0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дневник на Криси - диетата на др. Емилова
« Отговор #20 -: Август 25, 2013, 21:37:27 pm »
Браво, Krisi08  :youwoman:
Никога не съм успявала да издържа цял ден само на плодове.
Затова искрено ти се възхищавам. На мен почва да ми пречернява и да ми се подкосяват краката. Сигурно само се глезя обаче  :(
Голям фен съм на лечебното гладуване, въпреки че не съм го практикувала  :oops:
Имам обаче много приятели, които го правят, в т.ч. позната която се излекува от диабет при д-р Емилова. 
За момичетата, които практикуват диетите на основата на месо без въглехидрати, трябва да знаят, че наистина са много ефикасни за сваляне на килограми, но са много вредни, тъй като адски натоварват черния дроб. Не прекалявайте с тях.
*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: Дневник на Криси - диетата на др. Емилова
« Отговор #21 -: Август 25, 2013, 21:53:29 pm »
Аз нямам да свалям килограми, храня се здравословно с години. Покрай ученето, обаче, много се обездвижих, отпуснах, "затлачих" физически и душевно. Освен че енергията ми отиде на кино, в главата ми нахлуха лоши мисли и настроения. Идеята ти ме загложди още от първия ден, но като прочетох написаното от сутринта разбрах, че точно от това имам нужда, а като ги изписа и ония километри за захранването, реших, че няма да ти правя зян труда  :lol:. Започвам за една седмица за проба. Благодаря  :flower:
*
Re: Дневник на Криси - диетата на др. Емилова
« Отговор #22 -: Август 26, 2013, 00:00:05 am »
Криси, трудът ти е забележителен. Адмирации! Аз ще се включа в "отбора" само с разтоварващите дни като начало. За момента нямам сила за тежката артилерия, нищо че имам нужда от нея, но предстоят поредица от семейни празници и някак не върви да съм само зрител...  :)
*
Re: Дневник на Криси - диетата на др. Емилова
« Отговор #23 -: Август 26, 2013, 19:40:42 pm »
Благодаря ви момичета, много ми е приятна подкрепата ви! Като ми става много кофти и ми се дояжда всичко и по много чета тук :)

ДЕН 6ти

КГ: 63,5

08.00 Чай с мед и лимон
10.00 2 ябълки
12.00 Чай с мед и лимон
14.00 2 ябълки
16.00 Чай с мен и лимон
18.00 2 ябълки
20.00 Чай с мен и лимон

47 Smiles Като родиш и спреш да кърмиш можеш пак да се пробваш :)
Dodich Аз никога не съм го правила това с пълнолунието, сподели дали си отслабнала и как ти е повлияло след като мине :)
elle22 как беше ден 1ви? Аз мисля, че много добре ще ти подейства, май 2ри и 3ти ден е най-трудно  :?


*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: Дневник на Криси - диетата на др. Емилова
« Отговор #24 -: Август 27, 2013, 05:28:53 am »
Аз не смеех да ти отговоря по- рано, защото като попита беше едва обяд при нас  :P. Вече мога да го пиша успешен първия ден. Интересното е, че не чувствам глад, обаче страшно ми липсват морковите, суровите ядки и доматите, които дъвчех непрекъснато през деня. Явно съм придобила нови навици напоследък  :oops:.

Успешен старт на 7-ия ден!
*
Re: Дневник на Криси - диетата на др. Емилова
« Отговор #25 -: Август 27, 2013, 12:03:29 pm »
Браво на теб! Исках да ти пратя информация за диетата на лични, но не мога да прикача файлове, за това качвам тук. Мисля, че ще е от полза за всеки.
Доматите са кисели плодове и можеш да замениш една порция плодове с 2-3 домата :)не забравяй, че на едно ядене се консумира един вид плод. Успех!


*
Re: Дневник на Криси - диетата на др. Емилова
« Отговор #26 -: Август 27, 2013, 12:19:32 pm »
3та и 4та стр


*
Re: Дневник на Криси - диетата на др. Емилова
« Отговор #27 -: Август 27, 2013, 12:23:16 pm »
последна :)


*
Re: Дневник на Криси - диетата на др. Емилова
« Отговор #28 -: Август 27, 2013, 19:45:39 pm »
ДЕН 7ми

КГ: Така, първият път като се премерих бях 63,00 а след 10 мин 63,300  :? Незнам кое е вярно, дано първото :)

08.00 Чай с мед и лимон
10.00 1 ябълка
12.00 Чай с мед и лимон, кола лайт  :oops:
14.00 1 ябълка
16.00 Чай с мен и лимон
18.00 1 грейпфрут
20.00 Чай с мен и лимон

Спорт: Зумба 1ч

Днес беше от критичните дни....само за храна мисля, странното е че мечтая за риба, салата, супа....не за пици и торти  :D Нямам търпение да започне захранването да ям морков и зеле  :D
Още 3 дни  :party:
« Последна редакция: Август 27, 2013, 19:47:44 pm от Krisi08 »


*
Re: Дневник на Криси - диетата на др. Емилова
« Отговор #29 -: Август 27, 2013, 21:27:42 pm »
Браво, Криси!
*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: Дневник на Криси - диетата на др. Емилова
« Отговор #30 -: Август 28, 2013, 05:34:51 am »
Браво и от мен  :D!

Втори ден - успешен. Никакви проблеми нямах, не чувствам глад, нито умора. Даже гласовете в главата ми станаха по- любезни  :lol:.

Успешен 8-ми ден!
*
Re: Дневник на Криси - диетата на др. Емилова
« Отговор #31 -: Август 28, 2013, 20:50:31 pm »
ДЕН 8ми

КГ: 62,700
08.00 Чай с мед и лимон
10.00 1 праскова
12.00 Чай с мед и лимон
14.00 1 праскова
16.00 Чай с мен и лимон
18.00 2 круши
20.00 Чай с мен и лимон

Спорт: Зумба 1ч

midge благодаря за подкрепата!!!
Сутрин като се качих на кантара бях много щастлива...Обаче малката имаше дечица на гости и направих мъфини и кекс...от както замириса в цялата къща, не съм спряла да мисля за ядене...После и сготвих леща за вечеря и още по-криво ми стана...Само мисля какво ще ям като приключа, цял ден планирам от 5ти до 10ти какво ще ям и какво да пазарувам :D луда работа...сега се заравям под завивките и ще чета книга докато не заспя и утре предпоследен ден..общо взето наистина всеедно спирам цигарите наново и тогава се крих в спалнята да не пуша в хола :)

elle22 Браво на теб! Продължавай в същия дух :) Аз ако не готвих на малката сигурно нямаше да падам така духом, но знам че като приключа ще съм много доволна, както и ти, ще видиш ;)


*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: Дневник на Криси - диетата на др. Емилова
« Отговор #32 -: Август 29, 2013, 05:00:11 am »
Беше права - ден трети беше по- дълъг  :lol:, но отново успешен.

На теб ти остана още мъничко. Лек ден!
*
Re: Дневник на Криси - диетата на др. Емилова
« Отговор #33 -: Август 29, 2013, 20:38:24 pm »
ДЕН 9ти

КГ: 62,400
08.00 Чай с мед и лимон
10.00 1 круша
12.00 Чай с мед и лимон
14.00 2 домата
16.00 Чай с мен и лимон
18.00 1 домат
20.00 Чай с мен и лимон

Спорт: Зумба 30мин

Днес нещо много ме мързеше, едвам направих и 30мин зумба. Доматите много ми се усладиха, обаче с тях дойде и зверски апетит. Започнах да си ги представям със зехтин и сирене  :? Реших да гледам документален филм за веганството, за да се разсеям и това ми беше грешката. Такива неща видях (и още са ми пред очите), че наистина обмислям да сведа консумацията на месо до минимум...
elle22 браво на теб!!!! :)
« Последна редакция: Август 29, 2013, 20:46:42 pm от Krisi08 »


*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: Дневник на Криси - диетата на др. Емилова
« Отговор #34 -: Август 30, 2013, 05:13:40 am »
Днес сме имали еднакво меню  :lol:. Успешен 4-ти ден, но нещо се омаломощих. Ще видя как ще е утре и ще преценя дали ще изкарам до неделя. Може и от жегите да е.

Месото го отказах преди година и половина. Ям риба, яйца и всички млечни. На децата готвя достатъчно месо според възрастовите им потребности и внимавам да е с по- добро качество.

Приятен последен ден!
*
Re: Дневник на Криси - диетата на др. Емилова
« Отговор #35 -: Август 30, 2013, 11:00:06 am »
61,700  :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader:

elle22 много е гадно, някои дни направо само за храна мислиш. Най-кофти е като готвиш ми се струва. Иначе как се чувстваш? Аз днес се чувствам прекрасно, сигурно защото е последен ден 8)


*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: Дневник на Криси - диетата на др. Емилова
« Отговор #36 -: Август 30, 2013, 14:18:04 pm »
Аз не мисля за храна, не се чувствам гладна, обаче вчера бях доста уморена, което ме притесни. Сега се събудих отпочинала и 58,100 кг /от 59,400/. 

Re: Дневник на Криси - диетата на др. Емилова
« Отговор #37 -: Август 30, 2013, 17:36:39 pm »
Момичета, поздравявам ви за начинанието. Аз лично само добро съм видяла от диетата на Емилова, не става въпрос въобще за сваляне на килограми. Свалянето на килограмите както казва и самата Емилова е просто един бонус към всички благини, които се случват с организма ви по време на гладуването :)
А лично аз когато я направих за първи път дори имах нужда да кача малко :) Докторката ме успокои, че при слабите хора това е хубавото, че лечебният ефект започва по-бързо, тъй като нямат тлъстинки "за чистене", директно започват да се изчистват от токсините.
За съжаление нямам воля да практикувам здравословно хранене постоянно, но се старая колкото мога и когато мога.
Само да предупредя слабичките като мен, че не е добра идея да се правят кратки гладувания, особено еднодневни, които се правят всяка седмица. Спомням си, че Емилова ме предупреди да не го правя, защото първия ден от гладуването обикновено се губи много калций, а при слабите хора това било проблем. За това ми препоръча само 10 или в най-добрия случай 20 дневни гладувания 4 пъти годишно.
Друго, което бих ви посъветвала е да спазвате здравословното хранене стриктно поне 1-2 месеца след гладуването, защото в противен случай има опасност всичките ви проблеми да се върнат наново с пълна сила, а също и килограмите.

Elle22, нормално е да се чувстваш уморена по време на гладуването. Това обикновено означава, че изчистваш токсините от тялото по-усилено. Ще видиш, че колкото повече дни минава, толков апо-добре ще се чувстваш :)
Успех!


*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: Дневник на Криси - диетата на др. Емилова
« Отговор #38 -: Август 31, 2013, 05:52:29 am »
И днешният ден беше успешен. Утре като стана ще реша дали да започвам зеленчуците, тъй като се чувствам уморена, а имам много работа за вършене.

Криси, браво за упоритостта!
*
Re: Дневник на Криси - диетата на др. Емилова
« Отговор #39 -: Август 31, 2013, 09:07:18 am »
10ти ден


ДЕН 9ти

КГ: 61,200
08.00 Чай с мед и лимон
10.00 диня
12.00 Чай с мед и лимон
14.00 диня
16.00 Чай с мен и лимон
18.00 диня
20.00 Чай с мен и лимон

Спорт: Зумба 30мин

elle22 ще с супер ако направиш 5 дни и после 5 дни захранване. Ще направиш едно хубаво пречистване, но ти щом не консумираш месо, твоя организъм едва ли е толкова задръстен като моя. Ти се водиш вегетарянка предполагам? Емилова това препоръчва като начин на хранене, аз трябва да се насиля ,че много си обичам месото, обаче като видях какво правят във фермите... osi_12 още ми е пред очите. Имаше ли главоболия, облагане на езика след 2ри 3ти ден на диетата?