0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пътешествие с пощенски картички около свk
« Отговор #160 -: Ноември 13, 2012, 12:59:50 pm »
хахаха Гане и моите сутринта водеха преговори да го носят в ДГ, обаче нали е едно не можаха да постигнат споразумение коя първо, та за сега е в къщи, но пък още снощи ходихме да се хвалим на комшийчето :lol:
аз им бях разказала, че съм срещнала рошко последно като ходих в Норвегия и той ми е обещал да им пише, защото е пътешественик и обикаля света. Деса и тя много не ми хвана вярва как така врабче в самолета, но снощи се изкефи много :D
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Пътешествие с пощенски картички около свk
« Отговор #161 -: Ноември 13, 2012, 13:46:20 pm »
При нас с разделянето драма нямаше, тя Мила не го оцени като че ли по достойнство, щото нея много много не я докладва на баба й врабеца, обаче Алекс беше учуден как така му пишат. Баба му и тя се включи в играта, та общо взето сега чакаме с нетърпение къде ще ходи и какво ще прави и дали аджеба докладва още на баба като пътува :lol:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Пътешествие с пощенски картички около свk
« Отговор #162 -: Ноември 13, 2012, 18:24:23 pm »
Не мога да ви опиша с думи каква еуфория беше преди малко....
Благодаря ти, Врабчо/  :flower: Цигу ... толкова се развълнувахме всички!

Калина - Писмо от Дядо Коледа...?

Митака - Ех, Калина от Рошко, нали мина урагана, ето го писмото от Америка!

Калина - Ааааа, така ли? ...Ошко, пише, Ошко!

Четохме, анализирахме, тиквите, автобусите...електричеството/много навреме
снощи нямахме ток 20 минути/.



Приятно пътуване до Лондон, Рошко!
Искрата е запалена, вече чакаме!

п:п: нямам нищо против снимките и реакциите на децата
да бъдат публикувани във Фейсбук!

Цялата емоция е страхотна, нека бъде заразителна!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около свk
« Отговор #163 -: Ноември 13, 2012, 18:35:59 pm »
Леле, леле, голяма радост се радвам! :lol:
Много ви благодаря, че споделяте снимките и реакциите на децата.
Нещо толкова просто, а какъв огромен ефект има!

Благодаря много на Синьо кокиче за превъзходната идея. :D
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Пътешествие с пощенски картички около свk
« Отговор #164 -: Ноември 13, 2012, 18:48:05 pm »


Благодаря много на Синьо кокиче за превъзходната идея. :D

Мислех да опомена горе, а пропуснах!
 :flower: Кокиче за идеята,
 :flower: Джам за "подстрекателството"
 :flower: Маги за координацията
« Последна редакция: Ноември 13, 2012, 19:17:37 pm от mishanta »
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около свk
« Отговор #165 -: Ноември 13, 2012, 20:16:07 pm »
И аз разпечатах писмата от Рошко, благодаря на Цигу и vaci за споделените файлове !
Вече и у нас кака Габи чака своето писмо, няма търпение да стане утре и да проверим в пощенската кутия дали е пристигнало :) Цяла вечер ме разпитва къде живее, до къде е лятял, какво е видял и най-вече дали ще разкаже и на нея :)) Обади му се по телефона даже да му разкаже колко послушна е била и как си е изяла цялата вечеря :)

Благодаря момичета за идеята, организацията и че направихте възможно и ние да се радваме на историите му!

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Пътешествие с пощенски картички около свk
« Отговор #166 -: Ноември 13, 2012, 20:18:31 pm »
Малък спор имахме снощи по повод пола на Рошко. :lol: Според Николета е „женичка“. Накрая все пак кандиса да е той. И заяви, че ѝ е „пиятел“.

Re: Пътешествие с пощенски картички около свk
« Отговор #167 -: Ноември 13, 2012, 23:35:31 pm »
Цигу, благодаря много! :)
И нашето писмо пристигна. Определено беше интересно да научим за урагана и за Халоуин. :)

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Пътешествие с пощенски картички около свk
« Отговор #168 -: Ноември 14, 2012, 11:21:42 am »
И в нас Рошко пристигна с много радост:)

Дани настояваше той да прочете писмото и упорито се тръшкаше по земята като му разправях, че още не може да чете. После четохме дълго, понеже Ники реши да повтаря всяко изречение след мен. Най-интересно им беше за оранжевите автобуси и за тиквите за Хелоуин. Днес и тримата не спират да повтарят "мамо аз съм тиква" а Алекс за да е по-по-най- от брат си и сестра си каза "аз съм голяма тиква":) Е, поне вече не са маймуни:)

Цигу, специално за теб  едно "Давеййййййй Ошко":)
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Пътешествие с пощенски картички около свk
« Отговор #169 -: Ноември 14, 2012, 17:20:50 pm »
ох, тоя Ошко... па и ние едни умни, избрахме име с най-трудната буква за децата...  :lol:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Пътешествие с пощенски картички около свk
« Отговор #170 -: Ноември 14, 2012, 17:57:25 pm »
Умни сме, да! Тъкмо ще тренират звукът Р. :wink:

Ние нарочно сме кръстили нашия инхалатор Пандата Руми  :wink: (той самият представлява една панда, но с Михаела решихме да се казва Руми). :lol:

Бъдете добри и не губете кураж! :)
Re: Пътешествие с пощенски картички около свk
« Отговор #171 -: Ноември 14, 2012, 18:26:28 pm »
Искам да благодаря на Цигу за страхотните емоции, които ни донесе Рошко от Филаделфия :)
Благодарности и на Кокичето за музата, на Джам за идеята, а на Маги за организацията.
Не очаквах чак толкова да се впечатли Свилен, поради възрастта, но сега чакаме с нетърпение УТРЕ да получи ново писмо :)

Заспа с картичката днес на обяд :)

П.С: Не знам защо, но реши, че устата на тиквата е влакче :)


*
Re: Пътешествие с пощенски картички около свk
« Отговор #172 -: Ноември 14, 2012, 21:26:28 pm »
И Габи е във възторг от писмото, цял ден го носи с нея, бяхме на ЛК и разказа там на всички хора в чакалнята и после на лекарите какво и е писал Рошко, даже го нарисува на една рецепта да си го имали за спомен :) После и до службата бяхме да занесем болничния, та и  там разказва на всички колежки, които имаха търпение да я изслушат :) Само не беше много убедена, че врабчето може да пише, те можели само да говорят, но така или иначе и бил приятел :D Естествено беше възхитена от разказа за Хелоуин, искала да иде и тя в Америка да празнува, защото тук никога не била яла сладкиши и лакомства, а само малко бонбони и шоколад, и щяла да научи английски :)
Още веднъж благодаря момичета!

Re: Пътешествие с пощенски картички около свk
« Отговор #173 -: Ноември 15, 2012, 09:21:33 am »
Боже, като чета каква радостна превъзбуда предизвикват тези писма и каритички у децата, много се впечатлявам. И да си призная, доста съжлявам, че не успях да се включа навреме в инициативата. Но пък си доставям удоволствие като редовно прочитам отзивити ви, особено тези придружени от снимки. Супер сте!
Re: Пътешествие с пощенски картички около свk
« Отговор #174 -: Ноември 15, 2012, 12:35:27 pm »
Цигу благодаря за прекрасното писмо!
У нас Марто е още дребен и не можа да го оцени по достойнство, но аз колко се радвааааах!!!!! Прочетох си го поне 20 пъти и вече го зная наизуст. И аз като децата си го занесох на градината и го показах на всички колежки  :oops: , но всички са много впечатлени! Чакам с нетърпение следващото писмо!
Има във морето на детските игри бисерче, което ни прави по–добри!
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около свk
« Отговор #175 -: Ноември 15, 2012, 12:39:02 pm »
hope-love и аз късно видях темата, но благодарение на цигу и vaci, които публикуваха уърдовските файлове, си ги разпечатах на цветен принтер и сложих в плик.  Заедно проверихме в пощенската кутия дали има писмо и Габи сама го намери :)  Все още не е наясно, че трябва да има марки и печати на него, но видях че твоето детенце е по-голямо и ако прецениш може да залепиш марки и предполагам някой фирмен печат може да намериш да сложиш :)

*
Re: Пътешествие с пощенски картички около свk
« Отговор #176 -: Ноември 15, 2012, 12:56:24 pm »
Мислех, че Ели нищо не е запомнила от едно четене, но се оказа, че е запомнила почти всичко дословно и оня ден разказа всичко на дядо си по телефона. :) Снощи, пак имаше ритуално четене на писмото по желание на Стефан :). Хайде да се покажем и ние с писмото.



Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
Re: Пътешествие с пощенски картички около свk
« Отговор #177 -: Ноември 15, 2012, 14:40:32 pm »
hope-love и аз късно видях темата, но благодарение на цигу и vaci, които публикуваха уърдовските файлове, си ги разпечатах на цветен принтер и сложих в плик.  Заедно проверихме в пощенската кутия дали има писмо и Габи сама го намери :)  Все още не е наясно, че трябва да има марки и печати на него, но видях че твоето детенце е по-голямо и ако прецениш може да залепиш марки и предполагам някой фирмен печат може да намериш да сложиш :)
А,да,вярно! Остава да изнамеря цветен принтер, дано някъде в работата отрия че има, че в къщи нямаме, нито пък на моето лично работно място.
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около свk
« Отговор #178 -: Ноември 15, 2012, 15:10:18 pm »
Признавам, че много се колебах за цветните картинки в писмото. Точно защото следващите изпращачи вероятно няма да имат цветен принтер. А и писмо е това, не вестник...

Но картинките са пожелателни и могат да се махнат лесно.
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около свk
« Отговор #179 -: Ноември 15, 2012, 18:07:44 pm »
И второто писмо от Рошко е вече пратено от Лондон. Дано стигне без проблеми до всички получатели!