0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #940 -: Февруари 27, 2014, 10:38:51 am »
В какъв формат ще искате да бъде писмото? Снимките отделно ли да са или заедно с текста?
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #941 -: Февруари 27, 2014, 10:47:26 am »
На мен ми е най-лесно като е в .doc формат.За директен печат снимките в писмото, а за да ги кача във фейса извън него.На пощата на Зачатие ги прати отделно снимки, отделно писмо.

Дива Роза, аз си ви наглеждам.За първото писмо пиши за който град искаш, нека другия остане за есента, за кой месец ще го уточним.Важното е че самата инициатива продължава.

*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #942 -: Февруари 27, 2014, 12:07:59 pm »
Маги, значи няма смисъл да поръчвам да ми пращат картички.

*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #943 -: Февруари 28, 2014, 09:52:44 am »
Не Блу, няма смисъл всичко ще е он лайн вече.

*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #944 -: Февруари 28, 2014, 21:36:00 pm »
Аз също би искала да са заедно снимки и писмо, за да ги печатам за моите щерки. Мисля, че вече са достатъчно големи, че и ние да се включим в четенето.


  
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #945 -: Февруари 28, 2014, 21:48:25 pm »
Боби можеш да почнеш от първото писмо всичките ги има във фейса в страничката на Рошкко.

*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #946 -: Март 02, 2014, 08:38:37 am »
Да, знам, но е по-лесно ако са в един файл. Сега са там писмата отделно от снимките и аз трябява да си правя файлове така, че да излезнат снимките вътре между буквите.


  
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #947 -: Март 02, 2014, 13:12:10 pm »
Да, знам, но е по-лесно ако са в един файл. Сега са там писмата отделно от снимките и аз трябява да си правя файлове така, че да излезнат снимките вътре между буквите.

Боби, там са отделно, защото няма как във Фейсбук да качим Уърд или ПДФ файл със снимки и текст. Фейсбук позволява единствено да насипеш дълъг текст като Note и отделно можеш да качваш снимки.
След като Фейсбук е платформата за разпространение на Рошко (а то няма друга) - так аще го правим. В началото, когато аз качвах писмата, най-трудната и пипкава работа беше да изваждам снимките от Уърд файловете и да ги пускам отделно, а те - всяка различна по размер и резолюция.


Така че, нека писмата идват така, както моли Маги, за да може да тя да е максимално улеснена при качването. А вие си ги манипулирайте после, както намерите за добре.  Още повече, комбинацията от текст и снимки не е задължителна - въведе я някой от подателите. Преди това имаше идея да се прати писмо и картичка от мястото.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #948 -: Март 31, 2014, 13:13:02 pm »
Искам да попитам - мернах във фейса, че е пуснато писмо от Мадрид. Това ли е най-новото и предното беше от Китай, нали? За да знам какво да разпечатам на децата? Благодаря.
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #950 -: Март 31, 2014, 13:42:09 pm »
Благодаря Маги!
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #951 -: Март 31, 2014, 22:05:25 pm »
А моето от Люксембург не сте ли го получили? Пратих го преди седмица на Зачатския мейл.

*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #952 -: Март 31, 2014, 23:06:42 pm »
Получено е Деси, след седмица ще пусна и него :)

*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #953 -: Април 01, 2014, 21:08:16 pm »
А, добре. Само да проверя дали е пристигнало. 

*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #955 -: Май 02, 2014, 10:14:19 am »
Леле, голям заплес съм! Покрай всички тревоги предният месец, съвсем забравих, че имам и писмо да пиша за месец май! Следващите дни ще се заема по сериозно и се надявам до средата на май да съм готова. Преди и на работа ходех и спазих срока, а сега....
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #956 -: Май 02, 2014, 11:18:06 am »
Споко, аз вървя месец назад, че и а зпокрай раждането се ошушках.

Имам мобла, моля момичетата чиито деца получават писма пуснете по една снимка.Инициативата скоро ще приключи и ще се радвам преди това да видя още една две щастливи муцунки.

*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #957 -: Май 02, 2014, 11:19:15 am »
Ох, ние бяхме ваканцията в България и децата ме питаха защо така няма писмо от Рошко. Последното е от Люксембург, нали?
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #958 -: Май 03, 2014, 12:04:53 pm »
Да, последното е от Люксембург, идния понеделник ще побликува новото.

*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #959 -: Май 03, 2014, 16:31:29 pm »
Благодаря, получихме го вече :D Очакваме новото вече :D
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю