0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #260 -: Декември 03, 2012, 16:11:17 pm »
Tamara, мога да те добавя за догодина декември, защото съм разпределила всичко и да напишеш писмо което Jam, да качи във фейса.Района от който искаш да пишеш е прекрасен и мисля, че си заслужава децата да получат и от там писмо.

*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #261 -: Декември 03, 2012, 16:44:48 pm »
Качвам в .док формат.

*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #262 -: Декември 03, 2012, 16:58:24 pm »
На мен много ми хареса, чак  ми се прииска да си хапна от бисквитките  :lol:
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #263 -: Декември 03, 2012, 17:01:38 pm »
При смяната на формата са се разместили картинките. Има още една. Но това е без значение, защото аз ще си печатам от моя си файл. Вие вижте само текста! Искам да ги пращам вече, че покрай Коледа не знам дали няма да се забавят твърде много. А не ми се ще.

*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #264 -: Декември 03, 2012, 17:02:55 pm »
На мен също ми хареса, чак ми се доядоха сладки както казва Мими.Майките да си приготвят кутия със сладки, защото децата ще поискат, задължително :)

*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #265 -: Декември 03, 2012, 17:07:35 pm »
Маги, аз няма да изпращам нищо по пощата. Моето писмо ще е само електронно. Някъде след Великден ще го изпратя на Ирина, а тя може да го качи когато поиска.

Предполагам, че графикът е за хартиените писма, затова не искам да ме включваш.
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #266 -: Декември 03, 2012, 17:09:32 pm »
блускай, много е добре. моля, когато го изпратиш по пощата - прати ми го и на мен като файл с картинките.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #267 -: Декември 03, 2012, 17:29:12 pm »
blue_sky, и на мен ми харесва :)


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #268 -: Декември 03, 2012, 18:40:44 pm »
Момичета, при мен пък се получи нещо друго. В почивните дни написах историйката, но тя излезе 3 страници. Това ще трябва да се изпринти 23 пъти и ще стане едно дебело нещо, защото купих и картичката вече.

Мисълта ми е - може ли, спазвайки си графика, да ви изпратя по пощата само картичката, даже по още една ще купя, ако не забравя. А самото писмо да пратя с файл на Джам, като в него ще копирам и нещо подобно на картичка, защото на мястото, от което е тя, се развива действието.

Ще вляза по-късно да видя как сте разгледали и решили и моя случай!  :D

Тамара
, мерси за идеята за файла само... :D
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #269 -: Декември 03, 2012, 18:49:15 pm »
В името на интересното писмо, аз съм за 3-те страници и историята, дори и ако трябва аз да я печатам сама :lol: А ако е по-лесно така и пратиш само картичките, пък ние добавим историята, хич няма да се разсърдим :D
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около св&
« Отговор #270 -: Декември 03, 2012, 19:12:07 pm »
Ние вече написахме първото "обратно" писмо до Врабеца.
Нямаше търпение днес да се приберем от детската градина, за да пишем на Рошко...
"ЗДРАВЕЙ РОШКО, НАВЪН ИМА МНОГО СНЯГ. ОТ КОНСТАНТИН" - написано собственоръчно от автора...


http://www.facebook.com/photo.php?fbid=520350437984006&set=o.459528040755898&type=1&theater
« Последна редакция: Декември 03, 2012, 20:45:33 pm от Nedda »



*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #271 -: Декември 03, 2012, 20:38:42 pm »
Неда, моля те - пусни снимка на писмото, за я публикувам на страницата на Рошко.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #272 -: Декември 03, 2012, 20:40:17 pm »
Мисълта ми е - може ли, спазвайки си графика, да ви изпратя по пощата само картичката, даже по още една ще купя, ако не забравя. А самото писмо да пратя с файл на Джам, като в него ще копирам и нещо подобно на картичка, защото на мястото, от което е тя, се развива действието.

да, това е идеалното решение, Ели!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #273 -: Декември 03, 2012, 20:50:18 pm »
Неда, моля те - пусни снимка на писмото, за я публикувам на страницата на Рошко.

Готово, направо я качих там...



*
Re: Пътешествие с пощенски картички около св&
« Отговор #274 -: Декември 03, 2012, 21:50:24 pm »
Дива Роза, Jam ти е отговорила, това е вариянт.

Тамара, аз те разбирам, напиши го и го изпрати на Jam, но ще го пуснем на децата догодина чак, защото целта е по две писма на месец.

Неда, уникален е малкия Константин.
« Последна редакция: Декември 04, 2012, 11:45:56 am от magi_st »

*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #275 -: Декември 04, 2012, 01:05:32 am »
Мисълта ми е - може ли, спазвайки си графика, да ви изпратя по пощата само картичката, даже по още една ще купя, ако не забравя. А самото писмо да пратя с файл на Джам, като в него ще копирам и нещо подобно на картичка, защото на мястото, от което е тя, се развива действието.

да, това е идеалното решение, Ели!

Мерси, ДжамИра! :D За мързеливи като мен е направо супер! :D

Гане, на малката и на голямата марулки при мен им хареса - вчера вечерта им правих четене на чаша разтворимо за настинка, за по-голямо убиване на романтиката.
Голямата марулка даже така се въодушеви, че заяви, че иска да и направи илюстрации, ама едва ли ще стане, няма време. Иначе, като за марулка любител той рисува доста добре, демек има прилика и подобие.

Сигурно сънувате вече... :D
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #276 -: Декември 04, 2012, 11:58:39 am »
Хаха, чакаме с нетърпение какво ще сътворите :wink:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #277 -: Декември 04, 2012, 14:23:05 pm »
Качвам в .док формат.
Аййййй, отиде Брюкселския коледен базар на заден план :lol:
Добре, че прочетох, че да не се повтарям :)
Пращай, че после съм аз, марки и пликове купени, търся картички.


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #278 -: Декември 07, 2012, 10:51:02 am »
Нашето писмо го няма, децата всеки ден питат какво стана с писмото от Лондон, за това го "фалшифицирах" вече :lol:
Наслагах снимки на описаните забележителности, плик с 3 бр. марки, печати по него, абе като истинско стана и довечера ще зарадвам бандата :D
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #279 -: Декември 07, 2012, 10:57:05 am »
Масово има проблем с Лондонското писмо.