя форума и как едно коригиране на темите с лентичките ми отнема по половин ден, та и отгоре. Просто немога да разбера тоз човек спи ли, яде ли, а пък за други житейски удоволствия изобщо остава ли му време.
Ааа и на жена му да благодарим, че го търпи   :lol:

Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Новият вид на сайта не ми харесва
« Отговор #75 -: Юли 04, 2006, 19:18:06 pm »
И аз благодаря на Звяра. Вече свикнах със новия форум, пък и мисля, че той го понагласи и го направи супер.

10Х!
*
Re: Новият вид на сайта не ми харесва
« Отговор #76 -: Юли 04, 2006, 22:10:36 pm »
И аз свикнах с новия форум и вече ми харесва повече от предния. Благодарности на всички, които са се потрудили :D

*
Re: Новият вид на сайта не ми харесва
« Отговор #77 -: Юли 04, 2006, 22:28:36 pm »
Мерси, Добри ! Определено новия форум е по-добър!
 :wave:
*
Re: Новият вид на сайта не ми харесва
« Отговор #78 -: Юли 05, 2006, 10:35:01 am »
За мен е удоволствие :-)
Радвам се че ви харесва. :ywoohoo:
сега вече може да си отдъхна :balk_177:
Спокойно ще ви оставя за една седмица сами - ще попътувам малко :balk_179:

Поздрави
Re: Новият вид на сайта не ми харесва
« Отговор #79 -: Юли 05, 2006, 11:56:27 am »
Аааааааааааааааааа ми на кой ще ревем цяла седмица :lol: :lol: :lol: