0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Виж в http://www.bgmaps.com/map/route

С 413 го дава по-бавно и по-дълго, но пък само се возиш. Той не е много на често.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Благодаря, разгледах.От маршрутките е останала само една и е със сменен маршрут.Минава пред Техническия, а не като преди пред пощата.Ще го измисля :)

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Благодаря, разгледах.От маршрутките е останала само една и е със сменен маршрут.Минава пред Техническия, а не като преди пред пощата.Ще го измисля :)

ми то от Техническия до клиниката е съвсем близо
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Да, така е, само преминавам през самия Технически.Никога не съм ходила там, а съм живяла 5 г в Студентски.Ще го разуча пряк маршрут аз :)

*
Ами да...Техническия ти е идеален вариант. Аз щото обикновено хващам 94 или 102 дотам и не съм разучила др.   варианти  :wink:
Маги, само 5 остана като маршрутка до Студентски град....според мен най-бързо ще ти е с метрото, слезни на Г.М.Димитров и от там за една спирка 280, 88 или 294 и слез на Техническия не е много ходенето... :)
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Как се справяте със симптомите на противозачатъчните?Аз съм нервна, гладна и имам чувството, че се подувам от въздуха!Броя дните до спирането им!

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
това не е от противозачатъчните!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Бе щитовидната ми е в ред, не е от нея.Вече се изчерпах.Противозачатъчни пия за първи път, за това помислих че е от тях.