0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пътешествие с пощенски картички около св&
« Отговор #400 -: Януари 30, 2013, 08:37:46 am »
Лиде, малко по-нагоре на 20-то страница има мой пост в който пиша до Цигу, там има прикачен файл с писмото в док формат.

*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #401 -: Януари 30, 2013, 08:55:22 am »
Благодаря ти Маги :). Блондинката най-накрая го намери :oops:
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #402 -: Януари 30, 2013, 09:28:05 am »
Цигу, аз ги форматирах, както ги искат БГ пощи и може да съм изтрила страната без да искам.Не е нарочно наистина, още повече пък на Лидия, която много харесвам.


Лиде, виж този пост на Маги, малко по-нагоре!Файла е прикачен!  :hug2:

Розичке, много е ценни тези качества при децата!
Аз също се опитвам да го съхранявам в себе си,
за да мога да говоря с тях на един и същи език!  :P
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #403 -: Януари 30, 2013, 17:03:20 pm »
Розичке, Ели беше очарована от приказката, на места много се смя, отговаряше на въпросите, а за капак потърси, че взе и намери къде е счупения прозорец на замъка Уорик, през който е минал Рошко  :lol:. Стефан е по труден, но той пък разглежда "пиратската" книжка и довечера и двамата ще лепят лепенки и ще оцветяват. Ето ги и двамцата, трудно правя не позьорски снимки, защото Ели като ме види с фотоапарата, застава мирно и се усмихва ;)



И пак имаше въпрос от Ели, как Рошко пише писмата. Аз държа на моето, че скача по буквите на клавиатурата и ги пише, но нали не ми хваща вяра, добавих, че може би има и помощници, след което последва цяла теория от нейна страна, как някой сгъва писмото, друг го пъха в плика, а трети му лепи марка.  :lol:


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #404 -: Януари 30, 2013, 17:17:19 pm »
ааа говори ми, в къщи на Десислава й е почти ясно, че Рошко е измислица, но още се колебае, хем й се иска да вярва, а в същото време й е ясно, че не е истински. В Елена също проговаря здравия разум и задава подобни въпроси - ама той как пише, а къде е майка му, защо го е пуснала сам да обикаля света и т.н., та върви обяснявай :lol:
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #405 -: Януари 30, 2013, 17:27:17 pm »
божке, вашите много умни, бе! мойто само попита как е долетял от Аржентина до Англия, не се ли е уморил...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #406 -: Януари 30, 2013, 17:57:47 pm »
Джам, моите изобщо не задават въпроси, така че спокойно :D
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #407 -: Януари 31, 2013, 18:40:32 pm »
Ганюшо, истинско бижу са твоите къдрокоси български германчета!!
Гери, много се радвам, че и с малката адашка сме на една вълна!!

Всички дечица са чудесни и много по-интересни от нас със сигурност!

Момичета
, ако някой не получи плика, нека да не се стеснява, а да си признае открито! Имам останали 2-3 картички от същия вид и толкова книжки, така че няма проблем да ги изпратя пак!
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #408 -: Януари 31, 2013, 19:23:35 pm »
Розе, благодаря ти :oops: но при толкова занимателен и увлекателен разказ, просто няма как да не са бижу - грабна им интереса и слушаха до края :D
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #409 -: Февруари 01, 2013, 10:02:27 am »
Намерих го файла, сърдечни благодарности Мише и Маги. Просто реших, че е подпис отдолу и го търсех в текста. Ами русото си е русо  :lol:
Снощи прочетох писмото. Рози, историята беше страхотна. Това ни беше приказката за лека нощ и докато заспиваше девойката повтаряше за Рошко и Руби и за сладкото  :).
След това се диви 20 минути на колелетата  :lol:. Та днес го взе и в градината. И госпожите следят историите на Рошко с интерес, половината група в градината също   :lol:. Снощи не можах да я снимам с новото писъмце. Ще пусна предишни снимки  :)
« Последна редакция: Февруари 01, 2013, 10:22:05 am от lidia »
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #410 -: Февруари 01, 2013, 13:04:48 pm »
Голяма радост имаше при нас след аржентинското писмо - като видя Рошко отпечатан на снимката, окончателно повярва :lol:
С английското малко фал се получи - сам си отвори пощенската кутия и видя писмото, нямаше как да не го отворим, а и като видях колко е дебело, реших, че все пак има писмо вътре. Изчаках да мине малко време, да позабрави и днес ще разпечатам писмото ;)
В Българското училище в Белгия са подхванали инициатива за врабчетата:
http://bguchilishtebru.blog.com/2013/01/17/%D0%93%D1%80%D0%B8%D0%B6%D0%B0-%D0%B7%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D1%88%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D1%85%D0%B2%D1%8A%D1%80%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B8-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D1%8F%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B8-%D0%BF%D1%80%D0%B5/
Познайте откъде са се вдъхновили :)


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #411 -: Февруари 01, 2013, 14:31:44 pm »
ultra  Страхотно  :)
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #412 -: Февруари 06, 2013, 12:16:34 pm »
Аз съм готова с моето писмо. Сега ще купя и картички. И мартенички ще сложа.
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #413 -: Февруари 09, 2013, 06:22:21 am »
Момичета, писмата от Сингапур са пуснати!Надявам се бързо да пристигнат.
Прикачам го в две версии : за едно и за повече деца.
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #414 -: Февруари 09, 2013, 06:57:13 am »
Аз съм готова с моето писмо. Сега ще купя и картички. И мартенички ще сложа.
Е, чакай чакай, първо да литне Рошко до Хюстън и чак тогава е ваш ред :-).

bgpetya , добра идея с двете обръщения. Аз също се чудех за това и май ще взема да разпечатам наново писмата, които са за повече от едно дете.


  
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #415 -: Февруари 09, 2013, 07:40:58 am »
Bobbie,
Аз се чудех какво универсално обръщение да измисля и не успях. Та затова реших да направя двата варианта.
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #416 -: Февруари 09, 2013, 15:18:13 pm »
И аз ще го направя в два варианта, Боби, няма да го пускам още, просто го пуснах да го видите, ако нещо не ви хареса.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #417 -: Февруари 16, 2013, 20:53:36 pm »
Момичета, писмата от Сингапур са пуснати!Надявам се бързо да пристигнат.
Прикачам го в две версии : за едно и за повече деца.

някой получил ли е писмото от Сингапур?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #418 -: Февруари 16, 2013, 21:03:37 pm »
Аз поне не :?
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!