0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте! Вчера получих своята заподед от ФАР, но като бях в София забравих да питам, сега веднага ли трябва да дам заповедта в клиниката или преди стартирането на процедурата ин витро, което мисля да стане лятото?
Номер 25 949, с подадени документи на 04.09.14г. , отива за заповед на 17. 06 . 15 :)
<br />
Иренче успех мила :D
Благодаря! :)
Успех на всички  :D
<br />
Ирена, успех и от мен!





Бореща се за една мечта.
*

    birzata

  • ***
  • 225
  • След лошото винаги идва хубавото !!
От Фейсбук:  номер 26071 от 17.09.14 отива за заповед на 24.06
Номер 26850 за заповед на 08,08,2015 ! :)
има ли до сега друг такъв случай като моя: аз съм номер 261** и все още нямам обаждане. А жените с около 700 номера след моя вече са с обаждания.

Има ли някакъв шанс да си изпусна реда?

Друг попадал ли е в такава ситуация?

Изпуснах за малко работното им време и ще звъня в Понеделник.

Ако някой е попадал в моята ситуация, моля за съвет :)
Не съм пушила от 10/02/2014 (отказвам ги на сила)
Aманда,сигурна ли си че си за 08.08,питам те защото се пада събота.Успех

Магдалена,задължително се обади да питаш какво се случва.Чувала съм че минават някои номера по напред нали изпреварват номерата ни,но по здравословна причина,а като гледам май доста са минали преди тебе,вижда ми се странно
Магдалена, задължително се обади и попитай в понеделник какво се случва.


И да те питам-имаше ли забавяне при одобрението ви за заповед?





Бореща се за една мечта.
Според мен нямаше забавяне в одобрението на молбата.

Предходния месец според инфото на сайта бяха стигнали някъде към 26000 номер и после изведнъж до 26600. Явно просто за един месец са обработили доста, което може да обяснява някакъв лек пропуск.

След като звънна в Понеделник ще кажа какво се е случило. Надявам се всичко да е наред.
Не съм пушила от 10/02/2014 (отказвам ги на сила)
Да се отчета: моя номер 2616* е трябвало да получи обаждане на 08/06/2015. Може би съвпада тези 2-3 дни в който бях без телефон (счупи се просто). Изпратили са ми имейл, който явно е отишъл в спам папката.

Имам нова дата за получаване на заповедта и това 05/08/2015, между 09:00 и 12:00 часа. В моя случай не е фатално това забавяне, защото в началото на Юни видях отрицателен тест след 2-рия ми ин витро опит и така или иначе имам нужда от 2-3 месеца почивка.

Редът не се губи, просто може да има забавяне във връчването на заповедта.

Успех на всички!
Не съм пушила от 10/02/2014 (отказвам ги на сила)
*

    birzata

  • ***
  • 225
  • След лошото винаги идва хубавото !!
от БГ МАМА:26965 от 1.12.2014 отива за заповед на 12.08.2015
На страницата на фонда е обявено, че за август заповеди ще получат до номер 27 100, включително.

Според мен, обаче ще надминат тези номера  :) . Успех на всички момичета!





Бореща се за една мечта.
*

    birzata

  • ***
  • 225
  • След лошото винаги идва хубавото !!
най-накрая и аз получих обаждане номер 27004 за 13.08...ако имам  + тест на 12.08 ще им се обадя успех на всички yahoo_33 :goodluck:
Успех!
Радвам се, че се раздвижват номерцата.
Номер 27048 ot Facebook
От Фейсбук: 27 080.





Бореща се за една мечта.
Ох,до моя номер остават още 364 номерчета,кога ли ще дойде и моя ред.Успех на всички :D
От Фейсбук: 27 124 отива за заповед на 19 август.





Бореща се за една мечта.