0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Новият вид на сайта не ми харесва
« Отговор #20 -: Юни 28, 2006, 09:03:20 am »
и аз имам питанка
значи излиза ми, когато в някой форум има нови мнения, но когато вляза не ми свети темата, в която са тези мнения. Пише "днес", ами тези, които са от вчера??
*
Re: Новият вид на сайта не ми харесва
« Отговор #21 -: Юни 28, 2006, 09:17:29 am »
Новите теми имат картинка НОВА след темата. За съжаление понеже форума е нов сега всички теми са маркирани като нови. Просто са прочетени в стария форум. Всичко се оправя като се маркират отдолу темите като прочетени и се почне отначало. И аз се чудех какво става.
Re: Новият вид на сайта не ми харесва
« Отговор #22 -: Юни 28, 2006, 09:21:24 am »
На мен пък не ми харесва това, че не можеш от края на темата да се върнеш директно в под-форума, в който си ... отделно и графичната схема също не ми допада, но....
Можеш, Рали - погледни по-хубаво.

На мен, обаче, ми трябва от дадена тема от долу на нея да има линк към началото на форума  :(
Re: Новият вид на сайта не ми харесва
« Отговор #23 -: Юни 28, 2006, 09:28:58 am »
На мен, обаче, ми трябва от дадена тема от долу на нея да има линк към началото на форума  :(

Ако имаш предвид като преди да натиснеш горе на  "Начална страница"....както беше преди....и аз търсих но нещо не намерих сега как става.....може да съм за очила вече  :lol: и да се окаже че проблема със забременяването ми е щот' съм късогледа ;) Иначе относно маркирането на новите теми...освен че е с "НОВО" към всяка тема....и листчетата на подфорумите са оцветени в по-тъмен цвят и така пак разбирам, че там има нови писани неща.
Re: Новият вид на сайта не ми харесва
« Отговор #24 -: Юни 28, 2006, 09:36:13 am »
Няма, Розичке. Аз скролвам нагоре, там има. Ама при дълги теми е... мяу :(
*
Re: Новият вид на сайта не ми харесва
« Отговор #25 -: Юни 28, 2006, 10:01:47 am »
Да си кажа и аз мнението, доста се зачудих 8O  преди да разбера как действа новия сайт. Нещо не съм във възторг обаче, една от причините поради които не посещавам бг-мама толкова често ,като зачатието е именно трудната ориентировка.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*
Re: Новият вид на сайта не ми харесва
« Отговор #26 -: Юни 28, 2006, 11:04:58 am »
Моля,помогнете ми.Как да вляза в овулационния календар 8O
*
Re: Новият вид на сайта не ми харесва
« Отговор #27 -: Юни 28, 2006, 11:17:50 am »
*
Re: Новият вид на сайта не ми харесва
« Отговор #28 -: Юни 28, 2006, 11:27:31 am »
Мерси Стефи :lol:
*
Re: Новият вид на сайта не ми харесва
« Отговор #29 -: Юни 28, 2006, 12:06:10 pm »
Само да попитам дали сте забелязали най отдолу на всяка страница има един "Drop Down List" (поленце за избор на темата в която искаш да отидеш) пред него пише "Отиди на:". Та значи придвижването от един подфорум до друг с този списък е невероятно лесно - избирате подфорума и натискате бутона "Отиди".
Освен това най-отдолу (налко над този списък) има 2 линка: " « назад напред »" с тях пък става предвижването в текущия подфорум по темите.
Странирането го има и отгоре и отдолу.

Така че както повечето казват "трябва малко време да се свикне" - този форум е много по "usable" или лесен за ползване от предишния - просто със стария бяхте свикнали, ако имате желание ще свикнете и с този и със сигурност ще го харесате.

Поздрави
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Новият вид на сайта не ми харесва
« Отговор #30 -: Юни 28, 2006, 15:12:12 pm »
Само да попитам дали сте забелязали най отдолу на всяка страница има един "Drop Down List" (поленце за избор на темата в която искаш да отидеш) пред него пише "Отиди на:". Та значи придвижването от един подфорум до друг с този списък е невероятно лесно - избирате подфорума и натискате бутона "Отиди".
Освен това най-отдолу (налко над този списък) има 2 линка: " « назад напред »" с тях пък става предвижването в текущия подфорум по темите.
Странирането го има и отгоре и отдолу.

Така че както повечето казват "трябва малко време да се свикне" - този форум е много по "usable" или лесен за ползване от предишния - просто със стария бяхте свикнали, ако имате желание ще свикнете и с този и със сигурност ще го харесате.

Поздрави

Забелязахме и наистина е лесно така. :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Новият вид на сайта не ми харесва
« Отговор #31 -: Юни 28, 2006, 15:23:57 pm »
Zdraveite, i na teb Rally, ako si ochte tyk,
Az predpochitam tazi versia, no s edno izkliuchenie -ne namiram KREDORA, kyde e?
Blagodaria 
Re: Новият вид на сайта не ми харесва
« Отговор #32 -: Юни 28, 2006, 15:31:42 pm »
Намерих темата за КРЕДОРА по-долу, извиняваите
*

    Danidan

  • *****
  • 1209
  • творец- щурец с малко щурче
Re: Новият вид на сайта не ми харесва
« Отговор #33 -: Юни 28, 2006, 15:33:42 pm »
На мен новият ми харесва много!
Браво на всички, които се стараят и благодаря за труда!

 :flower: :flower: :flower: :thankyousign:
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Новият вид на сайта не ми харесва
« Отговор #34 -: Юни 28, 2006, 18:20:52 pm »
къде са опциите за настройки на изгледа за форума, че при мен е мазало...
Re: Новият вид на сайта не ми харесва
« Отговор #35 -: Юни 28, 2006, 18:23:14 pm »
къде са опциите за настройки на изгледа за форума, че при мен е мазало...

Ako питаш за цветовата гама-горе от цветните квадратчета се променят .... за кои други настройки става на въпрос?
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Новият вид на сайта не ми харесва
« Отговор #36 -: Юни 28, 2006, 18:45:47 pm »
Роузи, не е тва бе...
На мен ми дава всичко в егати едрия шрифт. Маркирани и немаркирани - не мога да разбера коя съм отваряла и коя не да я чета и все си ми дава - тва ново. Не се ориентирам ама изобще в новата обстановка.
Явно е въпрос на навик, но за сега не ми харесва... имам чувството че е копнат отнякъде тамлет /май така се казваха готовите типови страници/ за форум , създадени са му хиперлинковете ...и пишем в него.
Забележка - не мрънкам, ще свикна.
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Новият вид на сайта не ми харесва
« Отговор #37 -: Юни 28, 2006, 18:51:28 pm »
Отделно на това, сега Риба в чата ми сподели, че пише мнения, но неможе да ги изпраща.
Re: Новият вид на сайта не ми харесва
« Отговор #38 -: Юни 28, 2006, 20:16:18 pm »
На мен новият ми харесва много!
Браво на всички, които се стараят и благодаря за труда!

 :flower: :flower: :flower: :thankyousign:
Бийст най-много се старае. Браво на него!

« Последна редакция: Юни 29, 2006, 08:31:33 am от little_rabbit »
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Новият вид на сайта не ми харесва
« Отговор #39 -: Юни 28, 2006, 23:20:31 pm »
Е малко е объркващо ...но като цяло ми харесва!!!!Доста сте се  потрудили!Браво на вас!!!!! :lol: :lol: :lol: