0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #540 -: Октомври 28, 2013, 15:41:08 pm »
Ето ме и мен след ФМ- :bori_007: отговаря на 21г.с.405 гр.ЗА сега всичко е наред .
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #541 -: Октомври 28, 2013, 15:53:23 pm »
Ето ме и мен след ФМ- :bori_007: отговаря на 21г.с.405 гр.ЗА сега всичко е наред .

Браво! :bighug: Много хубави новини!!!

За зърната, мен не са ме сърбяли сякаш или ... не помня  :P

Боболетка,честито!

морско момиче, дано  не се повтарят тези ранни контракции ...  :bighug:

cerise най-вероятно, на мен след такова оплакване ми изписаха магнезий :lol:


Re: Тема на бременните N88
« Отговор #542 -: Октомври 28, 2013, 16:15:44 pm »
foveri,moniks-браво за хубавите новини!  :D
*

    Starshine

  • ***
  • 494
  • "When nothing is sure, everything is possible."
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #543 -: Октомври 28, 2013, 16:42:09 pm »
foveri, Моник - много се радвам, че всичко при вас е добре! :bighug:




Quiet people have the loudest minds.
*
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #544 -: Октомври 28, 2013, 16:49:59 pm »
Охо още една мадама в отбора :) честито foveri.

Морско момиче, лежи и се пази, толкова сме ги чакали малко лежане няма да ни спре.

Боболетка,  честит малък мъж, да е много здрав.

Моникс, викаш всичко е на лице :)

На всички пожелавам хубава седмица.Аз съм ужасно заета на работа и макар да се разбрахме, че ще си тръгвам по-рано и ще почивам, като имам работа не знам как ще стане.

Хубав ден!

*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #545 -: Октомври 28, 2013, 18:16:36 pm »
Ето ме и мен след ФМ- :bori_007: отговаря на 21г.с.405 гр.ЗА сега всичко е наред .
Честита девойка  :D Аз на тебе "гледах" ли ти и ако да, какво ти казах /за статистиката/ ? :wink:
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

*
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #546 -: Октомври 28, 2013, 21:11:01 pm »
Благодаря ви момичета .Бубе ами не съм знаела ,иначе бих те питала  :D
*
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #547 -: Октомври 29, 2013, 00:44:26 am »
Честито Фови. :bighug:  Аз пък да ви се оплача,моя Тео е с ангина.Този следобяд и темп.вдигна, та ходихме по лекари и явно от многото разходки днес кои приятни кои не,съм с контракции цяла вечер  :x А и сладура не ми дава да си слагам маската на лицето , а док.каза да я слагам ,защото първите 2 дни бил заразен   :? Остава ми да се надявам да не се разболея и аз ,то се е видяло ,че маската отпада като вариант

Re: Тема на бременните N88
« Отговор #548 -: Октомври 29, 2013, 07:54:20 am »
моникс,надявам се малкия бързо да се оправи и ти да си здравичка! Не знам дали ще помогне,ама пий сребърна вода и прополис!  :hug2:
*
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #549 -: Октомври 29, 2013, 09:14:11 am »
Добро утро!  :)

Монкис, дано се оправи малкия бързо  :? и не те хване и теб
Фови честито мома,радвам се ,че всичко е наред  :D

*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #550 -: Октомври 29, 2013, 09:23:51 am »
 :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

Моникс, дано се оправи малкия бързо  и не те хване и теб :bighug:
Фови честито мома, радвам се ,че всичко е наред  и с теб :D


*
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #551 -: Октомври 29, 2013, 10:14:48 am »
Честита девойка на foveri!

moniks_s, дано бързо оздравее малкия, а теб да те подмине. Не пречи да се подсилваш с нещо - витамини например.

Аз утре съм на ехокардиография и имам едно чудене. Дали освен сърчицата ще гледат и обичайните морфологични показатели? Ще ходя в Трета градска, а, доколкото знам, там не са гинеколози. Някой може ли да сподели опит?
*
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #552 -: Октомври 29, 2013, 14:04:52 pm »
beata само сърчицата ще гледат,аз ходих там и прегледа беше съсредотучен само върху това  :wink:.Аз бях при Доц.Павлова.Успех!

*

    cerise

  • **
  • 76
  • The present has no ribbon.
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #553 -: Октомври 29, 2013, 16:05:36 pm »
Здравейте, момичета! Имам едно питане за активността на бебето... Днес ми е малко притеснено, защото от снощи ми се струва, че бебо не е много активен, а обикновено ме побутва през определени периоди почти през целия ден. Днес едва 2-3 пъти е ритнал, и то леееекичко.  Имали ли сте такива случаи и дали да се обърна към лекар?
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #554 -: Октомври 29, 2013, 16:11:36 pm »
Здравейте, момичета! Имам едно питане за активността на бебето... Днес ми е малко притеснено, защото от снощи ми се струва, че бебо не е много активен, а обикновено ме побутва през определени периоди почти през целия ден. Днес едва 2-3 пъти е ритнал, и то леееекичко.  Имали ли сте такива случаи и дали да се обърна към лекар?

cerise   :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:

споко и аз имах такива притеснения и няколко пъти притеснявах док, каза ми, че е напълно нормално ;)
Имало дни, когато бебчо е по-активен и съответно такива, в които е пасивен. Но не пречи да отидеш при док, който те следи :P да погледнете бебчето, така и ти сама, ще се успокоиш :wink: Стискам палците!!!!


*
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #555 -: Октомври 29, 2013, 17:07:13 pm »
Здравейте, момичета! Имам едно питане за активността на бебето... Днес ми е малко притеснено, защото от снощи ми се струва, че бебо не е много активен, а обикновено ме побутва през определени периоди почти през целия ден. Днес едва 2-3 пъти е ритнал, и то леееекичко.  Имали ли сте такива случаи и дали да се обърна към лекар?

А би могла и да изпиеш един цитрусов фреш :-) Аз сериозно де, като се бях притеснила миналия път, точно в твоите седмици, след 2 ехографа за "притеснение" накрая доки ме посъветва да пия фреш - незнайно (за мен) защо, малките силно се енергизират (или пък не ги кефи, знам ли) и почват да мърдолявят :-)
Няма и да се опитвам да ти казвам да не се притесняваш, и досега не съм се научила това как се прави :-) Но наистина няма нищо страшно, светилата казаха, че и малките трябва да си почиват понякога. И че после ще ми се иска да не рита... Прави бяха :-)
*

    Asenceto

  • ***
  • 207
  • Ще успеем :))) всичко е въпрос на време ;)
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #556 -: Октомври 29, 2013, 18:03:41 pm »
Аз пък четох,че прекаленото ритане може да не е на добре  :? Доста интересно и стряскащо си беше.....пишеше,че ако бебето рита много и често може да не се чувства добре или нещо да не му достига.Прави се един малък тест с ръка.Поставяте я върху корема си и броите от 1до10,ако ударите на бебето превишават 10бр.,значи може би нещо не е наред.Не знам колко може да се вярва на статията де.
cerise и аз съм имала такива дни в които не усещам абсолютно нищо.Доста се бях изплашила.Ако имаш съмнение за нещо не отлагай,а се консултираи с доктора.
*

    cerise

  • **
  • 76
  • The present has no ribbon.
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #557 -: Октомври 29, 2013, 18:22:25 pm »
Благодаря ви, момичета! Наистина много се бях изплашила, но се поуспокоих.
Nadine, това с фреша е супер, още повече, че обичам да пия :)
Иначе чак в събота съм на преглед в София, а не ми се ходи при лекарката от ЖК, нещо и нямам доверие :oops:
Сега бебо малко се активизира сякаш, ще наблюдавам как ще е по-късно вечерта, и ако е пак като днес, ща не ща, ще ходя на ЖК.
Приятна вечер ви желая!
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #558 -: Октомври 29, 2013, 18:35:47 pm »
Ох, то само притеснения значи, защо не рита, защо рита толкова често :jump12:
Ние утре сутрин рано сме на консултация, но аз чак вечерта, ще мога да се отчета  :lol:


*
Re: Тема на бременните N88
« Отговор #559 -: Октомври 29, 2013, 18:54:15 pm »
cerise при мен в събота се получи така,усетих го сутринта съвсем малко и после цял ден никакви побутвания.Помислих си естествено дали пък нещо не е наред,но си казах ще видя утре ако пак е така тогава ще званя на Док,а то на следващия ден пак си почна същия ритъм  :) .Така ,че може би понякога си почиват както казват и другите момичета.