0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #320 -: Април 14, 2014, 09:49:28 am »
Момичета какъв ли е шанса да съм хванала  :lol: на календарчето ми показва че съм в период на фертилност какъв ли е шанса според вас и кога най-рано мога да разбера
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #321 -: Април 14, 2014, 22:14:58 pm »
Можеш да разбереш дали си бременна на 100% поне 3 дни след закъснение, най- добре с кръвен тест :) Успех
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #322 -: Април 14, 2014, 23:48:44 pm »
здравейте пак от мен искам само да кажа ,че самовнушението е голяма работа.имах и още имам болки в гърдите които никога не ме болят при цикъл и много се съмнявах,че сега вече е станало но не.апетита всичко е като ПМС  и голямата доза внушение понякога ни играят лоша шега.незнам как ще се опитам от тук нататък да не търся под вола теле както се казва и дано скоро всичко се нареди.пожелавам успех на всички и дано скоро да се похвалим с положителен тест.
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #323 -: Април 15, 2014, 08:14:42 am »
Здравейте! Миналия месец ми дойде на 16.03, а сега от 4-5 дни все едно ще ми дойде, но не ми идва и след известно време болката отшумява сама. Гърдите са ми потдути и болезнени, а ниско корема го усещам като напрежение и болка ту от ляво ту от дясно. Винаги ми подранява цикъла, но тази сутрин реших да си направя един тест, който ми беше останал от овулационните тестове. Изчаках 30 секунди и извадих лентичката и сигурно за около 10 секунди отчете втората черта, която ставаше по-ярка. Не знам какво да си мисля. Днес на обяд ще направя друг тест и дано пак да са две черти. Прикачила съм снимка на теста и искам да ви попитам има ли някаква вероятност и да не съм бременна и каква е причината, ако няма бременност да отчете две черти(кисти и други такива). Възможно ли в? Ще очквам да видя отговори и благодаря предварително. Много съм объркана.
*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #324 -: Април 15, 2014, 08:19:25 am »
Anito_, прекрасни чертички! :D Честито!
Не си мисли лоши неща, според мен си бременна.

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #325 -: Април 15, 2014, 13:50:37 pm »
Anito_, честито, чудесен подарък за Великден  :D! Желая ти лека и спокойна бременност!  yahoo_17

Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #326 -: Април 15, 2014, 16:43:28 pm »
Благодаря ви момичета!
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #327 -: Април 15, 2014, 22:25:33 pm »
честито anito_  успешна и лека бременност  :D

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #328 -: Април 15, 2014, 22:34:53 pm »
Честито и от мен
Чертичките са много хубави и няма друга причина да са две, освен бременност :)
П.с Доста са наситени. Знаеш ли на кой ден ти е била О? Т.е колко време след О си направила теста?
« Последна редакция: Април 15, 2014, 22:38:00 pm от irenaa33 »
<br />
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #329 -: Април 16, 2014, 12:11:54 pm »
Здравейте и благодаря! Днес бях на гинеколог и той каза, че е още рано, но вижда нещо. Каза ми да ида след 10 дни и да ме погледне, тъй като още няма и закъснение. Попита ме дали е желана бременността и аз естествено "ДА". А вчера си направих на обяд и Sure Chek, и след 2 мин. се показа по-бледа черта от контролната, но ясно виждаща се. Днес след прегледа мъжа ми вика вземи си още един тест и но шпа ми каза доктора да пия, когато усетя да ме боли корема, защото вече 2-ра вечер се будя от болка в корема. Е прибрахме се и след около минута отчете пак втора черта и даже милото отвори теста. След около 5 мин. втората черта стана ясна като контролната. Много съм щастлива и си пожелавам всичко да е наред и лека и безпроблемна бременност. Пожелавам и на всички вас скоро да видите тези така желани две чертички.
Ами само да ви кажа, че ние с мъжа ми пробваме от около 4-5 месеца. Два месеца си купувах тестове за овулация и  нищо не ставаше. И си казах повече няма да си купувам тестове и да си давам парите на вятъра. Каквото е казал Господ това ще е. И така даже въобще не подозирах,че може да съм бременна даже като ме болеше силно корема все си виках днеска ще ми дойде и не идва. А иначе си мисля, че съм била в овулация към 29-30 март, защото имах цервикална слуз. Господ да даде на всеки да изпита това вълнение! Амин!
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #330 -: Април 16, 2014, 20:35:11 pm »
момичета здравейте пак! Може ли някой да ми каже на кръвен тест резултатът нали трябва да е в цифри. Днес си правих и в 18:00 трябваше да имам резултати. На полето резултат празно на единици пише U/L а рефер. стойност 0-1. Това с единиците ли е резултатът?
*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #331 -: Април 16, 2014, 23:42:14 pm »
poliii, в поле Резултат трябва да има цифрова стойност, която явно още не е нанесена. На Единици са отбелязани мерните единици, а самата стойност все още липсва. Провери утре пак, желая ти положителен резултат  :)!

Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #332 -: Април 17, 2014, 05:42:29 am »
Здравейте! Отдавна ви чета, но пиша за първи път. Благодарение на вас научих много полезна информация - безценни сте. Пожелавам на всяка от вас да изживее щастието да има детенце. Причината да пиша е, защото съм 99% сигурна, че съм бременна. Последният ми цикъл беше на 25.03, със средна продължителност около 25-26 дни. Преди около седмица започнах да се чувствам странно - корема ми се поду значително (което е нетипично за мен, понеже съм слаба), започна да ми къркори и ми се появиха газове :( Също започна много да ме боли кръста, гърба, на моменти ми се гади, но слабо;  изморявам се бързо ...  започна да ме боли ниско долу - една такава срязваща болка, все едно имам тръни в мен; гърдите ми се подуха и станаха болезнени - пробождаща болка... А и не на последно място получих и кафеникаво зацапване, което трая около ден и половина, но не беше MЦ, защото я очаквах по-късно. Същата вечер вдигнах и температура -  3 вечери подред около 37.2 C. Направих си 3 теста през няколко дни, но и трите бяха отрицателни. Може би с моето нетърпение да разбера какво става, съм ги направила  прекалено рано. А  усещам, че нещо се случва с мен, защото познавам тялото си добре.  Около 19-20-ти би трябвало да ми дойде (което знам, че няма да се случи) и мисля тогава пак да си направя тест. Как мислите, нормално ли е толкова рано да почувствам симптомите? Доколкото знам, тези неща се усещат на по-късен етап. И нормално ли е болките да са толкова силни и пробождащи? Хваща ме страх заради това, силно се надявам всичко да е ок.
« Последна редакция: Април 17, 2014, 05:53:41 am от kaliiii »
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #333 -: Април 17, 2014, 08:44:12 am »
Здравей, за уринен тест е рано.
Най-добре направи кръвен тест /най-рано 10 дни след предполагаемата овулация/- ще покаже със сигурност дали има бременност. Стискам палци да е така  :D Ако БТ продължи да е висока, също има голям шанс да ти се е случило най-прекрасното  :D  Успех!
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #334 -: Април 17, 2014, 09:34:19 am »
Благодаря ти Марси! Дано и аз днес се зарадвам на хубав и положителен резултат в навечерито на тези празнаци. Но да си призная загубих надежда. Закъснява ми с 10 дни, 4 отрицателни уринни теста. Освен болки в корема и кръста, друго няма. Дано все пак да имам положителен резултат. Успех на всички!
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #335 -: Април 17, 2014, 18:06:21 pm »
Здравей те и от мен отново... днес си правех тест и ми излезе отрицателен , но след известно време отново погледнах теста и имаше съвсем бледа втора черта, моля ви дай те си и вашето мнение възможно ли е да сам бременна ..
*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #336 -: Април 17, 2014, 18:08:34 pm »
На всички тестове пише след коя минута се считат за невалидни.Ако се съмняваш си направи кръвен тест, той показва най-точно.

Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #337 -: Април 17, 2014, 19:04:06 pm »
Благодаря много за мнението !
*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #338 -: Април 18, 2014, 16:21:22 pm »
Здравейте мили момичета !Аз съм нова тук ,но ви чета от доста време.Бих искала да ви помоля за съвет и опит ! Та моята история е следната :Правим опити за бебе от близо 4 години преди 1 година забременях ,но за нещастие загубихме бебчето.Тогава бях в 13 та  седмица Беше много голям удар за нас и до ден - днешен.,аз немога да го забравя. Измина една година от спонтанния аборт и този миналия месец март на 14.03 .14 ми беше 1 ят ден от последната м.Запо4нахме  опити за бебе от 19.03,21.03,23.03,25.03,26.03-на този ден овулационен тест с 2 4ерти едната обаче по bleda от другата ,след това пак секс  на 28.03,29.03- теста за овулация бе положителен,пак секс на 30.03,1.04,2.04,3.04,5.04 и след това спряхме защото ми стана лошо ,подуване на стомах и леки болки ,подути гърди ,тежест и при всяко движение болки в ниско долу .Болки  в кръста ,горещина на тялото и а (базалната ) си е мерих всеки ден до днес 37.0,37.01.37,2.Направих си тест една седмица преди м. ( 4юствителен ) и на него имаше много бледа като отпе4атак 2 линия но се забелязваше с просто око.4 дни след датата на цикала ми ,които ми е нередовен по принцип (30,32,35,40ден).полу4с много леко кафиеникаво  зацапване като се изтрия и то беше на 17.04.14 и след 5 мин спря ,обаче ве4ерта пак се появи но пак  като се изтрия и запо4наха по силни болки но търпими и днес на 18.04.пак имаше зацапване мое би малко. повече но пак си е малко само дето има и малко розаво и аз си помислих 4е ще ми дойде ,но това засега не е м.направих си още 1 тест за след закъснение и беше отрицателен .незнам .каквo да мисля ,много ще ви бъда благодарна ако някой от вас ми се слу4вало да ми отговори .Благодаря ви предварително и jeлая на вси4ки много късмет и хубави беб4ета.!!!!!!
« Последна редакция: Април 18, 2014, 16:50:05 pm от marina83 »
*
Re: Дали съм бременна? - 7 част
« Отговор #339 -: Април 18, 2014, 22:17:58 pm »
marina83, за да имаш яснота какво се случва в момента, пусни кръвен тест след празниците, ако дотогава все още няма цикъл. И дано резултатът да е положителен  :)!
БТ в Лутеалната фаза трябва да е висока и е добре, че е така. За зацапването и болките причините може да са различни.
Четири години опити е доста време, консултирала ли си се с лекар за това време, правени ли са някакви изследвания, хормони? Пишеш, че цикълът е нередовен, трябва да се потърси причината за това, най-добре консултация с репродуктивен специалист.

Дано това да е твоят успешен цикъл, от сърце ти го желая, знам каква мъка е всеки месец да си  в очакване! В противен случай, напиши повече за себе си, така ще могат повече момичета да се включат с препоръки.   
Успех  :)!
« Последна редакция: Април 18, 2014, 22:28:26 pm от marsi »