0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #380 -: Януари 24, 2013, 21:55:02 pm »
Тези дни ще качим писмото от Розата и тук и във фейса, за да можете спокойно да си го сваляте.Получено е на пощата за което искрено благодарим :)

*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #381 -: Януари 24, 2013, 22:31:39 pm »
Лиде, ако искаш вярвай, но чак след като залепих марките в пощата и тръгнах да ги пускам в кутията отвън, забелязах съвсем случайно, че твоят адрес свършва само до гр. София, т.е. липсва България на латиница. Добавих отстрани, защото едва ли някой щеше да ми разбере кирилицата. Мисълта ми е,  ако Маги не е много заета, да добави на адреса на Лидия и Bulgaria. Сигурна съм, че останалите момичета преди мен са забелязали по-рано това, но аз за малко щях да го пропусна.
:) Щях много да се ядосвам за това писмо.


Няма грешка, няма липса. Написах страната на всеки получател още при форматиране на адресите в една таблица за разпечатване от следващите изпращачи.
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #382 -: Януари 25, 2013, 08:22:21 am »
Цигу, аз ги форматирах, както ги искат БГ пощи и може да съм изтрила страната без да искам.Не е нарочно наистина, още повече пък на Лидия, която много харесвам.

*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #383 -: Януари 25, 2013, 15:13:15 pm »
Гане, и при нас е само книжката за оцветяване и картичката. Нямаме писмо от Розата.

*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #384 -: Януари 25, 2013, 16:26:19 pm »
Цигу и Маги, няма никакъв проблем, не се притеснявайте.  :)
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #385 -: Януари 25, 2013, 17:49:09 pm »
Благодаря Блу, днес тати ще го играе пощальон значи :lol:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #386 -: Януари 25, 2013, 17:54:09 pm »
Навсякъде е така писмото, понеже се оказа, че ще е доста дълго, се реши да дойдат само картичките и книжките, а самото писмо всеки го разпечатва.Мисля че е обсъждано няколко страници по-напред това.

*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #387 -: Януари 25, 2013, 17:56:40 pm »
Не получавах известия от темата за известен период от време, не знам защо и просто съм пропуснала, ако е било обсъждано. А и при мен писмото дойде вчера, та в първия момент помислих, че е отваряно. Затова и питах тук.
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #388 -: Януари 25, 2013, 22:48:36 pm »
Аз уж чета, но тази информация съм я пропуснала. Благодаря за уточнението и се извинявам за внесения смут!

*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #389 -: Януари 26, 2013, 10:33:49 am »
Няма проблем, важното е да си помогнем и всичко да е перфектно за децата :)

Чакаме снимки.

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #390 -: Януари 28, 2013, 14:01:26 pm »
получих плика от Англия, разпечатах и приложението с писмото, довечера ще четем. благодаря!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #391 -: Януари 28, 2013, 14:04:09 pm »
и аз получих, благодаря Рози :D
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #392 -: Януари 28, 2013, 15:06:06 pm »
:thankyousign: Дива Роза и ние получихме!... нетърпелива съм да се приберат и да четем! :P
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #393 -: Януари 28, 2013, 19:16:35 pm »
И ние получихме и прочетохме вече писмото :) Благодаря!
Ама мноого дълго, по средата на трета страница Дани каза: Ох, мамо, спри за малко, че се изморих да слушам  :lol:
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #394 -: Януари 29, 2013, 07:23:33 am »
Много се изкушавах да прочета вчера писмото,
преди да го направим заедно, но исках да съпреживем тази история и добре направих!

Митака беше поразен, той обича вълшебствата, приказните моменти
и цяла вечер само за Роуз и Рошко говореше!
Калина играеше на нещо и току се присламчи до нас да слуша!

:photo: :photo: :photo:

Дива Роза, благодаря ти за тази нотка на приказност,
аз също се пренесох там, забавно ни беше на всички!

А книжката, точно в 10тката  :hug2:
Това е любимото занимание на Митака напоследък,
да свързва числа, до 50 го прави с малко грешки,
и ползва молив с гумичка за поправките!

В очакване сме на следващото послание от Рошко  :P :P :P
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #395 -: Януари 29, 2013, 08:48:04 am »
И ние получихме и довечера ще четем.
Благодаря много за писмото.
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #396 -: Януари 29, 2013, 13:36:59 pm »
И нас ни чакаше писмото у дома, но го скрих, че не бях разпечатала текста и тази вечер ще има литературно четене :).
Благодаря Розичке, много е приказно и интересно написано сигурно ще им хареса! Аз снощи подготвих почвата за лошите вещици с четене на "Хензел и Гретел" ;) Снимки утре, ако успея  :lol:


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #397 -: Януари 29, 2013, 17:42:13 pm »
Мишантичка, много се радвам, че се е харесала историята! Мой човек е Митачето! Цункай го по двете бузки! :D

Не е много лесно да се измисли за децата история, която да е и красива, и увлекателна, и събитийна, и вълшебна, и поучителна, то се знае. Трудна работа е да ги накараш да са част от нещо, да го съпреживяват и да се идентифицират с него.
 От друга страна, има нещо много важно, което прави измислянето за тях даже по-лесно. Те просто нямат все още изработени и утвърдени рефлекси за "истинско, реално" и "неистинско, нереално". И видимата реалност, и фантазията еднакво присъстват в тяхното съзнание и мозъче. Нещо, което със съзряването и социализацията ще изгубят, за съжаление. В този смисъл за тях приказката е по-истинска и логична да се случи от най-видимата реалност. Много по-късно ще се опитват пак да си върнат това митологично мислене за света, но то ще е вече вторично и наслоено от уж реалното злободневие. А реалното злободневие вади лоши и гадни наши страни...
Обаче нещо се отплеснах...

А и цяла вечер да си говорите за Розата си е повече от комплимент, който никой не ми е правил досега! Много съм трогната и ти благодаря най-искрено!

Признавам си, че съм абсолютен прототип на вещицата Руби, особено в частта с огромния и корем, който подскача като футболна топка, докато тя омита всички лакомства. Една слабост, която с нищо не мога да изкореня, да му се не види!
Ама, един път се живее! :D :D
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #398 -: Януари 29, 2013, 20:49:13 pm »
Розе, след това прекрасно и огромно писмо, на нас ще ни е много трудно да се състезаваме с теб :D Благодаря ти за емоцията! Ето и моите диванета с писмото :lol:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #399 -: Януари 30, 2013, 08:32:37 am »
DivaRoza  получихме писмото, много ти благодаря  :). Обаче го скрих и моля да ми кажете, от къде да разпечатя останалото  :oops: :oops:. Четох, четох и във фейсбук търсих, обаче нали съм от русите :oops:.
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0