0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Добре дошли в новата тема!

Старата тема е тук:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=47259.0

Сайтът на клиниката:
www.ivf.bg

Фейсбук страница на клиниката:
http://www.facebook.com/pages/In-vitro-Sofia

На добър час!
« Последна редакция: Юли 09, 2013, 09:35:10 am от jam »
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #1 -: Ноември 06, 2012, 08:51:36 am »
Запис! :-)
Краси

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #2 -: Ноември 06, 2012, 08:55:58 am »
Цоп!!! :lol: :lol:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #3 -: Ноември 06, 2012, 09:40:28 am »
Записче и от мен:)
  
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #4 -: Ноември 06, 2012, 09:47:59 am »
Да се запиша и аз.
Днес летя за България, утре трябва да съм в клиниката на 3-5 ден, изследвания и преглед преди (да се надявам да не изскочи проблем) трети опит. Ще поговоря с доктора за новия тест за определяне на имплантационния прозорец. Ако можем да го направим, то ще е утре или другиден. Не знам дали е възможно и допустимо в тези дни от цикъла да се прави биопсия, но... ще видим.

Успех на всички стартиращи процедура!
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #5 -: Ноември 06, 2012, 10:23:42 am »
Здравейте. :D
Heaven_New, успех утре! Дано няма проблеми и най-вече дано следващият ти опит завърши със сладичко бебе!   
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #6 -: Ноември 06, 2012, 11:32:42 am »
Здравейте и от мен :D Аз се разбрах с доктора да правим ера теста след нова година и ми каза да дойда между 11-13 ден от цикъла. Но не го питах как точно се прави теста.
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #7 -: Ноември 06, 2012, 12:12:22 pm »
Момичета здравейте,
знаете ли, дали този ЕРА тест можем да си направим и ние, които не сме пациенти на клиниката?



Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #8 -: Ноември 06, 2012, 12:17:18 pm »
Здравейте и от мен :D Аз се разбрах с доктора да правим ера теста след нова година и ми каза да дойда между 11-13 ден от цикъла. Но не го питах как точно се прави теста.

Буги, благодаря за информацията! Значи при мен за този опит тестът отпада.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #9 -: Ноември 06, 2012, 12:18:01 pm »
всеки може да си направи този тест, няма логика да е ограничен само за хора, които правят инвитро процедури в клиниката. тестът си има отделна цена, отделна услуга е.

"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #10 -: Ноември 06, 2012, 12:25:05 pm »
Heaven_New, мисля че можеш да направиш теста и в хода на процедурата, но трябва доктора да каже. Успех :D
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #11 -: Ноември 06, 2012, 13:01:18 pm »
всеки може да си направи този тест, няма логика да е ограничен само за хора, които правят инвитро процедури в клиниката. тестът си има отделна цена, отделна услуга е.


Джам благодаря ти :bighug: Попитах, т.к незнаех, дали всички можем да се ползваме от него, предвид това, че не сме пациентки на доктора :oops: мислех, че има значение :wink:


*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #12 -: Ноември 06, 2012, 14:24:04 pm »
Здравейте дами, отдавна ви чета, но се надявах да не ми се налага да пиша в темата, но уви.... Утре съм при Владимиров, иска ме между  3-5 ден от цикъла, кажете каква е практиката, как протичат нещата. Досега изследвахме всичко, все пак от почти 3 год.не се получават нещата, установи се проблем с яйчниковия резерв и сега .... инвитро. Първи опит ще ни е, бихте ли споделили по нещичко за малко успокоение. Благодаря ви, и пожелавам успех на всички.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #13 -: Ноември 06, 2012, 16:27:58 pm »
успех!
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #14 -: Ноември 06, 2012, 16:39:08 pm »
Здравей Нел! Няма място за успокоение, :wink:! на точното място си и всичко ще се нареди съвсем спокойно :) Док ще те прегледа и ще пусенет хормони за изследване,точно в 3-5 ден от МЦ се правят.След резултатите,ще набележите пътя към успеха. :)Точно какви хормони се пускаха обаче,май не съм аз човека да ти кажа,но съм сигурен ,че до довечера ще имаш цялата необходима информация от момичетата в темата.Успех! :)
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #15 -: Ноември 07, 2012, 16:13:00 pm »
 :goodluck:
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #16 -: Ноември 07, 2012, 18:12:12 pm »
 :balk_146: :balk_146: :balk_146: :bfn1:, за мен, а на всички ВАС :crossfingers: само за :bfp:
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #17 -: Ноември 07, 2012, 18:31:57 pm »
Вubkapupka, съжалявам! Не се отчайвай. :bighug:
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #18 -: Ноември 07, 2012, 19:18:39 pm »
Да се запиша и аз.
Днес летя за България, утре трябва да съм в клиниката на 3-5 ден, изследвания и преглед преди (да се надявам да не изскочи проблем) трети опит. Ще поговоря с доктора за новия тест за определяне на имплантационния прозорец. Ако можем да го направим, то ще е утре или другиден. Не знам дали е възможно и допустимо в тези дни от цикъла да се прави биопсия, но... ще видим.

Успех на всички стартиращи процедура!

Heaven_New, не знам дали успя вече да се видиш с доктора, но мога да ти кажа как мина моята подготовка за ера-тест. Бях на преглед на 5-ти, 12-ти и 16-ти ден. На 23-ден ми беше направена биопсията, като последните 5 дни бях на Утрогестан. През цялото време пих и естрофем. Може при теб да е малко по-различно, защото /доколкото разбрах/ пак се търси нарастване на лигавицата над определен размер (мисля, че беше над 10 мм). Цената е 980 лв. Биопсията не е най-приятното нещо на този свят, но е за няколко секунди и се преживява :)

Дано да съм ти била полезна.

Желая ти успех.
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #19 -: Ноември 07, 2012, 20:11:26 pm »
Да се запиша и аз.
Днес летя за България, утре трябва да съм в клиниката на 3-5 ден, изследвания и преглед преди (да се надявам да не изскочи проблем) трети опит. Ще поговоря с доктора за новия тест за определяне на имплантационния прозорец. Ако можем да го направим, то ще е утре или другиден. Не знам дали е възможно и допустимо в тези дни от цикъла да се прави биопсия, но... ще видим.

Успех на всички стартиращи процедура!
Heaven_New, не знам дали успя вече да се видиш с доктора, но мога да ти кажа как мина моята подготовка за ера-тест. Бях на преглед на 5-ти, 12-ти и 16-ти ден. На 23-ден ми беше направена биопсията, като последните 5 дни бях на Утрогестан. През цялото време пих и естрофем. Може при теб да е малко по-различно, защото /доколкото разбрах/ пак се търси нарастване на лигавицата над определен размер (мисля, че беше над 10 мм). Цената е 980 лв. Биопсията не е най-приятното нещо на този свят, но е за няколко секунди и се преживява :)

Дано да съм ти била полезна.

Желая ти успех.
И аз се интересувам за този ЕРА тест, затова надничам в темичката ви :oops: Много ти благодаря, че сподели  :bighug:
Няма ли, начин обаче, тази биопсия да се направи с упойка,  все пак :? И кога ще станат ясни резултатите от теста?