0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: СКЪПИ МАМИ С КАКЪВ ШАМПОАН МИЕТЕ КОСИТЕ НА ДЕЦАТА СИ
« Отговор #40 -: Септември 03, 2014, 20:49:26 pm »
Себамед - от раждането до сега. С него къпя косата и тялото.
Re: СКЪПИ МАМИ С КАКЪВ ШАМПОАН МИЕТЕ КОСИТЕ НА ДЕЦАТА СИ
« Отговор #41 -: Септември 04, 2014, 10:04:07 am »
О, сменях ги разни и разнообразни. Докато беше по-към новородено, повече внимавах да не стане нещо и по-скъпа козметика купувах - Биодерма, Авен Педиатрил, Мустела, Клоран... Сега като поотрасна и стана ясно, че с кожата ѝ няма някакви кой знае какви специалности - Здраве бебе за коса и тяло. Като свърши - не знам какъв ще взема. Какъвто ми попадне на момента. А коса тя си има, жива и здрава да ми е, даже успя и да се накъдри - колкото и да я реша, все е като една малка зелка.  :D
“A ship is safe in harbor, but that's not what ships are for.”


― William G.T. Shedd
*
Re: СКЪПИ МАМИ С КАКЪВ ШАМПОАН МИЕТЕ КОСИТЕ НА ДЕЦАТА СИ
« Отговор #42 -: Септември 05, 2014, 12:09:08 pm »
Прунус, тя къдравата коса няма сресване. Аз така си мечтаех за къдрава девойка, но на моята косата й е като перушина и права като праз.  :lol:

Re: СКЪПИ МАМИ С КАКЪВ ШАМПОАН МИЕТЕ КОСИТЕ НА ДЕЦАТА СИ
« Отговор #43 -: Септември 05, 2014, 14:44:01 pm »
blue_sky , изключително добре те разбирам. Аз съм със зелени очи, таткото - със страхотна, огромна, къдрава, гарванова коса. Мечтите бяха големи, а малкото всичките ни изненада - "вие пък ще ми кажете на мене - я на татко очите, и на мама косата, дето е една такава никаква, само малко къдраво-чуплива, айде от мен да мине - да не ви е хептен яд."  :D :D :D

Живи и здрави да са ни, след всичките ''сълзи и сополи'' - за нас винаги ще са си най-хубавите и сладки "ТИРАНО-завърчета" (цитат заимстван от позната).  :wink:
“A ship is safe in harbor, but that's not what ships are for.”


― William G.T. Shedd
*
Re: СКЪПИ МАМИ С КАКЪВ ШАМПОАН МИЕТЕ КОСИТЕ НА ДЕЦАТА СИ
« Отговор #44 -: Септември 05, 2014, 15:39:32 pm »
Аз не мога да се похваля с кой знае каква коса, а мъжът ми - с никаква.  :lol: Бабите и дядовците са в същия кюп. Еее, кво да се прави?! Ще им унаследим други достойнства.

Вземи сложи една снимка на девойката в тази тема: http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=48005.460

Re: СКЪПИ МАМИ С КАКЪВ ШАМПОАН МИЕТЕ КОСИТЕ НА ДЕЦАТА СИ
« Отговор #45 -: Септември 05, 2014, 15:54:34 pm »
Ама разбира се, с най-голямо удоволствие! Готово!  :oops:
“A ship is safe in harbor, but that's not what ships are for.”


― William G.T. Shedd
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: СКЪПИ МАМИ С КАКЪВ ШАМПОАН МИЕТЕ КОСИТЕ НА ДЕЦАТА СИ
« Отговор #46 -: Септември 24, 2014, 15:18:48 pm »
А ДЕРМА
Primalba Bébé С кълнове от овес Rhealba®
PRIMALBA Нежен измиващ гел


http://www.marvi.bg/-duo-paket-1-1-podaryk-a-derma-uspokoqvasht-pochistvasht-gel-s-mlqko-ot-oves-rhealba-2-x-500-ml-8847.html

От раждането до сега, много съм доволна, миризмата му е нежна и много приятна. Съдържанието на мляко от овес го прави изключително подходящ за деликатна кожа.
Много често има промоции 2 за цената на 1.

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън