0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Новият вид на сайта не ми харесва
« -: Юни 27, 2006, 11:27:56 am »
Искам да споделя впечатлението си от новия вид на сайта.
Доста по-объркано е всичко.
1. Много е дребен шрифтът и след 15 минути ме заболява главата.
2. Цветовете правят текста нечетлив.
Има ли начин някои от тези проблеми да се променят?
« Последна редакция: Юни 27, 2006, 11:47:27 am от white »


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Новият вид на сайта не ми харесва
« Отговор #1 -: Юни 27, 2006, 11:45:59 am »
Доста по-трудно е да се ориентираш в новия сайт :(


*
Re: Новият вид на сайта не ми харесва
« Отговор #2 -: Юни 27, 2006, 12:27:58 pm »
Здравейте,
форума още не е съвсем интегриран със останалата част от сайта, така че всички предложения за подобрения по цветовата тема или каквото там ви притеснява, както и участие в това начинание от ваша страна са добре дошли.

Поздрави
Re: Новият вид на сайта не ми харесва
« Отговор #3 -: Юни 27, 2006, 12:31:32 pm »
Цвета на сайта се променя от цветните правоъгълничета горе вдясно. Иначе верно е че в началото е малко стряскащо, но се свиква....след време :) ;) В началото ми беше странен и стария сайт, но като свикнах не ми правеше вече впечатление......предполагам така ще бъде и с новия вид сега. А и все още се настройват разни неща....което ще става и в процеса на работа с форума предполагам.
*

    rally_g

  • ****
  • 959
  • Искам да бъда добра!
Re: Новият вид на сайта не ми харесва
« Отговор #4 -: Юни 27, 2006, 13:08:50 pm »
Мислех си, че нещо не е наред, добре че Уайт писа за новия форум в Проблемно на бг-мама;). Предполагам, че ще свикна с новият сайт
ЗА КООРДИНАТИТЕ НА ИЗПИТАНИ СПЕЦИАЛИСТИ ПО РЕПРОДУКЦИЯ ВИЖТЕ http://www.zachatie.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=6
*
Re: Новият вид на сайта не ми харесва
« Отговор #5 -: Юни 27, 2006, 14:01:29 pm »
Розичке, мерси за разяснението. В синичко май пвече ми харесва :D


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
Re: Новият вид на сайта не ми харесва
« Отговор #6 -: Юни 27, 2006, 14:39:34 pm »
И аз на синичкото се хвърлих :lol:Сега ми изглежда по-добре.И на мен в първия момент не ми хареса новата подредба, но сега мисля, че бързо ще свикна.
А и още нещо- в подписа ми вместо цитата, който бях сложила , излизаше някаква маймуница.На първо време го изтрих, после ще се боря с него. :)
*
Re: Новият вид на сайта не ми харесва
« Отговор #7 -: Юни 27, 2006, 15:00:09 pm »
Още нещичко открих-онлайн потребителите не са подредени по азбучен ред и ми е трудничко при този дребен шрифт да установя, дали търсеният от мен човек е там.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
Re: Новият вид на сайта не ми харесва
« Отговор #8 -: Юни 27, 2006, 18:10:51 pm »
Харесва ми  :balk_602: .
Зарежда  се по-бързо.
Re: Новият вид на сайта не ми харесва
« Отговор #9 -: Юни 27, 2006, 18:27:54 pm »
И на мен ми харесва, просто трябва да свикна/аз не съм по промените/. Поздрави на всички, които са се потрудили здраво!
*

    minim

  • ***
  • 460
  • Сбъдната мечта !
Re: Новият вид на сайта не ми харесва
« Отговор #10 -: Юни 27, 2006, 18:29:39 pm »
и на мен не ми харесва...поне за сега
нещо съвсем ми е трудно да се ориентирам в обстановката...
като абориген се чувствам... :)
*
Re: Новият вид на сайта не ми харесва
« Отговор #11 -: Юни 27, 2006, 18:39:27 pm »
Ох,нещо не мога да се ориентирам в този вид. :(
Дано да свикна.
Re: Новият вид на сайта не ми харесва
« Отговор #12 -: Юни 27, 2006, 20:55:23 pm »
А и още нещо- в подписа ми вместо цитата, който бях сложила , излизаше някаква маймуница.На първо време го изтрих, после ще се боря с него. :)

По отношение на маймуницата в подписа ти...това е поради факта че е бил на кирилица....и сега е явно проблем с промяната на сайта да се запази кирилицата или нещо такова....предполагам след време може да се оправи и тази настройка, но в момента всичко което е било на кирилица в подписите не излиза :)

white  написа:
Цитат
Розичке, мерси за разяснението. В синичко май пвече ми харесва 

Поне това съм разбрала в момента на първо виждане :) Защото незнам при вас как беше, но при мен по подразбиране явно...като го отворих за първи път беше оранжево....и шока беше още по голям  :lol: не стига че нов формат ами и това яркото като ми блесна насреща  :lol: и сега съм с третия цвят (едно пребито синьо-зелено :)).
Re: Новият вид на сайта не ми харесва
« Отговор #13 -: Юни 27, 2006, 22:01:28 pm »
И на мен не ми харесва!!! :(
*
Re: Новият вид на сайта не ми харесва
« Отговор #14 -: Юни 27, 2006, 22:45:10 pm »
И на мен не ми харесва, но предполагам, че ще свикна. :o
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Новият вид на сайта не ми харесва
« Отговор #15 -: Юни 27, 2006, 23:23:01 pm »
Ще трябва да свикнем, няма начин.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Re: Новият вид на сайта не ми харесва
« Отговор #16 -: Юни 27, 2006, 23:46:12 pm »
Сутринта попаднах на онзи вариянт, в който не бяха интегрирани аватарите, много бях разочарована. Сега ми харесва!


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
Re: Новият вид на сайта не ми харесва
« Отговор #17 -: Юни 28, 2006, 01:40:43 am »
Първо се стресирах като видях цвета,после докато настроя и да свикна малко кошмарно ама взе да ми харесва.Има някой неща който са малко по различно,ако може да се промени шрифта на последния ник който е оставил мнение.Така май сме свикнали ,ама ако не може и така ще се оправим де.А иначе поздравления за всички,които са се потрудили за новия форум.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Новият вид на сайта не ми харесва
« Отговор #18 -: Юни 28, 2006, 07:58:06 am »
Много ми харесва.Поздравляния!   :balk_5:

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Новият вид на сайта не ми харесва
« Отговор #19 -: Юни 28, 2006, 08:03:51 am »
На мен пък не ми харесва това, че не можеш от края на темата да се върнеш директно в под-форума, в който си ... отделно и графичната схема също не ми допада, но....

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!