0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Тема на бременните N88
« Отговор #840 -: Ноември 19, 2013, 08:04:10 am »
 Момичета,много ви благодаря за подкрепата-щастлива съм,че ви има!!! :bighug: Ще гледам да не се ядосвам повече,ама нали съм си паника-понякога е по-силно от мен...Притесних се,че месец преди Коледа оставаме без доходи!  :?
« Последна редакция: Ноември 19, 2013, 08:07:13 am от *Sunny*Angel* »
*
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #841 -: Ноември 19, 2013, 08:20:32 am »
Момичета здравейте, имам едно много голямо притеснение  :(. От снощи корема ми през половин час се втвърдява, направо става на камък а  нямам болки,  доколкото знам това би следвало да са контракции, но аз съм в 5 ти месец. Пия магнерод но явно не помага.  Незнам дали да се обаждам на докито, като в четвъртък съм на фетална. Вие какво ще кажете?
Таня Филипова
*
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #842 -: Ноември 19, 2013, 09:04:22 am »
Обади се задължително!

*

    cerise

  • **
  • 76
  • The present has no ribbon.
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #843 -: Ноември 19, 2013, 09:36:21 am »
Момичета здравейте, имам едно много голямо притеснение  :(. От снощи корема ми през половин час се втвърдява, направо става на камък а  нямам болки,  доколкото знам това би следвало да са контракции, но аз съм в 5 ти месец. Пия магнерод но явно не помага.  Незнам дали да се обаждам на докито, като в четвъртък съм на фетална. Вие какво ще кажете?
Свържи се с лекар, по възможност е добре да отидеш и на преглед, за да се види състоянието на шийката. Ако тя е със запазена дължина, няма защо да се притесняваш. Аз също пиех магнерич, получих контракции, и ми го смениха с нутри-маг, от който съм много доволна.
*
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #844 -: Ноември 19, 2013, 10:13:21 am »
Добро утро!  :balk_64:

micita подкрепям момичетата,дано да мине .


*
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #845 -: Ноември 19, 2013, 12:23:31 pm »
amanda
cerise
 :bighug: Благодаря за подкрепата, направих си консултация с докторката  ми, увеличи ми магнезия и прибави и нош па, посъветва ме също, ако пак се появат такива симптоми да отида незабавно на преглед. Хубав и спокоен ден ви желая.
Таня Филипова
*
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #846 -: Ноември 19, 2013, 14:57:14 pm »
Радвам се, почивай си повече сега и бъди спокойна  :wink:

Re: Тема на бременните N88
« Отговор #847 -: Ноември 19, 2013, 15:46:44 pm »
Ехо,здравейте и от мен!Аз отдвна не съм ви чела,но сега имам повече време и ще съм на линия!!!Ние с бебока сме добре!!!Връщам се да ви чета,че доста съм изпуснала!!! :bighug: :bighug: :bighug:
*

    VeryMe

  • ***
  • 198
  • Любовта можеш да задържиш в длани, а не в юмруци
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #848 -: Ноември 20, 2013, 14:05:18 pm »
Момичета, искам тихичко да се похваля. Днес ми беше първия ултразвук и се видяха две прекрасни плодни сакчета  :bori_002: :bori_015:


Re: Тема на бременните N88
« Отговор #849 -: Ноември 20, 2013, 14:10:56 pm »
Very,честито!!!  :grouphug: Коя седмица си?
*
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #850 -: Ноември 20, 2013, 14:20:13 pm »
VeryMe радвам се , честито  :bighug:.Следващият път да чуете най-прекрсните звуци 2 туптящи сърчица  :heartbeat: :heartbeat:

*

    Asenceto

  • ***
  • 207
  • Ще успеем :))) всичко е въпрос на време ;)
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #851 -: Ноември 20, 2013, 14:32:52 pm »
VeryМе добре дошла при нас  :D Честити ти плодни сакчета.Нека около термин държиш две прекрасни бебоци в ръцете ;)
Момичета искам да ви питам дали някоя от вас е купувала нагревател за шишета и дали изобщо има смисъл от това???
Като гледам на мене няма кой да ми помага и искам  да си улесня отглеждането на бебетата до най малка подробност :)
Ако някоя мама се сети дори и за друга глезотиика нека сподели ;)
*

    Crystal

Re: Тема на бременните N88
« Отговор #852 -: Ноември 20, 2013, 14:41:21 pm »
Асенце, моят стерилизатор има и приставка за нагряване на шишета, която става за затопляне и на бурканчета. Ползвам я за да затоплям супа за бебето, за бурканчета също,изобщо за всякаква храна. За шишета също става-дори ако кърмиш може да затопляш изцедена кърма.
« Последна редакция: Ноември 20, 2013, 14:43:20 pm от Crystal »
*

    Asenceto

  • ***
  • 207
  • Ще успеем :))) всичко е въпрос на време ;)
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #853 -: Ноември 20, 2013, 14:49:07 pm »
Мерси много Кристалче :) Не съм се сетила да погледна дали има такава опция на моя стерилизатор.
*

    VeryMe

  • ***
  • 198
  • Любовта можеш да задържиш в длани, а не в юмруци
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #854 -: Ноември 20, 2013, 14:51:43 pm »
Very,честито!!!  :grouphug: Коя седмица си?
Сега съм във пета г.с. След две седмици ще можем да видим сърчица  :heartbeat: :heartbeat:


*
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #855 -: Ноември 20, 2013, 14:56:13 pm »
Момичета искам да ви питам дали някоя от вас е купувала нагревател за шишета и дали изобщо има смисъл от това???
Като гледам на мене няма кой да ми помага и искам  да си улесня отглеждането на бебетата до най малка подробност :)
Ако някоя мама се сети дори и за друга глезотиика нека сподели ;)

И аз съм доволна от нагревателя за шишета. При мен е отделен уред. Важно ми се струва, че няма как да го забравиш включен и да стане беля. Толкова съм разсеяна покрай постоянното бързане с малкия, с котлона изгорих супа за нас, с микровълновата кипнах едно мляко за кафе, само с нагревателя грижи нямам.



   La vita è bella
*
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #856 -: Ноември 20, 2013, 14:58:16 pm »
Здравейте, момичета!

Добре дошли на новопристигналите бременни! Дай Боже всичко при тях да върви добре и леко чак до щастливия край :).

Asenceto, аз тепърва ще пазарувам по списъка, който си направих, така че точно за тази джвъчка нямам мнение :). Но използвам повода да се похваля, че "открих" покупките с едни сладки миниатюрни бодита :).

Днес ходих на изследване, свързано с тромбофилията, и продължавам със същата доза фраксипарин до и малко след раждането. Явно така ще я карам :).Разпитах и за обременяването с глюкоза, което ми препоръча ендокринолога. Вече двама други лекари ми препоръчаха да не го правя. Стойността на глюкозата ми е в норма, макар че според ендокринолога била висока за бременни. Имам още време да помисля дали да правя това обременяване.
Успях да се намърдам и на една лекция за бъдещи майки, случайно. Научих полезни неща.
*

    Asenceto

  • ***
  • 207
  • Ще успеем :))) всичко е въпрос на време ;)
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #857 -: Ноември 20, 2013, 15:12:04 pm »
На мен вече ми е толкова голям корема,че всеки се плаши като ме види.Вчера бях на преглед и като видя някоя мама в моята седмица.....то корема й е наполовината по малък  8O Ходенето започва да ме затруднява и се радвам,че напазарувах почти всичко в ранен период ;) Ама то като гледам.....време не остана.....Казаха ми,че януари ме приемат в болница за наблюдение и разбира се раждане  :D
Мъжкарчетата ми вървят в 28-29г.с. Като ме човъркат в корема,мога да различа крачета и главички  :wink: Чувството е уникално.Не съм вярвала,че съществува такава любов!

beata за дрешките.....ох лелеле побърквам се от радост като ги гледам :) Аз лично съм си набелязала някой неща от H&M.
*
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #858 -: Ноември 20, 2013, 16:07:00 pm »
Аз все още съм доста подвижна. Дори една приятелка се учуди къде съм побрала тия две бебета :). Но има време ;).

По отношение на дрешките все още не съм се отприщила, има такива красоти... Сега по-скоро пресмятам какви размери и по колко да взема, че хем са много мънички в началото, хем растат като гъби :).

Asenceto, така както вървят твоите момчета, може да те изненадат скоро след Нова година :). Аз твърдо съм заложила на края на февруари.
*
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #859 -: Ноември 20, 2013, 16:27:09 pm »
Аз също не съм се сетила за нагревател,но дали ще ми е от полза може би ще преценя след като се приберем в къщи и видим кое на къде е и какво липсва,все си мисля,че нещо ще сме забравили нещо  :),но пък ето rumyanau споделя,че и бил много полезен :wink:.

beata честито първи покупки  :wink: