0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #880 -: Декември 10, 2013, 08:31:43 am »
Гане, от теб имам, чакам от elle22 и от Маги.Както и по-натам Коледните от Криси и Джам.

*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #881 -: Декември 10, 2013, 10:42:00 am »
А, ок, помислих, че съм го забравила :oops:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #882 -: Декември 11, 2013, 21:01:54 pm »
Момичета Никол, Дани и Алекс на лиско с каква фамилия са?

Също така и Еленна и Десислава на StefiZ ? :)
« Последна редакция: Декември 11, 2013, 21:24:22 pm от Krisi08 »


*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #883 -: Декември 11, 2013, 21:19:20 pm »
Найденови трябва да са :)
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #884 -: Декември 11, 2013, 22:55:30 pm »
Ели и Деси са Захариеви, а лисичетата са Найденови, както е казала Ганка.

Аз пък на кокичето на децата обърках фамилиите.  :oops: Няма да се повтори.

*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #885 -: Декември 12, 2013, 04:34:51 am »
Гане, от теб имам, чакам от elle22 и от Маги.Както и по-натам Коледните от Криси и Джам.

Аз пък имам мейл, че си ми получила писмото :P. Ще проверя в кореспонденцията, защото наскоро си преинсталирах компютъра  :D.
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #886 -: Декември 12, 2013, 08:10:12 am »
Да пратила си го, ама така е в последно време главата не ме слуша.И хем си прегледах всички писма.  :?

*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #887 -: Декември 16, 2013, 21:08:14 pm »
Писмото от Монако днес бе изпратено до всичките си малки получатели :) Дано им хареса :) Надявам се да пристигнат тази седмица :)
Поздрави,
Кристина


*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #888 -: Декември 19, 2013, 16:18:28 pm »
Писмото от София потегля тази вечер на път.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #889 -: Декември 20, 2013, 09:08:38 am »
Значи ще има две Коледни писма за децата, представям си каква радост ще е :)

Момичета, както знаете инициативата се крепи на вас и всяко изпратено писмо.За сега има желаещи да пишат писма до март 2014г, след това трябва да я прекратим и децата да се сбогуват с Рошко.Вие сами по вашите деца знаете каква радост е той и колко образователни са в същност неговите писма.

Молбата ми е, помислете дали някоя от вас не иска да изпрати още едно писмо от град в който е пребивавала и ако да, да ми пише на ЛС или тук в темата.


Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #890 -: Декември 20, 2013, 21:50:35 pm »
И аз с интерес следя Рошко, идеята е страхотна. Дори не е нужно да си посетил града. Има толкова информация в Интернет за различни градове по света. Мен никак не ме бива в писането, иначе бих се включила с радост.  :D

[/url]
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #891 -: Декември 20, 2013, 22:53:17 pm »
Благодарности на Криси за писмото от Монако. Днес го получихме, както и една прекрасна новогодишна картичка :D
Маги, ще помисля по въпроса, евентуално за още някой град от Германия или за Париж, нали от Франция не сме имали?
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #892 -: Декември 21, 2013, 07:15:14 am »
Маги, не ме бива в писането, но все нещо ще измисля, предполагам... Включи ме в списъка на изпращачите. Мислите ли, че на децата ще им е интересно да научат нещо за Сопот, Карлово, Калофер? Предполагам, че голяма част от вас са ходили на екскурзия в трите подбалкански градчета  :D
     
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #893 -: Декември 21, 2013, 09:55:39 am »
Момичета всеки град има нещо уникално и красиво, а показано през вашите очи дори само на посетители и предавайки им го емоцията в децата е голяма. Така че аз мисля и за някое селце да пишем в него има история, има площад с интересно минало, има всичко което да се хареса на децата.

Сега понеже децата са много, а чисто финансово е трудно да се разпечатат толкова писма цветно и да се пуснат по пощата предлагам ако сте съгласни от март догодина да започнем само да качваме писмата тук и във фейса а всяка мама да ги печата и пуска в пощенската кутия.Надявам се и по този начин да привлека още желаещи да пишат :)

Първия пост ще обновя по-късно през деня, че имам две желаещи вече :*

*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #894 -: Декември 21, 2013, 10:00:31 am »
Мда, сега погледнах - за Париж не сме писали, мисля, че мога да добавя писмо. Ако ще ги качваме и разпечатваме, така също ще е по-лесно и няма да се губят писма.
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #895 -: Декември 21, 2013, 10:14:46 am »

Маги, аз съм на същото мнение ето да не се поварям!



Днес подредих всички писма, номерирах новите и се оказа, че липсва и то.
При нас станаха две - Несебър и Варна :( Ще чакам да ги качите тук и да ги разпечатам!
Четохме за Шумен днес и Митака ме пита, как така ще пиша на Рошко, че не сме получили две писма.
Казах му, че имам адреса на Рошко, нали снимки с писъмцата пращаме и така спасих положението.
Това ме провокира да ви предложа нещо, което и друг бе направил по назад, а именно
да пишем писмата в онлайн вариант и да си ги разпечатваме.
Да, няма да е същото. Да, няма да е съвсем истинско, но съгласете се да очакваме писма
написани с толкова обич и отношение към децата и да се погубват нейде или присвоени от някой,
само защото са малко по-дебелички. Не е честно и ми е крайно неприятно.

Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #896 -: Декември 21, 2013, 12:36:43 pm »
И мен ме пишете за по нататък пак, примерно за Северната част на Норвегия и северното сияние, Венеция, живот и здраве ако ни дадат визи и до Канада и Щатите ще стигнем, а и голяма част от Европа съм обиколила, така че има за какво да пиша :), а и да не съм ходила както каза Melissa има гугъл ;). Иначе, отдавна дадох предложение да е само онлайн, ще поствам тук писмото и картичката с монтирания Рошко, защото честно казано не толкова от финансова гледна точка, колкото от организационна ми беше трудно, не че не пратих 2 писма и сега ще пратя и трето, но цялото ходене за пликове, марки, лепене и писане на адреси, в един момент установих, че написването на писмо и монтирането на Рошко ми е отнело много по малко време отколкото разпечатването и нагласянето на писмата.

Между другото някой има ли писмо от Русе, да знам дали да ровя из спама... ако не да го разпечатвам.


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #897 -: Декември 21, 2013, 13:24:04 pm »
Няма от Русе още Гери.

*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #898 -: Декември 21, 2013, 21:11:01 pm »
Аз също съм съгласна за онлайн вариант. При нас се изгубиха доста писма и ги печатахме.

Мога да напиша и други писма ако кажете - не сме писали за Добрич (родният ми град), Каварна, Балчик има толкова прекрасни градове в България.

Може да ме включите през следващите месеци ако може преди лятото - поради лични причини и кажете за кои град да пиша.
*
Re: Пътешествие с пощенски картички около света
« Отговор #899 -: Декември 22, 2013, 18:49:46 pm »
Ganka Няма за какво, дано ви е харесало писмото :)

Добре, а защо пишат по 2 момичета на месец? Не е ли по-добре да пише едно на месец, така ще има още 3-4 месеца за които да се пишат.

Аз например съм записана за февруари и в последния момент ми се получи че ще работя целия февруари по 12ч на ден и няма да успея да пратя най-вероятно :( Тъй като има още едно момиче за февруари и децата така или иначе ще получат писмо от Рошко за този месец, става ли да пратя аз Юни месец например?
« Последна редакция: Декември 22, 2013, 18:51:30 pm от Krisi08 »