0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #800 -: Юли 16, 2014, 15:25:18 pm »
HrisAni, много съжалявам, миличка!  Както и други момичета тук,  аз също преживях такава загуба, след това правих допълнителни изследвания, лечение .....  Пожелавам ти да се възстановиш бързо и скоро да сбъднеш мечтата си!  :hug2:
 

beb4o_me4o, чудесни новини!  :D

Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #801 -: Юли 16, 2014, 21:30:18 pm »
здравейте момичета.нова съм и имам нужда от съвет.бебеправим от много скоро -2 месеца.цикълът ми е точен-28-29 дена.трябваше да ми дойде на 9-ти този месец.на 13-ти правих тест и беше отрицателен .имам ПМС от 2 седмици вече,а от два дни съм с телесна темп. 37.1,не съм започнала да меря базална още.след теста изключих вероятността за бременност,но лелката още я няма..мислите ли,че имам някакъв гинекологичен проблем,а аз така или иначе за петък имам час..но мира не ми дава  :( благодаря ви предварително
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #802 -: Юли 16, 2014, 23:14:21 pm »
здравейте момичета.нова съм и имам нужда от съвет.бебеправим от много скоро -2 месеца.цикълът ми е точен-28-29 дена.трябваше да ми дойде на 9-ти този месец.на 13-ти правих тест и беше отрицателен .имам ПМС от 2 седмици вече,а от два дни съм с телесна темп. 37.1,не съм започнала да меря базална още.след теста изключих вероятността за бременност,но лелката още я няма..мислите ли,че имам някакъв гинекологичен проблем,а аз така или иначе за петък имам час..но мира не ми дава  :( благодаря ви предварително
защо не си направиш още един тест?Така и така ще ходиш на преглед поне опитай.незнам дали имаш или нямаш проблем само специалист ще ти каже.Стискам палци всичко да е наред   :crossfingers: пиши какво ти казаха на прегледа

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #803 -: Юли 17, 2014, 16:28:39 pm »
Моята чертичка наистина се оказа въображаема, цикълът ми започна с пълна сила.
*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #804 -: Юли 18, 2014, 08:03:23 am »
the_savage много е гадно това с тия черти въображаеми :(.На мен ми остават 3-4 дни до цикъл, но направих тест тази сутрин и аз имам въображаема черта....сива като прозираща, със същата дебелина като другата, само дето не я виждам розова.Направих и друг тест , там ситуацията ..тънка , сива като драсната на лентичката.Изхвърлих ги, понеже ме заболяха очите да ги гледам  8O 8O 8O :).Нямам болки , нищо така, че ще си чакам лелята.Приятен ден момичета!
Alea Iacta Est!



Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #805 -: Юли 19, 2014, 12:57:00 pm »
Здравейте.От дълго време съм пасивна читателка,но реших днес да пиша. :)От около 8 месеца решихме с мъжа ми да имаме бебе.И двамата сме на 30 години,от 5 години женени.Та от около 2 месеца правя ОВУ тестове,и двата пъти положителни.Последна М 03.07.2014,цикъла ми е 26-28 дена.На 14.07 положителен ОВУ тест с две ярки черти,опити 3 дена преди и след датата.Ден след теста имах силни болки в яйчниците,които продължиха 2 дена.От около 1 ден имам болки пак ниско долу,безсъние,главоболие,гърдите ми са огромни,но не болят.Само сутрин имам апетит,не ми е лошо.Знам че е рано да тест,но силно се надявам да се е получило,че часовника ми тиктака... 8O 8O 8O.На всички Вас пожелавам в най-скоро време да се сдобиете с най-ценното!!!  :bori_005: :bori_007:
« Последна редакция: Юли 19, 2014, 14:09:52 pm от Dani_DE »
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #806 -: Юли 19, 2014, 13:10:07 pm »
здравейте момичета.нова съм и имам нужда от съвет.бебеправим от много скоро -2 месеца.цикълът ми е точен-28-29 дена.трябваше да ми дойде на 9-ти този месец.на 13-ти правих тест и беше отрицателен .имам ПМС от 2 седмици вече,а от два дни съм с телесна темп. 37.1,не съм започнала да меря базална още.след теста изключих вероятността за бременност,но лелката още я няма..мислите ли,че имам някакъв гинекологичен проблем,а аз така или иначе за петък имам час..но мира не ми дава  :( благодаря ви предварително
защо не си направиш още един тест?Така и така ще ходиш на преглед поне опитай.незнам дали имаш или нямаш проблем само специалист ще ти каже.Стискам палци всичко да е наред   :crossfingers: пиши какво ти казаха на прегледа

Оказа се,че закъснението е заради стрес,а аз доста го изживях покрай наводнението ,иначе всичко е наред.Каза ми след 7 дни ако не ми е дошло да направя пак тест и ако е - ,ми изписа Dufoston ,за да ми дойде,а после ме праща на изследване за хормони  :x
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #807 -: Юли 19, 2014, 15:54:54 pm »
здравейте момичета.нова съм и имам нужда от съвет.бебеправим от много скоро -2 месеца.цикълът ми е точен-28-29 дена.трябваше да ми дойде на 9-ти този месец.на 13-ти правих тест и беше отрицателен .имам ПМС от 2 седмици вече,а от два дни съм с телесна темп. 37.1,не съм започнала да меря базална още.след теста изключих вероятността за бременност,но лелката още я няма..мислите ли,че имам някакъв гинекологичен проблем,а аз така или иначе за петък имам час..но мира не ми дава  :( благодаря ви предварително
защо не си направиш още един тест?Така и така ще ходиш на преглед поне опитай.незнам дали имаш или нямаш проблем само специалист ще ти каже.Стискам палци всичко да е наред   :crossfingers: пиши какво ти казаха на прегледа

Оказа се,че закъснението е заради стрес,а аз доста го изживях покрай наводнението ,иначе всичко е наред.Каза ми след 7 дни ако не ми е дошло да направя пак тест и ако е - ,ми изписа Dufoston ,за да ми дойде,а после ме праща на изследване за хормони  :x
и на мен ми се е случвало от стрес да ми закъснее цяла седмица. дано се оправиш скоро и да не ти се налага да пиеш хапчета :)

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #808 -: Юли 22, 2014, 21:46:33 pm »
Здравейте, моля ви за съвет и мнение, тъй като това ми се случва за първи път. Цикъла ми е редовен като часовник. На 20.07 трябваше да ми дойде, но не ми дойде. От 2 седмици ще ми се праснат гърдите, на 21 се появи бледо розово зацапване, но нямаше и да го видя ако не "ровя" докато взимам душ, така напипах и матката, че е с много различна форма, а и много тварда   Чела съм че когато има бременност става мека....днес отново няма обилен цикъл, а само розово като течение и на моменти в него има кървави нишки. Сега като взех душ отново няма нищо. Обикновено имам много обилен и със съсиреци цикъл и това е много необичайно за мен. На 20.07 един ден преди М си направих тест, но ми показа отрицателен резултат. Не знам какво да мисля, гърдите ми са болезнени, кръста ме боли все едно ще ми дойде всеки момент, ама....няма обилен цикъл.
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #809 -: Юли 23, 2014, 14:36:32 pm »
Здравейте, моля ви за съвет и мнение, тъй като това ми се случва за първи път. Цикъла ми е редовен като часовник. На 20.07 трябваше да ми дойде, но не ми дойде. От 2 седмици ще ми се праснат гърдите, на 21 се появи бледо розово зацапване, но нямаше и да го видя ако не "ровя" докато взимам душ, така напипах и матката, че е с много различна форма, а и много тварда   Чела съм че когато има бременност става мека....днес отново няма обилен цикъл, а само розово като течение и на моменти в него има кървави нишки. Сега като взех душ отново няма нищо. Обикновено имам много обилен и със съсиреци цикъл и това е много необичайно за мен. На 20.07 един ден преди М си направих тест, но ми показа отрицателен резултат. Не знам какво да мисля, гърдите ми са болезнени, кръста ме боли все едно ще ми дойде всеки момент, ама....няма обилен цикъл.



В повечето случаи теста показва правилно. Лично на мен ми е отчитал дори преди очакваната дата за цикъл, но все пак съм чела за случаи когато първо е показал отрицателен и след една седмица положителен, зависи колко е редовен цикълът и кога е овулацията.
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #810 -: Юли 23, 2014, 14:41:52 pm »
Здравейте.От дълго време съм пасивна читателка,но реших днес да пиша. :)От около 8 месеца решихме с мъжа ми да имаме бебе.И двамата сме на 30 години,от 5 години женени.Та от около 2 месеца правя ОВУ тестове,и двата пъти положителни.Последна М 03.07.2014,цикъла ми е 26-28 дена.На 14.07 положителен ОВУ тест с две ярки черти,опити 3 дена преди и след датата.Ден след теста имах силни болки в яйчниците,които продължиха 2 дена.От около 1 ден имам болки пак ниско долу,безсъние,главоболие,гърдите ми са огромни,но не болят.Само сутрин имам апетит,не ми е лошо.Знам че е рано да тест,но силно се надявам да се е получило,че часовника ми тиктака... 8O 8O 8O.На всички Вас пожелавам в най-скоро време да се сдобиете с най-ценното!!!  :bori_005: :bori_007:

Здравей Дани, аз ще навърша зо години след два месеца и също съм със цикъл 28-29 дена, редовен, и аз имам същото съмнение дали е възможно да се е сбъднала най-голямата ми мечта. На 21,07 би трябвало да е била овулацията, като на 20,07 направихме опит, дано да се е случило чудото и на двете ни. Днес имах болки ниско долу в корема. Пиши какъв е резултатът при теб.  :D :D :D :D :D :D :D :D
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #811 -: Юли 23, 2014, 16:15:02 pm »
Стискам палци да се покажат  :bfp: вече,desi_do4eva,че това чакане ме умори  :x  :x  :x .Мен ме гони едно голямо безсъние,подуване на корема и главоболие.Имам точно седмица преди М.Изкушавам се да направя тест,но ще изчакам още малко. Успех на всички  :balk_602: :balk_602: :balk_602:
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #812 -: Юли 24, 2014, 22:33:01 pm »
Здравейте. Следя постовете ви от скоро. Имам нужда от съвет. Последната ми менструация беше на
17.06. И ми закъснява до този момент. Правих си 3 теста , и трите с 2 черти,но по-бледи вторите. Пуснах си бета чхг - първият път в цибалаб -даде 73.140 като резултат.Ходих на доктор във Вита  в София,каза ми че всичко е нормално и че има бременност,но е рано да се каже и засега вижда жълто тяло.пуснахме още едно бета чхг в тази болница и резултата ме озадачи..-50.7. Питах докторката-каза че било ок,защото са различни лаборатории. За по-сигурно направих консултация и с още 2 лекаря- едната каза че е изключена бременност, а другата че съм била бременна ама не съм задържала и че нямало значение това че били в различни болници. Имам си същите симптоми -гади ми се при конкретни миризми,гърдите ми са наедряли и ме наболяват и не съм прокървяла.Моля ви за съвет тъй като сте с повече опит и наблюдения в тази област, а на мен всичко ми се случва за първи път и наистина ме уплашиха след допълнителните консултации вчера:(
*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #813 -: Юли 24, 2014, 22:44:28 pm »
Lora22, ако имаш възможност утре направи отново кръвен тест в Цибалаб и дано ЧХГ да се е увеличило, а с този калкулатор ще изчислиш дали стойността нараства правилно  http://zachatie.org/index.php?option=com_content&view=article&id=542:----hcg&catid=173
 :crossfingers:

Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #814 -: Юли 25, 2014, 10:45:27 am »
Lora22 изчакай, щом нямаш прокървяване няма какво да се прави друго успокой се и изчакай!!!!
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #815 -: Юли 25, 2014, 14:22:21 pm »
Е момичета,аз също се връщам при вас.
Тъкмо ме изписаха,след операция при доказана извънматочна бременност  :(
Както и да е,аз съм добре и макар с една извадена тръба,смятаме до година пак да подновим опитите,та дори и инвитро ако се налага  :)
*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #816 -: Юли 25, 2014, 15:48:53 pm »
Ехх, Дани, все се надявах да е станала някаква грешка и отново да пишеш в бременната тема.
Бързо възстановяване ти желая и наистина скоро отново да пишеш в другата тема.
Много кураж и късмет!


Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #817 -: Юли 25, 2014, 17:52:19 pm »
mgstra благодаря за пожеланията  :)
За протокола,няма да се откажа,но няма и да падна духом.Все пак имам чудесен петгодишен син,за когото да се грижа и съпруг,когото обожавам.А и най-важното е,че аз съм добре и за сега няма никаква пречка да забременея отново.Макар и на малко по-късен етап  :lol:
*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #818 -: Юли 25, 2014, 18:53:01 pm »
Дани86, съжалявам за случилото се!   :hug2:
Пожелавам ти бързо възстановяване и сбъдване на желанието ти за второ детенце!

Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #819 -: Юли 29, 2014, 09:57:23 am »
Дани, съжалявам за случелото се. Не бях влизала от доста време тук и като прочетох поста ти ми стана много мъчно. Усещам много позитивизъм от думите ти, което е много хубаво. Аз все още не мога да се примеря, че не можах да го задържа.
Успех на останалите момичета. Този месец ние с М стартираме отново.