0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #340 -: Януари 11, 2013, 07:35:08 am »
- Мамооооо дойдеееее....Писмото...Рошко....Бру/ю/ксел!
само ако знаех, че Митака го носи след детска, снежен, зачервен и усмихнат!

Момичета, Ани:flower: Благодаря ви за тези вълшебни трепети в сърцата ни!

:oops: извинявам се за фокуса и качеството на снимките,
аз не ставам за фотограф, а апарата ни вече е оле мале


:photo:
- Не се сърди Калина, тук пише и твоето име!

:photo:
- Ето, ето....

:photo:
- Това момченце на фонтана е много забавно и смело!


:photo:
- Рошко, виж получихме всичко и писмото, и картичката с този огромен площад!
Благодарим и целувки, ще чакаме новия ти разказ с нетърпение!Лек път!


Всичко им беше интересно...на мен също  :P,
разказваха после на баща си, за момченцето спасило града така необичайно,
за бирата, за влака от шоколад, за картичката с огромния площад на който хората
са като мравчици!
Благодарим Рошко/Ани   :balk_21:

Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #341 -: Януари 11, 2013, 07:53:44 am »
чакаме още нови снимки на деца с писъмца за албума на Рошко - той много им се радва... :)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #342 -: Януари 11, 2013, 11:44:02 am »
Мише, много благодаря за снимките!
Беше ми се свило сърцето, даже не влизах два дни от страх да не прочета отново, че никой не го е получил.
Дано дойдат и другите скоро!
Забелязвам необичайно забавяне в България. Пратихме препоръчани документи миналата седмица. Обичайно стигат за 2 дни, а сега пътуваха цели 8.
Щом едно е стигнало и другите ще се появят :)


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #343 -: Януари 11, 2013, 12:57:44 pm »
Щом при Мишето е дошъл Белгийския Рошко, довечера ще го чакам и у дома.

Междувременно днес тръгва Аржентинския Рошко за чужбина от базата в София. А за България ще го пратя в понеделник, че да има малко отстояние от писмата, а и ме е страх, че събота и неделя много ще се замота в пощенската станция в "зоната на здрача" (зона б-18).

Предварително се извинявам за "краснописа", ама не е лесно да пишеш с 4 пръста ;)

И да предупредя има написан адрес на подателя и там пише България, така че едната версия за по големите четящи деца е, че на път за следващото си приключение, Рошко е пуснал писмата от България наместо от Аржентина.

И един въпрос на кой имейл да пратя версията за Фейсбук? Или по късно ще я кача някъде и ще сложа линк тук...


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #344 -: Януари 11, 2013, 13:26:49 pm »
Ани  :hug2: исках още снощи да пиша, но не успях!
Така в ранни зори, че после с щастливо-болна девойка
не ми се получава до обед спокойна мисъл  :lol:

Гери:goodluck: ще подготвя обстановката за Аржентинския разказ,
по-нетърпелива съм от децата.
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #345 -: Януари 11, 2013, 14:47:11 pm »
И един въпрос на кой имейл да пратя версията за Фейсбук? Или по късно ще я кача някъде и ще сложа линк тук...

на zachatie@gmail.com - пиши в subject-а, че е от Рошко.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #346 -: Януари 11, 2013, 14:58:21 pm »
Имаме си писмо от Рошко на служебният адрес  :D. Много съм щастлива. Девойката още не знае, довечера ще си го получи и отвори лично. Ще покажа снимки разбира се.
Мнооого благодаря :)
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #347 -: Януари 11, 2013, 17:03:24 pm »
Ани, и ние си имаме писмо от Рошко:)
Много ви благодарим:)

Никол няма търпение да се събудят Алекс и Дани и да прочете писмото. Веднага забеляза обаче, че детенцето от картичката имало "чуа (чура)", като Дани и Алекс и значи било момченце:)))

Снимки по-късно:)
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #348 -: Януари 11, 2013, 17:25:03 pm »
Ние у дома вече трети ден гледаме един голям събрат на Рошко - Гълъбинчо. Намерих го премръзнал пред офиса, с оскубани пера на едното крило и сега живее в банята. Ще си го гледаме докато почне да лети отново.


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #349 -: Януари 11, 2013, 17:58:31 pm »
И ние получихме писмото, благодаря Ани!
Голяма еуфория беше. Момченцето се казвало Крисидани от Криси и Дани, защото било къдраво  :lol:
Голям смях настана като стигнахме до извода, че в Белгия се прави много бира и шоколад, пък баща им се смее на майка им като пие бира с шоколад  :lol:
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #350 -: Януари 11, 2013, 18:04:31 pm »
Писмото от Белгия и при нас дойде :) Благодаря Ани !Спор няма,че младежа е най-вълнуващата част,и много бързо го разпозна облечен като дядо Коледа :)

Ето снимки:




И снимки от немското писмо:

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #351 -: Януари 11, 2013, 20:20:20 pm »
:balk_46: Страхотен Рошко, прекрасни хлапета!

Ани, запали децата с вкусотиите от писмото! :lol:
Ей сега донесоха гофретника на Бате да опитат какво обичат белгийците.
Трябва по-една и с шоколад да има няма как, щом в Брюксел са такива фенове,
а ако им хареса и такава джаджа ще купувам :P

Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #352 -: Януари 14, 2013, 16:57:59 pm »
Ани, много благодарим за писмото! Текоха ми лигите докато четохме за шоколад и макарони... ;) Стефан беше много впечатлен от влака, веднага попита кога ще се возим на него и ми трябваше време да му обясня, че е от шоколад, след което веднага попита кога ще му направя такъв  :lol: Ели изряза подаръка от "Тин-Тин", ама майка и голям мързел така и не и го сглоби, но обещавам да се поправя :).



Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #353 -: Януари 16, 2013, 08:44:47 am »
Аз докато се натутам да се похваля с вкусното писмо от Белгия и вече получихме и Аржентинското писмо! Голяма изненада е задачката с животните! Много сме щастливи всички вкъщи! Марти вече уверено определя навън кой е "гу-га" и кой е "Чик-чирик"!

Благодарим ви Ани и Гери!!!!
Има във морето на детските игри бисерче, което ни прави по–добри!
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #354 -: Януари 16, 2013, 08:49:23 am »
Ха ха Гери това с макароните,беше весело в момента който прочетох думата и Борето - аз макарони не яма и докато обясня,че това не са тези макарони дето си мисли :)

Аржентинското писмо,снощи ни чакаше,голяма изненада.Снимката с врабчето е супер,тъкмо,едни съмнения налазиха госпожицата,как може едно врабче да и пише,и хоп Рошко се снимал на терен :)Идеята за животните е супер !Снимки по късно.
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #355 -: Януари 16, 2013, 10:21:05 am »
Първо благодарности на Ани за Брюкселското писмо, от Синьо Кокиче (стигнало е писмото и в Русе). Тя е в София и няма интернет да пише... :)

Виждам, че Аржентинския Рошко е взел да пристига из България, така че довечера и у дома ще вземе да кацне ;)



Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #356 -: Януари 16, 2013, 15:00:30 pm »
Гери, и при нас дойде вчера аржентинското писмо. Благодарим ти!  :D

*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #357 -: Януари 16, 2013, 21:11:18 pm »
Hola, Аржентина!!

Голямо пътуване, голямо нещо до тази толкова слънчева и непозната страна! 15 часа със самолет се равнява на няколко живота на насекоми от неизвестен вид. Времето наистина се измерва индивидуално за всеки от нас.

Толкова богата флора и фауна има в тази далечна земя! От животните бях чувала само за "броненосеца", но поради лични асоциации с това пробивно животно. Виж Патагония ми е по-позната, през повечето време пребивавам там инкогнито. Това водопади, полуострови, страховити ледници, Огнена Земя - все неща подходящи за приключения и авантюри безстрашни. Признавам си също така, че доста често ми се иска да знам как да си купя билет за влака "Краят на Света" и да ме вози, отдалечава, а аз да забравям и да не помня за много неща. Обаче двете марулки ми се заканват, че и на края на света ще ме открият, та не си струва билета. :D

Малката човечка вече чака писмата на Рошко, свикна с този образ и го споменаваме,  като пощальонът мине. Изрязахме картинките на животните и тя ги залепи по местата им. Даже каза, че харесва Льошко, защото може да напише много букви. :D

Гери, много благодарим за всички вълнения!! Общата ми култура се повиши с няколко градуса от разказа ти за тази екзотична страна. :D

(Аз във вторник на 22-ри съм намислила да посетя един пощенски клон и ще ви пиша тогава какво съм свършила, какво да очаквате и всичко по въпроса.)

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #358 -: Януари 16, 2013, 21:37:39 pm »
- Тате, виж, вапчу Ошко, бе!
Това докато показваше снимката с малкия пътешественик. Успя да покаже кое животно къде трябва да залепим. Като купим лепило де  :lol:. Точно вчера и днес лепихме картинки в книжка за Пепеляшка.
Аз лично разпознах 2-3 животни само, и то не точно. Но познах тукана - имам особено влечение към тази птица. :wink:
Ще наснимам последните няколко писма и ще ги кача скоро.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #359 -: Януари 16, 2013, 23:36:31 pm »
благодарим за аржентинското писмо! много идейно беше! а снимката с Рошко е сложена лично от младежа на видно място в хола - "да ми краси", както се изрази той.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!