0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #900 -: Януари 31, 2013, 12:55:18 pm »
tsvetinapavlova, много се радвам за теб :)

Благодаря ти :)) чакам и ти да се похвалиш с хубави новини
И аз се притеснявах преди прегледа, но после се оказа един от любимите ми :) така , че мисли си само хубави неща
*
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #901 -: Януари 31, 2013, 12:58:21 pm »
Болните да оздравяват бързо и много да се пазят,че наближава грипна епидемия.
Аз затова си седя в къщи и не излизам сред много хора.
Освен това съм станала доста нервна  и раздразнителна,избива ме на плач без причина.
Колкото повече наближава края повече се сдухвам.

Ако не вярвате в чудеса вероятно сте забравили,че всеки от нас е чудо!
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #902 -: Януари 31, 2013, 13:35:31 pm »
Керитка,я не се излагай,плачи си,ама няма да се предаваш на финала,я! Стискам много силно палци всичко да мине гладко! :bighug:
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #903 -: Януари 31, 2013, 14:10:05 pm »
Kerita, и аз съм като теб от няколко дни - много раздразнителна и от всичко ме избива на рев  :( По принцип съм много спокоен човек, ама явно накрай нервите и хормоните си казват думата. Спокойно, малко остава - съвсем скоро от друго ще ни се опъват нервите  :wink:
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #904 -: Януари 31, 2013, 15:30:31 pm »
Kerita и Rositka13 още малко остана , желая ви успех и леко раждане .Скоро да качите снимки на бебоците
*
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #905 -: Януари 31, 2013, 15:50:43 pm »
...OPTIмиличка, много се радвам за теб! Ние бяхме в една тема, ако помниш, когато забременях, но твоя опит тогава беше неуспешен...Все ви мислех с barklet, тя също е бременна, с близнаци /около 21-ва седмица/, но гледам, че още не се е записала тук. Пожелавам ти спокойна бременност и раждане най-близо до термин..И не се притеснявай, ей го къде е август  :wink:
Бубулина , разбира се че ви помня, и теб, и barklet и всички останали момичета, с които заедно се борихме за общата ни мечта. Една част от нас успяха тогава, други продължихме борбата. Но както казах и тогава"загубата на една битка, не означава загуба на войната"Ние сме силни жени и заслужаваме своето щастие. Ти вече гушкаш своето малко съкровище и ти желая малкият Ивайло да расте здраво и палаво дете, за радост на мама и тате!
*
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #906 -: Януари 31, 2013, 15:56:36 pm »
Благодаря за подкрепата ,момичета! :bighug:
Явно са хормони наистина.

Ако не вярвате в чудеса вероятно сте забравили,че всеки от нас е чудо!
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #907 -: Януари 31, 2013, 17:59:29 pm »
Здравейте момичета, искам и аз да се запиша в тази най-хубава тема! Бременна съм в 11 седмица и съм много щастлива. През последните 2 дни изчетох цялата тема и няколко пъти, очите ми се изпълваха със сълзи... толкова хубави емоции, толкова много надежда има! Искам да пожелая лека бременност на всички и повече усмивки!
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #908 -: Януари 31, 2013, 20:18:58 pm »
Здравейте момичета, искам и аз да се запиша в тази най-хубава тема! Бременна съм в 11 седмица и съм много щастлива. През последните 2 дни изчетох цялата тема и няколко пъти, очите ми се изпълваха със сълзи... толкова хубави емоции, толкова много надежда има! Искам да пожелая лека бременност на всички и повече усмивки!

Добре дошла :) Желая ти лека и безпроблемна бременност до термин.
  
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #909 -: Януари 31, 2013, 20:19:13 pm »
Благодаря, че ме мислите момичета, страхотни сте  :bighug: Като цяло не искам да се хваля много, но май се чувствам една идея по-добре. Лекарката каза, че ще отнеме 5 дни да се излекувам, а днес е едва втория откакто пия тези лекарства. Това, което ме притеснява сега е че нямам никакъв апетит и имам много киселини и болки в хранопровода от тях. Почти не съм яла нищо, за 3 дни съм свалила 2 килограма :( Страх ме е за бебето, надявам се да си набавя необходимите вещества, а аз дано скоро си възстановя апетита.
Афродита, специално за биопарокса лекарката каза, че антибиотика действа локално на горните дихателни пътища и гърлото и нищо от него не достига до бебето и плацентата. А хапчетата за гърло Фариностим са хранителна добавка и подпомагали имунната защита на устната кухина и гърлото и съм щяла да забравя за настинки и вируси в следващата година. Подходящи са за профилактика в грипния сезон.
Хриси73, надявам се диагнозата на др. Мазнейкова да е поредната погрешна, а дори да е вярна стискам силно палци всичко да отшуми и на термин да се радвате на здраво бебче  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Kerita, Rositka13, много малко ви остана до края и предполагам, че напрежението и хормоните си казват думата. Поплачете и си излейте мъката и притеснението на нас, нали за това сме тук  :bighug: Пожелавам ви бързо раждане!
white_rose, Добре дошла в най-хубавата тема! Пожелавам ти лека бременност до термин и здраво бебче на финала!



Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #910 -: Февруари 01, 2013, 12:31:02 pm »
Здравейте момичета, искам и аз да се запиша в тази най-хубава тема! Бременна съм в 11 седмица и съм много щастлива. През последните 2 дни изчетох цялата тема и няколко пъти, очите ми се изпълваха със сълзи... толкова хубави емоции, толкова много надежда има! Искам да пожелая лека бременност на всички и повече усмивки!
[/quot

Добре дошла,  :ballons:
 Лека и безпроблемна бременност  ти пожелавам . Радвай се, почивай си повече и се пази от грипа
« Последна редакция: Февруари 01, 2013, 12:33:13 pm от tsvetinapavlova »
*
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #911 -: Февруари 01, 2013, 13:01:30 pm »
Добре дошла, white_rose! Спокойна бременност!

Аз днес започвам обратното броене от 100. :cheerleader:
« Последна редакция: Февруари 01, 2013, 13:04:16 pm от -Теди- »
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #912 -: Февруари 01, 2013, 13:18:48 pm »
Здравейте момичета! Как сте?
Да се разпиша и аз в групата на запушените носове  :x Така съм откакто забременях и най-вече нощно време. То не стига, че не мога да спя, ами и запушения нос още повече влошава положението. Образуват ми се кървави корички и ако се опитам с нещо да си отпуша носа, пък започва да ми тече кръв  :? Така че си го оставям така, в краен случай може да си пръсна една капка Виброцил спрей.
Ние в къщи вече се борим с новия вирус. Дъщеричката ми е с възпалени уши, очи, запушени синуси...капем капки къде намерим дупка  :oops: Педиатъра каза, че хубавото на този вирус било, че рядко се прихващал от големите. Дано ме подмине, че по цял ден се гушкаме.
white_rose, добре дошла и лека бременност ти пожелавам :)
-Теди-, скоро ще дойде и нашият ред  :D
А аз вече навлизам в третия триместър...Господи, като че ли беше вчера, когато се питах този път докъде ще стигна...
« Последна редакция: Февруари 01, 2013, 13:30:04 pm от desita_r »


Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #913 -: Февруари 01, 2013, 13:47:07 pm »
Аз и преди имах проблеми с носа,но последния месец беше бая запушен,основно нощем и сутрин като ставам. Знам,че това е нормално за бременните,защото кръвноносните съдове правели нещо си...да не пиша наизуст,че ще се изложа. Обаче май ми помогна доста овлажнителя- взех си такъв, за да пробвам и откакто го пускам за 4-5 часа вечер, носът ми е по-добре, а мъжът ми спря да похърква...Ние се отопляваме с климатик и въздухът е много сух.
*
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #914 -: Февруари 01, 2013, 14:45:48 pm »
Хайде запис в запушените носове.Така съм от самото начало.Помага ми муконазал спрей,само вечер за да заспя.
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #915 -: Февруари 01, 2013, 14:47:14 pm »
Аз и преди имах проблеми с носа,но последния месец беше бая запушен,основно нощем и сутрин като ставам. Знам,че това е нормално за бременните,защото кръвноносните съдове правели нещо си...да не пиша наизуст,че ще се изложа. Обаче май ми помогна доста овлажнителя- взех си такъв, за да пробвам и откакто го пускам за 4-5 часа вечер, носът ми е по-добре, а мъжът ми спря да похърква...Ние се отопляваме с климатик и въздухът е много сух.
ООО, тогава и аз ще вазема овлажнител :))) то така или иначе после ще ни трябва. Мен само нощем ми е запушен . Дано скоро на всички носовете ни се отпушат. Жсе пак идват все по- топли дни
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #916 -: Февруари 01, 2013, 14:49:34 pm »
Да се включа и аз по темата за запушените носове.На мен ми се запуши носа последните 3 месеца от бременността.Каквото и да правех,спасение нямаше.Това е т.нар."бременна  хрема".Дължи се на набъбване на лигавиците.В момента,в който родих,носа ми се отпуши и хремата изчезна.Много е неприятно това положение,ще трябва да се въоръжите с търпение.
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #917 -: Февруари 01, 2013, 15:14:52 pm »
Здравейте, на всички бременни - здраве и спокойно да си дочакат ражданията около термин!
Моето второ приключение приключи благополучно на 16 янурари, когато със секцио в Майчин дом се роди дъщеря ми :D

И аз бях със запушен нос няколко месеца през лятото, но после ми се оправи и последните месеци бях ок, чувала съм, че понякога остава така до края, така че - търпение и с това неудобство. :wink:
Благодаря ти, Бени!







*
Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #918 -: Февруари 01, 2013, 15:25:27 pm »
На мен също ми се запушва носа от време на време, но се трае :-)
Вчера бяхме на преглед, бебчо си отговаря на седмиите, около 300 гр. и рез-та от БХС е ок и пак е момче - за най-голяма радост на тати; мама искаше момиченче, ноо да са ни живи и здрави, това е най-важното. :)
Обачее, получих кафеникаво зацапване след половия акт онзи ден  :oops: :( а това не било добре. Не че не го знам де. Предложи да направя ДНК тест за вродена тромбофилия, хормони на шитовидната жлеза и изписа сума ти лекарства. :? Не мисли, че има нещо сериозно, но предпочете да се застрахова. Пуснахме и изследване за уреаплазма, микоплазма и хламидия, че при предишната бременност се беше изолирала уреаплазма :(. Да се надяваме, че тук всичко ще е наред, че вече ще побъркам.


Re: Тема на бременните № 84
« Отговор #919 -: Февруари 01, 2013, 16:04:41 pm »
FreshBreeze честита дъщеричка да ти е жива и здрава и много послушна!!
 И аз да се отчета вчера се запознах с д-р Сигридов и правихме скрининг тест(дано не бъркам наименованието)и си имам две напълно здрави бебета,като едното 100% е мъж,а другото 90% госпожица  :D :D :D много сме щастливи..живи и здрави термина ми е 20.08.13,но доки каза,че ще е по-рано със 2 седмици със сигурност...