0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #480 -: Март 01, 2013, 14:26:21 pm »
Голяма радост и у дома. Оня ден четохме Сингапурското писмо, това драконите са като динозаврите ако не знаете ;) А орхидеите са най-красивите цветя :). Благодаря, bgpetya.
Снощи ни чакаха писмото от Хюстън и мартеничките от Рошко, много благодарим Боби и coffe lungo.
Ех, луната - доста често я гледаме, а сега разбраха, че и хората са ходили там. Дивихме се и на язденето на овце - горките овце ;). Лепенките както са много не пропуснаха да се скарат за тях, затуй са прибрани и ще бъдат разделени по братски от моя милост.


Мартеничките днес бяха сложени и заминаха на детска с тях, включително закачих на Ели тази с момиченцето, защото много я хареса, нищо, че била с магнитче :)


Розичке, You made my day!  :D.


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #481 -: Март 01, 2013, 14:41:21 pm »
coffe lungo:thankyousign: - допълвам с  :P
Тази заран Митака сложи на ръката си Рошковата мартеничка,
а Калина която не пожела нито една друга, гушкаше до градината
тази със сребърното сърчице, а Момиченцето е прибрано за братовчедка им,
да има и тя от Рошко армаганче!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #482 -: Март 01, 2013, 14:52:44 pm »
Пълните ми сърцето с тези преживявания на децата.Усмивката ми не слиза от устата като ви чета, наистина.Колко малко трябва, за да направиш едно дете щастливо :)

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #483 -: Март 01, 2013, 15:12:02 pm »
Може ли да съберем някъде оригиналните файлове на писмата на Рошко? Във Фейсбук ги има като текст, но друго си е да са както са оригинално, със снимките вътре. На нас ни е още рано, но искам да ги събера като файлове и догодина да си принтирам и да почнем и ние да ги получаваме. 

Боби

аз първоначално си мислех точно за вариант, в който публикуваме самия Word/PDF файл, защото така е най-лесно за печат. но във Фейсбук не можах да намеря възможност за качване на файлове - имаш ли идея как да го направим?
 
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #484 -: Март 01, 2013, 15:15:21 pm »
Маги, аз съм склонна да драматизирам ситуации и случки, но идеята за Рошко
просто преобърна живота на децата, и това което описвам е факт!
Той е вече част от семейството ни, честно! Няма ден в който да не го споменем,
а запалихме с преживяванията му всички близки, писмата се четат от цялата фамилия.
Баба им бе така силно впечатлена, че не можеше да повярва как така сме се организирали
и как така за 15 дни цели три писма  :lol:

Снимам винаги, защото мога да си представя, каква емоция е,
да си докосвал нещо с ръцете си и то след няколко дни да докосне
сърцето на дете на другия край на света!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Пътешествие с пощенски картички около св&
« Отговор #485 -: Март 01, 2013, 16:18:10 pm »
Може ли да съберем някъде оригиналните файлове на писмата на Рошко? Във Фейсбук ги има като текст, но друго си е да са както са оригинално, със снимките вътре. На нас ни е още рано, но искам да ги събера като файлове и догодина да си принтирам и да почнем и ние да ги получаваме. 

Боби

аз първоначално си мислех точно за вариант, в който публикуваме самия Word/PDF файл, защото така е най-лесно за печат. но във Фейсбук не можах да намеря възможност за качване на файлове - имаш ли идея как да го направим?
 
Не мисля, че там може, ама пък какво ни пречи да ги качваме тук на първата страница... или да си отворим тема „Писмата на врабеца‟ само за качени файлове, която да е заключена за публикуване.


  
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #486 -: Март 01, 2013, 16:23:47 pm »
Може да се сложат в първия пост, но не знам дали има ограничение на броя прикачени файлове, трябва да погледна.

Мише, точно така е както описваш :)

*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #487 -: Март 01, 2013, 19:26:19 pm »
Здравейте, получено е писмото от Хюстън! Е мартченички още нямаме  :wink:, но надявам се и тях да получим.

Момичета, наистина им трябва малко да се зарадват децата. Обаче големите как се кефят не е истина. Понеже получавам писмата на работа, вече всички знаят за Рошко. В началото ме гледаха странно, какви са тези писма от цял свят дето ги получавам. После се започна с това, да им обеснява идеята и се стигна до там колежките да искат да им печатам писмата за децата им, а днес шефа чете и той писмото от Хюстън и беше възхитен. Даже му дадох половината стикери за дъщеричката му  :), другата половина остана за нашето Златце, за което са писмата. Голямо чудо ви казвам...
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #489 -: Март 01, 2013, 20:06:55 pm »
stoeka71 и всички останали - като давате на вашите приятели и познати да четат и разпространяват писмата на Рошко - насочвайте ги към Фейсбук страницата на Рошко. така популяризираме инициативата.

нека да харесват и споделят, така повече хора ще научат за Рошко и повече деца ще могат да четат писмата му.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #490 -: Март 01, 2013, 20:45:12 pm »
jam и за Фейсбук съм казала, ама не всеки има или иска да има профил там :wink:


Блясъкът в очите на децата при споменаването на Рошко е уникално изживяване!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #491 -: Март 01, 2013, 21:18:54 pm »
Блясъкът в очите на децата при споменаването на Рошко е уникално изживяване!

затова правим всичко... :)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #492 -: Март 02, 2013, 00:45:02 am »
Боби, благодаря ти за писмото! Днес синът ми налепи всичките стикери на един лист и каза, че ще ги подари на една своя приятелка.
« Последна редакция: Март 02, 2013, 01:02:51 am от blue_sky »

*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #493 -: Март 02, 2013, 01:00:06 am »
Оле, много великодушен твоят син. Да не е влюбен? Но... негови са си стикерите, може да си подарява човека щом му  кеф.


  
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #494 -: Март 02, 2013, 01:03:31 am »
Ами, влюбен ... Определено му хареса да лепи.  :D

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #495 -: Март 02, 2013, 10:21:15 am »
апропо, моят много харесва да изрязва :)
имайте го предвид при следващите писма  :lol:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #496 -: Март 02, 2013, 12:57:57 pm »
Здравейте и от мен,и мартеничка и писмо от Хюстън,всичко накуп при нас дойде :),голям кеф.
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #497 -: Март 02, 2013, 20:59:50 pm »
Благодарим и ние за писмото от Хюстън! Овцата определено беше хит - тя е и единственото животно което може да имитира :)
Чакаме мартеничката :)


Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #498 -: Март 02, 2013, 23:56:19 pm »
Ще имаме ли скоро файл от Хюстън? :)
Писмата са прекрасни! Поздравления, момичета!
Аз не се записах в началото, защото мислех, че сме малки. Оказа се интересно и за нас... особено моментът с отварянето на пощенската кутия :)
Неповторимо изживяване!
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #499 -: Март 03, 2013, 01:56:20 am »
Ще имаме ли скоро файл от Хюстън? :)
Писмата са прекрасни! Поздравления, момичета!
Аз не се записах в началото, защото мислех, че сме малки. Оказа се интересно и за нас... особено моментът с отварянето на пощенската кутия :)
Неповторимо изживяване!
Файла съм го пратила на адреса на зачатие преди няколко дена.