0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #820 -: Ноември 26, 2013, 22:05:05 pm »
Според мен има някакво противоречие
Аз не видях никъде противоречие. Отдавна вече тук, както и в САЩ, се правят всички процедури (аз не съм ги правила) на жени над 43 г., които си ги заплащат. В САЩ даже не съм чула държавата да плаща за опитите, но не съм се и интересувала за това, понеже не ме засяга. Има жени, на които всички показатели съответстват на реална възраст поне с 10 години по-малко от написаната. Всичко е до ген. Каквото произведат гените, това е. :D
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #821 -: Ноември 26, 2013, 23:41:27 pm »
За да кандидатстваш, трябва да отговаряш и на условията на зачатие и на това на клиника.

Да, Петра е права. Отговаряш на поне едно от условията на сдружение "Зачатие", а в добавка имаш изискването на клиника "Надежда".
Въпреки че като се замисля не знам защо е необходима документация за ИЯР при положение, че досиетата ни са там на място и изглежда малко безсмислено да го правим, предвид това, че сме техни пациенти.

необходимо е да се документират тези неща пред "Зачатие", защото "Зачатие" прави подбора на кандидатите и провежда жребия, а не клиниката.  вие кандидатствате пред "Зачатие", не пред тази или онази клиника.

"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #822 -: Ноември 27, 2013, 10:37:01 am »
За да кандидатстваш, трябва да отговаряш и на условията на зачатие и на това на клиника.

Да, Петра е права. Отговаряш на поне едно от условията на сдружение "Зачатие", а в добавка имаш изискването на клиника "Надежда".
Въпреки че като се замисля не знам защо е необходима документация за ИЯР при положение, че досиетата ни са там на място и изглежда малко безсмислено да го правим, предвид това, че сме техни пациенти.


необходимо е да се документират тези неща пред "Зачатие", защото "Зачатие" прави подбора на кандидатите и провежда жребия, а не клиниката.  вие кандидатствате пред "Зачатие", не пред тази или онази клиника.

Ясно, благодаря за пояснението
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #823 -: Ноември 27, 2013, 11:24:04 am »
Здравейте момичета.Вчера бях на първи преглед и видяхме плодното сакче и малката точица, д-р Шефкетова каза че за сега всичко изглежда добре и ме извика след 2 седмици за да чуем сърдечната дейност, но аз се притеснявам 2 седмици не е ли прекалено дълъг период :? Не трябва ли след седмица да можем да чуем сърчицето...?Да не би нещо да не е както трябва...?
*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #824 -: Ноември 27, 2013, 12:24:37 pm »
не се притеснявай и мен ме викаха след 2 седмици за да чуем сърчицето,така е по сигурно,защото след 1 седмица може и да е рано да се чуе сърчице и за по сигурно те викат след две седмици,много бавно минават тези дни,но споко всичко ще е ок :D
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #825 -: Декември 01, 2013, 23:43:34 pm »
Едно четиво:
http://www.edna.bg/za-roditeli/syveti/koj-razhda-umni-deca-4632407
Това са по-скоро интересни размисли.
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #826 -: Декември 06, 2013, 10:18:24 am »
Момичета, знаете ли докторите кога ще почиват около Коледа?
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #827 -: Декември 06, 2013, 19:03:36 pm »
Д-р Шефкетова днес ми каза, че ще почиват от 23.12 до 05.01.
Момичета, аз искам да питам тези, които имат информация за това как протича ин витро процедурата в клиниката с донорска яйцеклетка? Ние ли си търсим донор или в клиниката има дарени яйцеклетки? Какво и колко заплащаме ние?
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #828 -: Декември 07, 2013, 13:53:22 pm »
 Честит Рожден Ден на доктор Стаменов! :balk_7:
*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #829 -: Декември 07, 2013, 14:36:06 pm »
Ваня, клиниката ти търси донор. За цените и всичко останало, питай направо там!

Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #830 -: Декември 11, 2013, 23:17:16 pm »
pepssi аз съм бременна от замразени яйцеклетки.Имах замразени 4,от които 3 оцеляха при размразяване,а се оплодиха 2.Върнахме 2 прекрасно разделени ембриона на 3 ден.Ами резултата е в подписа ми preggo
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #831 -: Декември 14, 2013, 14:32:22 pm »
Моля за телефона на д-р Шефкетова, както и за съвет удачно ли е да звъня на спешния, за да положителен резултат от теста и да питам за кога да си запиша час за преглед.
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #832 -: Декември 14, 2013, 14:59:11 pm »
Моля за телефона на д-р Шефкетова, както и за съвет удачно ли е да звъня на спешния, за да положителен резултат от теста и да питам за кога да си запиша час за преглед.
На спешният телефон само те питат дали пиеш някакви лекарства и ако трябва да спреш някои от тях и после ти казват да се обадиш на регистратурата и да запишеш час за първи преглед за след около 10дни.
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #833 -: Декември 14, 2013, 15:12:06 pm »
Благодаря, вече се чух с д-р Пересенска и записах час. Сега остава всичко да е наред при прегледа.
*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #834 -: Декември 16, 2013, 22:58:36 pm »
Въпросът ми е към момичетата правили ендометриална биопсия в клиниката. За колко дни излиза резултатът, възможно ли е докато се проследява лигавицата преди ЗЕТ, да се направи контролната биопсия и след няколко дни- трансфер?

*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #835 -: Декември 16, 2013, 23:41:51 pm »
биопсия и трансфер в един цикъл ли?
не би трябвало да може.
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #836 -: Декември 19, 2013, 23:09:12 pm »
Момичета много спешно ми трябва телефона на доктор Михова
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #837 -: Декември 20, 2013, 09:12:09 am »
Марси аз правих биопсия август месец,резултата бе готов за 5-6 дни,но няма как същия месец да направиш трансфер...следващия може :) успех
*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #838 -: Декември 20, 2013, 10:12:41 am »
Благодаря, pop4o, Алекс 77, не ми се искаше да пропусна още един месец, но явно няма да стане както си го мислих  :)

*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #839 -: Декември 20, 2013, 11:06:25 am »
Момичета много спешно ми трябва телефона на доктор Михова
Валерия, изпратих ти го на ЛС.